2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

aaaa testmi yaptın nerden anladın,çoooooooooook tebrikler,inşallah hamilesindir

canım az once yaptım ıkıncı cızgı bıraz sılık ama o kadar bellı oluyorkı anlatamam arkadasıma gosterdım cıglık attı var hamılesın dıye ınsallah oyledır bır de pazartesı gunu yapacam eger cıkarsa yıne kesın hamıleyım

Ayy ne güzel ya hamiller çoğalıyorr.Kaçıncı denemen canım senin birde belirtilerin ne zaman başladı ve neler : )

adı ne cnm aldığın testin belki bende alırım yarın ya bazen çok dayanıyorum bazende hemen öğrenesim geliyo

canım ne olur dua edın ınsallah oyledır

Canım çok kaptırma ama bu durumda olanların çoğu hamile olduğu kesinleşti.Bana göre sende hamilesin kesin.kaydirigubbakcemile3

Sinem sende yap yav senden önce ben çatlıyacam, senin hamile olduğunu seziyorum ben nedense: )

yaa sorma carnacım bendede vardı ama hesaplıyorum yumurtlama günüm bile değilmiş ozamanlar ama sanırım yumurtlama belirtileride öle oluyomuş ya sen tam yumurtlam dönemindesin ya şuan ondan 4-5 sürüyo cnm belirtileri,ya ben yarın test yapmak istiyorum ama sabahtan dersim var direk okula gidicem,,ee yolda alsam bile ilk idrarı kaçırmış oluyorum ya,12de evde olucam acaba öğleden sonra yapılırmı bilginiz varmı yarın yapayım olmazsa

yaa sorma carnacım bendede vardı ama hesaplıyorum yumurtlama günüm bile değilmiş ozamanlar ama sanırım yumurtlama belirtileride öle oluyomuş ya sen tam yumurtlam dönemindesin ya şuan ondan 4-5 sürüyo cnm belirtileri,ya ben yarın test yapmak istiyorum ama sabahtan dersim var direk okula gidicem,,ee yolda alsam bile ilk idrarı kaçırmış oluyorum ya,12de evde olucam acaba öğleden sonra yapılırmı bilginiz varmı yarın yapayım olmazsa

kaydirigubbakcemile3

Birde hamilelik belirtisiyse görürsün o zaman naniknanik

Ne olcak ki benim bir çok arkadaşım akşam yaptı gece yapanlar bile oldu varsa çıkıyor yani.

benim kaç gündür çatladıkta sonra hep yüksel ama ben aynı saatte ölçmüyorum gündüzleri ve sabahları ölçüyorum gündüz ve akşam 37.1 gibi oluyor hisedilir şekilde ateşim var hasta gibiyim
Canım ateş ölçme yöntemini yaparsan sadece sabahları aynı saatte yataktan kalkmadan en az 3 saatlik uyku ile ölçeceksin.Gün içindeki dereceleri boşverin...
pandam birde öğürtü olacakmış gibi midem, öyle de oluyomuydu regliden önce.Şimdi başladı oda psikolojikmidir nedir
Canım son günlerine yaklaştığından kendi kendine psikolojik olarakta etki yapabilirsin ama hamilelikte olabilir...
nimo adı canım
Canım bende 1 yıl oldu hep o testen yapıyorum.Eşim gelirken devamlı gittiğimiz eczaneden alıyor onu veriyor.Bende diyordum bu ay değiştireceğim ama vaz geçtim demekki gösteriyormuş...
canım10 nısanda ama ben catlama ıgnesı yaptırmıstım martın 24 de bılmıyorum artık belı olmusmudur
Canım belli olmuş olabilir.Üstünden 14 gün geçince belli olurmuş...
ben adet oldum yaaa offf ıfff umudu tükeniyor yavaş yavaşşşş ya yumurtlamam yoksa
Canım üzülmek yok.Eğer üzülürsen vücud daha adet zamanında kendini hamileliğe hazırlarmış yoksa üzülürsen daha hazır olmadığını anlarmış hamileliğe...
kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr sıze bırsey soyleyecegımmmmmmmmmmm sanırırımmmmmmmm bennnnnnnn hamılegımmmmmmmmmmmmmm:ecrin_bebek:
Canım çoook sevindim.Acabamı derken bak çift çizgi.Silikte çıksa kuşum hamilesin korkma üzülmeki değerin yükselsin hep...
Acaba 1 haftalık gebelik belirtileri olur mu ? bende varda:roflol::roflol:
Canım yumurtan çatlamışsa olur diyorum ama erkende olabilir.Üstünden 14 gün geçince yumurta çatlamadan belli olur...

Dilekcim şu zatturi zutturi dohtor bana yumurtan çatlamış dedi ya benim 2 ilişki cepte yani çatlamışsa hamilelik neden olmasın.Yok yanılıyorsa bu kasık ağrılarım falan yumurtala belirtisidir çalışmaya devam : ) zaten onun sözüne güvenip bu ay yan gelip yatmayacağım:smiley-cool:

canım benım adetım gecmedı ayın 10 da adet gunum

Kızlar eğer çatlatma iğnesi vurulduysanız veyada doktorunuz şu gün yumurtan çatlamış derse o günden sonra eğer üstünden 14 gün geçerse test yapabilirsiniz.Sonuçu %100 net vermesede yakın değerde sonuçu verir...

Dilekcim şu zatturi zutturi dohtor bana yumurtan çatlamış dedi ya benim 2 ilişki cepte yani çatlamışsa hamilelik neden olmasın.Yok yanılıyorsa bu kasık ağrılarım falan yumurtala belirtisidir çalışmaya devam : ) zaten onun sözüne güvenip bu ay yan gelip yatmayacağım:smiley-cool:

Tabiki yan gelip yatmayacaksın Özlem.Çalışmalara devam edeceksin.Zaten doktor yumurtan çatlamadan 2 gün önce ve yumurtan çatladıktan sonrada 2 gün çalışmalara devam der ama senin doktorun senle hiç konuşmamış hemde özeline gitmişin.Sadece çatlamış demiş okadar zaten sende bunu duyunca afallamışsın öyle bayılmışın ücreti gelmişin.
Doktorunu değiştir sen kuşum...

valla şimdi ne desemki sana bide bakmışın bebişmiş,yanıltmış olmıyım seni carna :) seninde yakındır yani buay senden de çıkabilir bişeyler,sende pek boş durmuyo gibisin,bi bakıyon ikiz oluyomuş erken başladı ya belirtileri,bende yarın alayım bari hiç eşimede demiyim o çünkü yapmıcam sanıyo,baya şaşırcak yarın bişeyler sölersem

X