2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

Dilek senin pc bizi aptal sanıyor galiba habire tekrar yapıyor: ) Bu arada listeye baktım ay sonu ayın 20 den sonra test yapacaklar bayağa çok.
Ewet canım pc kafayı yedi...Pc açıp kapatmam gerekli sanırım ama zor geliyor...
sekm kızlar bu ay hamile kalırsam ALLAHIN İZNİNLE VE SZLERDE KALIRSANIZ HEPİNİZİ YENİ TOPİKİME BEKLİYORUM LİSTE BİLE YAPTIM...

http://www.kadinlarkulubu.com/aralik-anneleri/358576-2010-aralik-bebis-anneleri-gelin-listeye.html

Hayırlı olsun canım...Yeni topiğine uğradım...

cnım ya 10 gün öncesinden adetmi olur başka bişydir o. gerçekten yerleşme kanaması faaln olmasın. devamı gelmezse analrsın zaten. bu arada sen de adını söle ya canım senin nickinle de hitap etmek zor oluyo mse121822CİMMMMMMopuyorumnanaktan

deniz canım adım serap...ben adet oldum..malesef..normal adet...ne yapalım bir daha ki aya kaldı..benim yeni tarih 3 mayıs ..beni mayıs listesine ekle sen..ben de heveslendim belki yerleşme kanamasıdır diye....ben bu ay doktora gitmiştim ..doktor emzirmediğim halde sütün geliyo dedi..bi ilaç verdi..onu kullanıyodum bu ay mayısın 18 kadar kullanıcam belkide benim önümüzdeki ay da olmazzz...neyse siz beni yine listeye ekleyin ..umut olsun benim için..artık sizler için heyecanlıyım bu ay...

sporstar belirtilerinden anlamıştım ama ümitlenmemen için sölememiştim hayırlı olsun allah kucağına sağlıklı bi şekilde aldığın günleride göstersin

SPORSTAR tebrikler canım benim çok sevindim senin adına...Allah tamamına erdirsin kucağına almayı nasip etsin..sağlıklı sıhatli hayırlı evlat versin

denizim16 üç oldu bu seferde eklemezsen daha yazmıyom bak 16 nisan da inşallah olmam ilk denemem yoksa bu ay nasibimde mi yok

lulu merhaba ..kız niye yapmıyon test meraktan öldürdün bizi...hadi yarın yap ..ben senden daha heyecanlıyım...

sporstar belirtilerinden anlamıştım ama ümitlenmemen için sölememiştim hayırlı olsun allah kucağına sağlıklı bi şekilde aldığın günleride göstersin

evet cnm bende öyle hissediyordum ama ne olur ne olmaz diye diyemiyordum hatta 1-2 kere dayanamayıp yazdım yani, var gibi hissediyorum diye,amin cnm inşallah allah hepimize nasip etsin,seninde az kalmış cnm inşallah sanada seviniriz
serapcım çok saol cnm allah sizede nasip etsin inşallah darısı başınıza bende çok mutlu oldum gerçekten,sende strese girme sakın cnm rahat rahat bi sonraki ayı bekle hayırlısıysa diğer aya olur inaşşalh

lulu merhaba ..kız niye yapmıyon test meraktan öldürdün bizi...hadi yarın yap ..ben senden daha heyecanlıyım...
Canım niye yapmıyorum biliyormusun geçen sefer ocakta erken yaptım 4 gün, pozitif çıktı hamileydim ve sonra düştü kimyasal gebelik oldu aslında düşme sayılmazmış doktor öyle dedi ama biz çok ümitlendik ve üzüldük o yüzden onun için aslında 20 nisanda yapcaktım idrar testini ama bari 10 una alıyım dedim çünkü öncekinde adetimden 10 gün sonra sonlandı gebeliğim ondan 1 gün daha bekliyim bari dedim cumartesi yapsamda 20 nisanda kadar yani doktora gidip ultrasonda kalbinin atışını görene kadar hamile farzetmicem kendimi sizde farzetmeyin sevinin ama kendinizi herşeye hazırlayın ondan yani

Canım niye yapmıyorum biliyormusun geçen sefer ocakta erken yaptım 4 gün, pozitif çıktı hamileydim ve sonra düştü kimyasal gebelik oldu aslında düşme sayılmazmış doktor öyle dedi ama biz çok ümitlendik ve üzüldük o yüzden onun için aslında 20 nisanda yapcaktım idrar testini ama bari 10 una alıyım dedim çünkü öncekinde adetimden 10 gün sonra sonlandı gebeliğim ondan 1 gün daha bekliyim bari dedim cumartesi yapsamda 20 nisanda kadar yani doktora gidip ultrasonda kalbinin atışını görene kadar hamile farzetmicem kendimi sizde farzetmeyin sevinin ama kendinizi herşeye hazırlayın ondan yani

ayy canım benim..anladım doğru söylüyosun yapma o zaman..ben de olur da adetim geçerse yaparım bir daha ki aylarda...inşallah olur ...heyecanla beklicem haberini..

X