2010 Ocak Anneleri; Anneler Günü Çekilişi Yapıyoruz..

biberoncum gerçekten hediyen çok şıkmış canım güle güle kullan ama gene adres yanılmış olsa gerek o hedaye benimdi canım karışıklık olmuş yalnış kargo yolla bakem bana onu kıskanç smilelaelaelaelaelae

biberoncum gerçekten hediyen çok şıkmış canım güle güle kullan ama gene adres yanılmış olsa gerek o hedaye benimdi canım karışıklık olmuş yalnış kargo yolla bakem bana onu kıskanç smilelaelaelaelaelae

Çok sağol canımcım, ama kusura bakma, çok beğendim sana gönderemeyeceğim. :))) Bir dahaki sefere, onda da tam garanti veremiyorum. sırnaşık şey

Bu arada delfciğim, soracaktım dün unuttum, hediyelerimden biri kırılacak bir şeydi, sıkı sıkı sarmıştım ama korkarak gönderdim, neticede kargo oradan oraya atılıyor, acaba tek parça halinde ulaşabildi mi sana? Kırılmamıştır umarım...:sinifsinif:

canım ulaştı sorunsuzca. birazdan fotoları gelecek hatta

kızlar benımde geldı hedıyem çoook teşekkür ederim esracım çok begendim bende kızımda..opuyorumnanaktan

delf ecrin fatma zehra ekleyinde bizde görek zatii bağa hediye neyim gelmiiii resimlerle bari avunam:çok üzgünüm:

off en tembel ben çıktım ya hediyemi alıcak kişi nolur bana kızmasın hediyem uzun zamandır hazır aslında hatta kesin ilk ben almışımdır pazartesiden beri bi türlü olmadı bu hafta acayip yoğunum malum anneler günü telaşı var işim gereği bizde çok yoğun oluyor anlayışına sığınıyorum yarın inşallah elinde olucak

off en tembel ben çıktım ya hediyemi alıcak kişi nolur bana kızmasın hediyem uzun zamandır hazır aslında hatta kesin ilk ben almışımdır pazartesiden beri bi türlü olmadı bu hafta acayip yoğunum malum anneler günü telaşı var işim gereği bizde çok yoğun oluyor anlayışına sığınıyorum yarın inşallah elinde olucak

tamam canım sen canını sıkma geç olsunda güç olmasın yola yolla yarın evdeyim ben zaten alırımnaniknanikkaydirigubbakcemile3

esmercim hediye için çok teşekkür ederim çok begendim çok güzel olmuş..

rica ederim canım.
çok tereddüt ettim acaba beğenir misin diye ama değişik birşey olsun istedim.
fotosunu eklesene merak ettim, hazır halini görmedim çünkü. kaydirigubbakcemile3

sende allaaaan yapışkanını yollamışın demezsin bana dimi :roflol:

X