2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

selam bayanlar..
ben buradki isteye 15 nisan yazdırmıştım pkolu olduğum için adetlerim gecikmeli oluyor genelde aslında olmam gereken tarih 10 nisan yani 35.gün bugun 32. günümdü sabah test yptım negetifti..
doktor bana yumurtlaman geç olur demişti acaba hamileleik kesin yokturmu demem lazım
dünden beri adet olcak gibi hisssediyorum kendimi 4 5 gündür göğüslerim hasas ama dünden bu yanada uçları çok acıyor bide dünden beri bel ağrım başladı...
adet öncesi belirtimi acaba bunlar
bugunkü test kesin bir sonuçmudur sizce
tabi kimse bilemezde bunları sadece fikrinizi merak ettim...

Bir şey sorucam, pkolu olduğunu doktor hangi testen anladı.Muayene ile anlamış olamaz herhalde dimi.Birde sen ilk kanamandan bu yana mı 35 günde oluyorsun yoksa sonradan mı döngün değişti ?

Ayrıca benim zatturi doktor bey pkolu olmak hamileliğe engel değildir falan dedi.SENDE olursun yani belki biraz geç olur.Umarım bu belirtiler hamilelik belirtisidir canım.Pkolu olanlarada moral vermiş olursun.

lulu tesekkyrler canım darısı senın basına ınsallah test dogru cıkmıstırda hevesım kursagımda kalmaz

lulu tesekkyrler canım darısı senın basına ınsallah test dogru cıkmıstırda hevesım kursagımda kalmaz
Doğru çıkmıştır mutlaka ona ne şüphe ama bekle tamammı hemen kan testi yaptırma çünkü bazı doktorlar daha erken kimyasal olabilir dış gebelik olabilir ilerde diyo insanı üzüyor olmayacağı varsada üzüntüden oluyor benim başıma geldi çünkü o yüzden keseyi görmeye yakın git ki kan testi yaptırmana da gerek kalmaz direk ultrasonda görürsün canım
:nazar:

Kalmaz, kalmaz hamilesin: )Yarın gidip bir kan testi yaptır.Küçük klinikler bile yapıyor.

Bu kimyasal gebelilk nedir?

Kızlar bu arada sigara kullanan ya da bırakan var mı?

Doğru çıkmıştır mutlaka ona ne şüphe ama bekle tamammı hemen kan testi yaptırma çünkü bazı doktorlar daha erken kimyasal olabilir dış gebelik olabilir ilerde diyo insanı üzüyor olmayacağı varsada üzüntüden oluyor benim başıma geldi çünkü o yüzden keseyi görmeye yakın git ki kan testi yaptırmana da gerek kalmaz direk ultrasonda görürsün canım
:nazar:

canım zaten kan testtı yaptırmam bende aynı seylerı yasadım bu gunde arkadasım cok ısrar ettı yap dıye sonra gozlerıme ınanamadım ınsallahh dogrudurda uzulmem

canım zaten kan testtı yaptırmam bende aynı seylerı yasadım bu gunde arkadasım cok ısrar ettı yap dıye sonra gozlerıme ınanamadım ınsallahh dogrudurda uzulmem
Yok kız doğru niye inanmıcan önemli olan devam etmesi devam etcenede eminim dua et bol bol :Saruboceq: Allah sağlıklı bişekilde devam ettirsin inşallaaaaahhhhhhhhh:CüvCüv::Saruboceq:

Kalmaz, kalmaz hamilesin: )Yarın gidip bir kan testi yaptır.Küçük klinikler bile yapıyor.

Bu kimyasal gebelilk nedir?

Kızlar bu arada sigara kullanan ya da bırakan var mı?

canım ya kan testtı yaptırmak ıstemıyorum bakalım bıraz daha gecsın sonuc ne olacak bu arada bılıyorum kotu bırsey ama ben kullanıyorum ama en yakın zamanda bırakıcam

evet arkadasım o kotu alıskanlıgı
Kız hemen bırak yoksa bebek düşer delimisin sen hamile olduğumuzu öğrendiğimiz an kötü alışkanlıklar etkilermiş bebişleri sonra üzülceksin Allah korusun bişey olursa bugündenn itibaren bırakıyosun geçen kimyasal gebelik yaşadığımda doktora sordum sigara da etken dedi bu arada senin kaçıncı denemendi

canım ya kan testtı yaptırmak ıstemıyorum bakalım bıraz daha gecsın sonuc ne olacak bu arada bılıyorum kotu bırsey ama ben kullanıyorum ama en yakın zamanda bırakıcam

Bende kullanıyorum aslında bırakmam lazım akisne stres den fazla içer oldum.Hamile kalında bırakıcam : ) sende bırak içme.

kızlar delirmeyin hem bebek istiyosunuz hem sigara içiyosunuz bende içiyodumiki günde bir paket ama bıraktım valla çocuk olsada ilerde aptal olur karışmam eeeeeeee:mymeka:

ıyi edersiniz valla benim kocam artık benim yanımda bile içmiyor hamiş olursam etkilenirim diye

X