2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

sekm kızlar bu ay hamile kalırsam ALLAHIN İZNİNLE VE SZLERDE KALIRSANIZ HEPİNİZİ YENİ TOPİKİME BEKLİYORUM LİSTE BİLE YAPTIM...

http://www.kadinlarkulubu.com/aralik-anneleri/358576-2010-aralik-bebis-anneleri-gelin-listeye.html

ayyyyyyyyyyy hadi inşallah. bi hamile olayım. müdavimi olacağım topiğinin. sen d ebaay umutlsusun heralde. belirtiler falan var sanırım. baksan topiği bile açmışsın. hadi hayırlısı.
deniz canım adım serap...ben adet oldum..malesef..normal adet...ne yapalım bir daha ki aya kaldı..benim yeni tarih 3 mayıs ..beni mayıs listesine ekle sen..ben de heveslendim belki yerleşme kanamasıdır diye....ben bu ay doktora gitmiştim ..doktor emzirmediğim halde sütün geliyo dedi..bi ilaç verdi..onu kullanıyodum bu ay mayısın 18 kadar kullanıcam belkide benim önümüzdeki ay da olmazzz...neyse siz beni yine listeye ekleyin ..umut olsun benim için..artık sizler için heyecanlıyım bu ay...

serapcım üzülme sen enazından bziler gibi karmasrlığa hyalkırıklığına düşmezsin. bi tane yavrun var. onunla ilgilenirken okadar stres de olmazsın. ben inanıyorum seninki d eyakınlarda gelicek. eklicez tabi canım. adetin düzenli oldukça şansın var demektir tatlım.
denizim16 üç oldu bu seferde eklemezsen daha yazmıyom bak 16 nisan da inşallah olmam ilk denemem yoksa bu ay nasibimde mi yok

eklememşmiyim canım. 1.denemen olduğunu yazmıştım ama tarihini bilmiyodum. yaaaaaaaaa kızma hemennnnn:kedi::kedi::kedi:

denizimmm hoşgeldiiin

hoşbuldum nasılsın canım

evet deniz kızım herşeyden önemli Allah önce ona sağlık versin..sonra da kardeş ..benim ni san ayı heyecanım siz siziniz artık tüm arkadaşalrın güzel haberlerini bekliyorum

2010 NİSAN AYINDA HAMİŞ OLMAYI BEKLEYENELER

sherin.............................9 nisan..................4.deneme
lulu55............................10 nisan..................2 .deneme
buurcuum.......................10 nisan.................1.deneme
horuda............................12 nisan.................5. deneme
ronya..............................12 nisan.................???????
karakaya..........................13 nisan................3.deneme
bsbirkin...........................15 nisan................3.deneme
sinannuray.......................16 nisan................1.deneme
suur.................................18 nisan...............1.deneme
eda80..............................18 nisan................????????
vesade.............................21 nisan................2.deneme
hilal24.............................21 nisan................3.deneme
d_kupcu..........................21 nisan................1.deneme
andac.............................21 nisan.................3.deneme
nurmeh...........................23 nisan..................3.deneme
gelincikd.........................23 nisan..................2.deneme
denizim16.......................24 nisan........... .....1.deneme
pelin67...........................24 nisan.................5.deneme
gülpembe80....................24 nisan.................???????
bahar07..........................26 nisan.................4.deneme
deniz1958......................27 nisan..................2.deneme
azize1.............................29 nisan...... .........1.deneme
carna81..........................30 nisan................2.deneme
chocolate........ ...............30 nisan........ .......3. deneme
luckysenem.....................??????............. ....??????
ifsumnadial.......................??????.......... .......???????
elifecevural........................??????........ ........????????
integral0027.....................???????.......... .....?????
esindirim..........................??????......... ........2.deneme
angel409..........................??????.......... .........????????

2010 NİSAN AYININ GÜZEL HAMİŞLERİ

bebişkom88........1 nisan........6.deneme (BİZE UĞUR GETİRİRSİN İNŞALLAH)
panddamm..........4 nisan....... 2.deneme( MAŞALLAH DİYELİM)
panki..................7 nisan........11.deneme ( BİR GÜNDE 2. SÜPER HABER )
cotanak28..........10 nisan....... 2.deneme ( BİR BOMBA HABER DAHA- DEVAMINI BEKLİYORUZZZZ)
sporstar..............9 nisan ........1. deneme ( İŞTE İLK DENEMEDE TUTTURAN BİR SÜPER ŞANSLI HAMİŞŞŞ)

2010 MAYIS AYINDA HAMİŞ OLMAYI BEKLEYENLER

sellvi...............................1 mayıs...... ..........1.deneme
mse121822.....................3 mayıs.................4.deneme
welcome.........................7 mayıs.................13.deneme
sevdalinka06....................??????..................8.deneme

BEKLEMEDEKİLER ( SONUÇLARI BİLDİRİN LÜTFEN)

oozggee.........................6 nisan.......... .......3. deneme

inşallah serapcım ya hamileler çoğaldıkça ben d eumutlanmaya başaldım. ya olmazsa hayalkırıklığ yaşıcam heralde. ben d bi gün hamileyim diye bağırmak istiyorum. neyse olmazsa doktor gidicem ya zaten. bakalım ne der takip yapalımmı der ya da olur sakıncası yok derse aşılma bile düşünüyorum. benim sabrım yok. süre kısalsın istiyorum. aslında beklesem olucak ama işte sebebim belli. bian önce kaldığım yerden devam etme isteği

herkesee selaamm,şimdi ben bugün çok fena gaza geldim bizim evin yanındaki polikliniğe gittim saat tam 12ydi ama öğlen arasına girmişler bende sıra aldım eve döndüm 1.30da gittim tekrar dr a dedimki halbuki yok öle bişey benim 2 gün adetim geçti kan testi istiyorum dedim tamam dedi ama 12de yolluyoruz biz testleri sen kaçırdın yarın sabah olursun artık dedi tamam dedim sonra ama ben sana idrar yazayım madem dedi hemen alırsın sonucu dedi yalnız idrarda 2-3gün geçsede hemen çıkmayabiliyo biz yarın kesin öğreniriz bugünde belki idrarda öğreniriz belli olmaz dedi,benimde adetim 2gün geçmedi hatta 1 gün var daha ve idrarı verdim laboratta sonucuna baktı işte valla belirsiz ama + baskın yani hamile gibisin dedi,yarın kan testinde netleştirelim dedi,sanırım bebek geliyorrr :))

canımmm çok sevindim,tebrik ederim:teytey::teytey::teytey::nazar::nazar:ayyyyyyyyyyy ne güzellll yaaaaaaa darısı başımıza inşallahhhhhhhhhhhh

canımmm çok sevindim,tebrik ederim:teytey::teytey::teytey::nazar::nazar:ayyyyyyyyyyy ne güzellll yaaaaaaa darısı başımıza inşallahhhhhhhhhhhh
çook saol cnm ilk sıralardasın hadi sizden haber bekliyoruz inşallah hergün böyle mutlu haberler alırız ya nisan mayısta atlatalım bitsin herkesin,sonra aralık ocak bekleyelim hayırlısıyla,

yaa insanın içinee doğar heralde hissder hamile olcağını ama bnde hiç yokkk yaa hisstemiorum hissizim sanki ruhsuzum nolcak bnm halim yaaaaaaaa offff denizzzzzzzz nerdesin kııııııı sendemi dizi izlionnnn.ayyyşee yaa sende yap şu testiiiiiiii seninde haberini duyayımm bana moral olsunnn

herkesee selaamm,şimdi ben bugün çok fena gaza geldim bizim evin yanındaki polikliniğe gittim saat tam 12ydi ama öğlen arasına girmişler bende sıra aldım eve döndüm 1.30da gittim tekrar dr a dedimki halbuki yok öle bişey benim 2 gün adetim geçti kan testi istiyorum dedim tamam dedi ama 12de yolluyoruz biz testleri sen kaçırdın yarın sabah olursun artık dedi tamam dedim sonra ama ben sana idrar yazayım madem dedi hemen alırsın sonucu dedi yalnız idrarda 2-3gün geçsede hemen çıkmayabiliyo biz yarın kesin öğreniriz bugünde belki idrarda öğreniriz belli olmaz dedi,benimde adetim 2gün geçmedi hatta 1 gün var daha ve idrarı verdim laboratta sonucuna baktı işte valla belirsiz ama + baskın yani hamile gibisin dedi,yarın kan testinde netleştirelim dedi,sanırım bebek geliyorrr :))

tatlım çooooook tebrik ederim, allah tamamına erdirsin. darısı tüm kızların başına inşallaaaaaaaaahhhhhhhhh. :Saruboceq:

buurcuum tatlım nasılsın, canın sıkkın galiba.
senin günün ne zamandı ? ayrıca kendi kendine kuruntu yapma, insanın içine falan doğmuyo bu iş.

aminnnnn inşallahh bende tüm kalbimle dua ediyorum valla,çook teşekkürler cnm çok saol cnm,bende temkinli yaklaşmaya çalışıyorum ya daha yarında kan testini olayım bide kesesi falan gözüksün rahatlıcam ozaman

aminnnnn inşallahh bende tüm kalbimle dua ediyorum valla,çook teşekkürler cnm çok saol cnm,bende temkinli yaklaşmaya çalışıyorum ya daha yarında kan testini olayım bide kesesi falan gözüksün rahatlıcam ozaman

tebrik ederim hayırlı olsun cnm inş sağlıkla kucağınada alırsın darısı bizlerin başına inş..

buurcuum tatlım nasılsın, canın sıkkın galiba.
senin günün ne zamandı ? ayrıca kendi kendine kuruntu yapma, insanın içine falan doğmuyo bu iş.

canım ne bilimm kuruom kafamda kendi kendime.yarın bi gidip test alayım diom sonrada diorum ya - çıkarsa diee.aman neyse boşver sen bnii.sen napıosunn bebişinn nasıl bakalımmlülülülülülü

hamişlerr bişe sorcam göğüslerinizin şişmesinden bide acısından başka ne gibi deişikler var göğsüznüzde.hani hassaslaşıomuş ya ucu öle oldumu sizdede

X