2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

DENıZ16 kız nerdesin?
Yinemi gezmelerdesin?
Bak hamişimiz var bir tane daha ekle hemen gelince listeye yazısını...
Bu topik çok uğurlu ya hergün bir hamiş haberi...
Kızlar kızmayın bana ama bişey diyeceğim.Mart kedileri gibi iyi çalışmışsınız tutturmuşunuz bebişleri Nisan dada dökülüyorsunuz...
Off offfff bende çok çalıştım kedi gibi ama bende tutmadı yine...

valla şimdi ne desemki sana bide bakmışın bebişmiş,yanıltmış olmıyım seni carna :) seninde yakındır yani buay senden de çıkabilir bişeyler,sende pek boş durmuyo gibisin,bi bakıyon ikiz oluyomuş erken başladı ya belirtileri,bende yarın alayım bari hiç eşimede demiyim o çünkü yapmıcam sanıyo,baya şaşırcak yarın bişeyler sölersem

Hadi canım sende patlat bir HAMİLEYİM bombası...

Kızlar ben az önce duşa girdim abdestimide aldım.Hazır abdestliyken Kuran-ı okuyayım dua edeyim herkes için...Gelecem kaçmayın bir yere...

süper harika canım ya darısı başımıza peki canım belirtilerini anlatırmısın birde bu ay düzenlimi çalıştınız iki güne bir falan mı

canım benım ya fazla bı belırtım yok sadece cok kuvetlı bıı kasık agrısı var doktor bıze bes gun gun asırı dedı ama bız ne olur olmaz hıc bır geceyı bos gecırmedık

Kızlar eğer çatlatma iğnesi vurulduysanız veyada doktorunuz şu gün yumurtan çatlamış derse o günden sonra eğer üstünden 14 gün geçerse test yapabilirsiniz.Sonuçu %100 net vermesede yakın değerde sonuçu verir...

canım benım bugun ıgneyı yaptıralı 15 cı gunum

ayy inşallah cnm ya herkes patlatsın valla buay,sende önümüzdeki sefere inşallah,allah kabul etsin buarada cnm.valla bizde öle mart kedileri gibi çalıştık,yumurtlama günlerinde hep,diğer günlerdede gün aşırıydı ama bakalım birazda şans işi ya artık kısmet

canım benım ya fazla bı belırtım yok sadece cok kuvetlı bıı kasık agrısı var doktor bıze bes gun gun asırı dedı ama bız ne olur olmaz hıc bır geceyı bos gecırmedık

bizede aynı söyledi klomen kullanıyorum 3.seferdir artık hayırlısı bazen hiç hamile kalamıcakmışım gibi geliyor ya offffffffffffmirmirmirmirmirmirmirmir

ne biliyim cesaret edemiorum test yapmaya (-) çıkar die korkuorum.belirtiler var ama adet belirtiside olabilir işte.bilmiom belkide yarın yaparım cesaretimi toplatıp

selam bayanlar..
ben buradki isteye 15 nisan yazdırmıştım pkolu olduğum için adetlerim gecikmeli oluyor genelde aslında olmam gereken tarih 10 nisan yani 35.gün bugun 32. günümdü sabah test yptım negetifti..
doktor bana yumurtlaman geç olur demişti acaba hamileleik kesin yokturmu demem lazım
dünden beri adet olcak gibi hisssediyorum kendimi 4 5 gündür göğüslerim hasas ama dünden bu yanada uçları çok acıyor bide dünden beri bel ağrım başladı...
adet öncesi belirtimi acaba bunlar
bugunkü test kesin bir sonuçmudur sizce
tabi kimse bilemezde bunları sadece fikrinizi merak ettim...

ooooo çotanak hayırlı olsun arkadaşım inşallah hamişsindir
büyük bir ihtimal :)
giresunlusun herhalde ben de orada okudum eğitim fak.da :)

selam bayanlar..
ben buradki isteye 15 nisan yazdırmıştım pkolu olduğum için adetlerim gecikmeli oluyor genelde aslında olmam gereken tarih 10 nisan yani 35.gün bugun 32. günümdü sabah test yptım negetifti..
doktor bana yumurtlaman geç olur demişti acaba hamileleik kesin yokturmu demem lazım
dünden beri adet olcak gibi hisssediyorum kendimi 4 5 gündür göğüslerim hasas ama dünden bu yanada uçları çok acıyor bide dünden beri bel ağrım başladı...
adet öncesi belirtimi acaba bunlar
bugunkü test kesin bir sonuçmudur sizce
tabi kimse bilemezde bunları sadece fikrinizi merak ettim...

Dilekcim şu zatturi zutturi dohtor bana yumurtan çatlamış dedi ya benim 2 ilişki cepte yani çatlamışsa hamilelik neden olmasın.Yok yanılıyorsa bu kasık ağrılarım falan yumurtala belirtisidir çalışmaya devam : ) zaten onun sözüne güvenip bu ay yan gelip yatmayacağım:smiley-cool:

alemsin carna yaa :) zatturi doktor haaaa haaa
BENCE DE yan gelip yatma çalışşşş

kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr sıze bırsey soyleyecegımmmmmmmmmmm sanırırımmmmmmmm bennnnnnnn hamılegımmmmmmmmmmmmmm:ecrin_bebek:

Canım çok çok çok sevindim kız dayanamayıp yaptınmı ay kıza sana özendim bende mi yapsam ama yok yok bekliyim dayanmam lazım:lepi::lepi:hihoyyythihoyyyt:teytey::teytey::nazar::nazar:

az once test dayanamayıp test yaptımmmm ıkıncı cızgı bellı oldu hemde hemen bıraz acık renklı fakat

Açık renklide olsa hamilesin kan testini hemen yaptırma biraz bekle keseyide görmüş olursun kan testine de gerek kalmaz direk doktor ultrasona bakar:lepi::lepi::teytey::teytey:

Benim kullandığım test çok iyi o hemen çıkarıyor canım

yaa sorma carnacım bendede vardı ama hesaplıyorum yumurtlama günüm bile değilmiş ozamanlar ama sanırım yumurtlama belirtileride öle oluyomuş ya sen tam yumurtlam dönemindesin ya şuan ondan 4-5 sürüyo cnm belirtileri,ya ben yarın test yapmak istiyorum ama sabahtan dersim var direk okula gidicem,,ee yolda alsam bile ilk idrarı kaçırmış oluyorum ya,12de evde olucam acaba öğleden sonra yapılırmı bilginiz varmı yarın yapayım olmazsa
Sabah yaparsan daha iyi daha belirgin çıkar

DENİZ16 kız nerdesin?
Yinemi gezmelerdesin?
Bak hamişimiz var bir tane daha ekle hemen gelince listeye yazısını...
Bu topik çok uğurlu ya hergün bir hamiş haberi...
Kızlar kızmayın bana ama bişey diyeceğim.Mart kedileri gibi iyi çalışmışsınız tutturmuşunuz bebişleri Nisan dada dökülüyorsunuz...
Off offfff bende çok çalıştım kedi gibi ama bende tutmadı yine...
çok alemsin kızzz sorma valla mart kedisi gibi çalıştık delikafaduldendelikafaduldendelikafaduldenzemuszemuszemuszemus

valla şimdi ne desemki sana bide bakmışın bebişmiş,yanıltmış olmıyım seni carna :) seninde yakındır yani buay senden de çıkabilir bişeyler,sende pek boş durmuyo gibisin,bi bakıyon ikiz oluyomuş erken başladı ya belirtileri,bende yarın alayım bari hiç eşimede demiyim o çünkü yapmıcam sanıyo,baya şaşırcak yarın bişeyler sölersem

inş. hep birlikte : )

Benim 4 haftalığa kadar 4'düz bile olur.O zaman sizede veririm bir kaç tane bebek :roflol: evet boş durmuyorum valaha.Durmak yok çalışmaya devam : ) Eşinede deme süpriz yaparsın.Ne güzel olur.

Son düzenleme:
Tabiki yan gelip yatmayacaksın Özlem.Çalışmalara devam edeceksin.Zaten doktor yumurtan çatlamadan 2 gün önce ve yumurtan çatladıktan sonrada 2 gün çalışmalara devam der ama senin doktorun senle hiç konuşmamış hemde özeline gitmişin.Sadece çatlamış demiş okadar zaten sende bunu duyunca afallamışsın öyle bayılmışın ücreti gelmişin.
Doktorunu değiştir sen kuşum...

He valaha.O bana çatlamış diyince bende olan oldu artık kaçırdım falan dedim..ınsan bari tahminen 1 önce 2 gün önce çatlamış falan derdi yani.Değiştiriyorum datlum şeytan görsün yüzünükaydirigubbakcemile3

Sevdalinka napıyım ama böyle doktora zatturi zutturi doktor denir ancak: )

X