2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

kızlar delirmeyin hem bebek istiyosunuz hem sigara içiyosunuz bende içiyodumiki günde bir paket ama bıraktım valla çocuk olsada ilerde aptal olur karışmam eeeeeeee:mymeka:

Yok kız o kadar da değil.Hamile kalmadan önce bırakmak en iyisi ama hamilelik öncesi sigara bebeği pek etkilemez.Ama hamile olunca içmem kesinlikle onun içinde olduğunu bile bile bunu yapamazsın istesende, engel olur bir şeyler.

Burada cesaret vermek istemiyorum ve asla tasvip etmiyorum fakat hamile olup sigara içen bir çok kişinin sağlıklı bebekleri de oluyor ama bu ilerde muhakkak çocuğa sorun yaratacaktır.Şu içiyoda bebeği sağlıklı oldu deyip da içmek hiç doğru bir şey olmaz.Sonuçta bu risk, onun sağlıklı bebeği oldu, ama bizim olmayabilir.

Söyle ama daha erken olduğunuda söyle 1 2 hafta kritik dönem olduğunu da sevinsin garibin

Son düzenleme:
Yok kız o kadar da değil.Hamile kalmadan önce bırakmak en iyisi ama hamilelik öncesi sigara bebeği pek etkilemez.Ama hamile olunca içmem kesinlikle onun içinde olduğunu bile bile bunu yapamazsın istesende, engel olur bir şeyler.

Burada cesaret vermek istemiyorum ve asla tasvip etmiyorum fakat hamile olup sigara içen bir çok kişinin sağlıklı bebekleri de oluyor ama bu ilerde muhakkak çocuğa sorun yaratacaktır.Şu içiyoda bebeği sağlıklı oldu deyip da içmek hiç doğru bir şey olmaz.Sonuçta bu risk, onun sağlıklı bebeği oldu, ama bizim olmayabilir.
Doktorlar bebek düşünmeye başladığınız 3 aydan önce bırakın diyor çünkü vücut anca atabiliyor tam olarakta atamasa da en azından benim doktorum öyle dedi fiziki yönden sorun önce sorun yaratmasada ilerde zekayı ve bağşıklık sistemini çok çok etkiliyormuş benim bildiklerim bu canım

Bence nasıl söyle biliyomusun testi hediye paketi yap sana hediye aldım de ver çok güzel olur

Vallahimi bende öyle yapcaktım da benimki biraz meraksız devam etmez diye o yüzden yapmıyorum ona

yap yap canım her erkek oyle gorunuyor ama onlr bızden daha meraklı
Aman benimki meraksız duygusuz bugün geldi yalvardım yapıyım diye inat hayır dedi sonra üzülüyorsun yine kimyasal olur falan dedi benimde hevesimi kursağımda bıraktı ben de vazgeçtim zaten yapasım kaçtı bide aynı olursa diye

canlarım kocısssss geldı ben kacıyommmm hepınıze tesekkur ederım lulu sende yap artık senı de cok merak edıyom

burdayım cnm sizi takip ediyodum,okumakta güzel oluyor,yok daha yapmadımda yarın yapsammı diyodum ama sabahtanda dersim var 8.30dan 11.30a kadar nasıl yapçam bilmiyorum,akşamda olur diyolar ama ilk idrarlada yap diyolar karar veremedim acaba yarın alıp cuma sabahmı yapsam karar veremiyorum

meraba kızlar nasılsıznız. bütün gün giremedim bugün. okulda sınav vardı. eeeee sonra geldim uyudum biraz sonra arkadaşımın doğumgünü var hediye almaay çıktım derken ancak girebidm.ne var ne yok. var mı güzel gelişmeler. geçmişi okuyayım geliyorumm.

burdayım cnm sizi takip ediyodum,okumakta güzel oluyor,yok daha yapmadımda yarın yapsammı diyodum ama sabahtanda dersim var 8.30dan 11.30a kadar nasıl yapçam bilmiyorum,akşamda olur diyolar ama ilk idrarlada yap diyolar karar veremedim acaba yarın alıp cuma sabahmı yapsam karar veremiyorum

Evet okumasıda güzel oluyor yarın erken kalk yap nolcek sonra derse gider hatta yap üstüne 15 dakka bekle sonra testi yanın al ara ara bakarsın bu kadar düşünmeye gerek yok

meraba kızlar nasılsıznız. bütün gün giremedim bugün. okulda sınav vardı. eeeee sonra geldim uyudum biraz sonra arkadaşımın doğumgünü var hediye almaay çıktım derken ancak girebidm.ne var ne yok. var mı güzel gelişmeler. geçmişi okuyayım geliyorumm.
oku kız hamişler çoğaldı:teytey::nazar:

X