2010 Ocak Anneleri; Anneler Günü Çekilişi Yapıyoruz..

juli hala adresini yollamadığına göre hediyesini almaya niyeti ypok sanırsam.
yollayan kişiye söyleyem de bana yollasın onunkini :1closedeyes:

Ben de hediyemi bugün itibariyle gönderdim, ben çıkamadım annemle yollattım. Umarım bir aksilik olmaz, herşeyi yazıp verdim zaten pek bir alındı ne yani daha önce hiç mi kargo göndermedim diye. kaydirigubbakcemile3 Ama ben yollamadım ya, o yüzden içim pır pır, inşallah bir sorun çıkmaz.:Saruboceq:

sağolun kızlar inşallah sizlerin de böyle lastikten yapılmış çantanız olur
önemli olan hediye değil karşındakine verdiğin değer zaten..
keşke sadece kitabı yollasaydın vaveyla..
kusura bakma eymenle bu kadar oldu hediyeyi başkasına aldırdım ben yolladım diyeceğine sadece kitap aldım deseydin
neyse..

hoya ne oldu:uhm::uhm:

hoyacım bence çok üzerinde durma ben saa alaram hedaye neyim:))kimsenin durumunu bilemezsin imkanlarını vs..
ama dedigin dogru bence deger vermekle alakalı...
benim kargolarımda yola çıktı içimden geldi başka bir arkadaşa da yolladım sölemem kime aldıgımı umarım begenir içimden geldigi için aldım.

hoyaya gerekli olan açıklamaları yaptım
hoya sen açıklamalrı arkadaşlarına yaparsın artık
ben üye olmakla zaten hata etmişim şimdi anladım
durumum kimsyi ilgilendirmiyor ilgilenen varsa esmerden asresimi alıp gelsin misafir olarak kabul ederim benle iyi geçinen arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim tanışmak güzeldi
bana hediye alcak arkadaş teşekkür ederim ama hediyeni lütfen yollama
neyseee
burdan bana bir ders bir daha böle yerlere üye olmamak

vaveyla arkadaşım kızacak birşey yok..hoya deger vermedigini düşünmüş hediyenin maddi boyutunu tartışmıuyoruz.
böyle yerlere üye olmanda bi sakınca yok merak etme kimse kimseyi yemiyor burda.biz hamile kaldıgımız gunden beri acılarımızı sevinçlerimiz paylaşıyoruz
sen aramıza yeni katldın onedenle bizleri tanımadan yargılama bence...

X