2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

Eşime kızgınım yapmayacağım herhalde: ) ama yaparsam fırında karnıbahar yaparım ve makarna.

demek eşini yemekle cezalandırıyosun. beniki d egüzel yemek yaptınmı mest oluyo gerçekten. eeeeee sen ne yiyeceksin. fırınds karnıbahar nasıl yapıyosun . gzüel oluyomu.

canım ovulasyon testi ne zaman yumurtladığını gösteriyo bu yöntemli bir sürü arkadaşım hamile kaldı

Çatlama iğnesini zaten dr istemedikçe yapmak doğru olmaz sanırım.Doktor bana yumurtan çatlamış dedi ama ben hiç güvenmiyorum onun söylediklerine.Şunu öğrenmek istiyorum acaba ben başlasam şimdi ovulasyon testine geç mi kaldım acaba.Çünkü diğer adet günüme daha 20 gün var.

Çatlama iğnesini zaten dr istemedikçe yapmak doğru olmaz sanırım.Doktor bana yumurtan çatlamış dedi ama ben hiç güvenmiyorum onun söylediklerine.Şunu öğrenmek istiyorum acaba ben başlasam şimdi ovulasyon testine geç mi kaldım acaba.Çünkü diğer adet günüme daha 20 gün var.

daha varmış canım sen hemen al yarın başla derim

demek eşini yemekle cezalandırıyosun. beniki d egüzel yemek yaptınmı mest oluyo gerçekten. eeeeee sen ne yiyeceksin. fırınds karnıbahar nasıl yapıyosun . gzüel oluyomu.

Evet valaha adamı seksle değil anca yemekle cezalandırıyorum.Adam yemek yemeyi seviyor, yapılmayınca ceza gibi geliyor :roflol:

Denizim inan süper ve hafif oluyor.

Karnıbaharları güzelce haşla.Sonra onları biraz tuzla ve bir borcama diz.Soğanını, kırmızı ve sivri biberini yağla kavur güzelce birazda terayağı koy çok güzel lezzet veriyor.Sonra kıyamanı koy kavur sarımsak unutma.En son salçanı ve baharatlarını koy ben biraz köri kırımızıbiber, karabiber,tuz koyuyorum.Bunları karnıbaharların üstüne iyice yay ve biraz kaşar rendele fırına ver.Karnıbahar haşlanınca pişiyor zaten, hatta yumuşayınca daha güzel oluyor.15-20 dk kalması yeterli.Tavsiye ederim yapın.Ama karnıbahar şimdi bulmak zor.Ancak pazarda oluyor.

Bu arada karnıbaharlar haşlandığı için zaten yağsız oluyor, o yüzden kıymaları kavururken yağının biraz fazla olması güzel oluyor.AZ olunca yemek kuru oluyor.

chocalate kesinlikla katılıyorum sana. bukadar kafayı takıp herşeyi belirti diye değerlendirirken olacağı varsa da olmıyacak. sonuçte düşünün tüp bebekte oluşmuş embriyoyu rahme yerleştiriyolar ama stres tutunmasını bile engelleyip hamilelik oluşmuyomuş. ya biraz uzaklaşalım bu konudan.

Evet canim bizim en büyük düsmanimiz bu stres aslinda. Yumurtlama günlerini hesaplayinca herseyi arastirip dikkat edince daha cabuk hamile kalacagimizi saniyoruz halbuki bu hamile olmamiza engel oluyor. Üstelik regl yaklastikca yagmur yagsa bile hamilelik belirtisi olarak görüyoruz lülülülülülü

öğretmenim canım.

Nekadar kutsal bir görev okadar cocugun icinde gelde hamileligi düsünme simdi isin zor canim zemuszemus

Bende var ovalasyon testleri hic yapmiyorum inan bana onlarca negativ cikan hamilelik testlerini hatirlatiyor üstelik yumurtlama olmadigini görünce ayrica morelim bozuluyor.

Bende var ovalasyon testleri hic yapmiyorum inan bana onlarca negativ cikan hamilelik testlerini hatirlatiyor üstelik yumurtlama olmadigini görünce ayrica morelim bozuluyor.

Madem almışsın neden denemiyorsun, denesene.Öylede moralimiz bozuluyor böylede.Benim moralim şu an yerlerde resmen, aklımdaki sorılar gitsin diye gittim doktora daha beter oldum, sersem gibiyim.

Kızlar yumurta çatladıktan sonra o ay ilişki de olsa, hamile kalınamaz değil mi?

bende folicplus kullanıyorum günde 2 tane ama 3 mü almak lazım acaba bide ovulasyon testleri ne kadar kızlar

Evet valaha adamı seksle değil anca yemekle cezalandırıyorum.Adam yemek yemeyi seviyor, yapılmayınca ceza gibi geliyor :roflol:

Denizim inan süper ve hafif oluyor.

Karnıbaharları güzelce haşla.Sonra onları biraz tuzla ve bir borcama diz.Soğanını, kırmızı ve sivri biberini yağla kavur güzelce birazda terayağı koy çok güzel lezzet veriyor.Sonra kıyamanı koy kavur sarımsak unutma.En son salçanı ve baharatlarını koy ben biraz köri kırımızıbiber, karabiber,tuz koyuyorum.Bunları karnıbaharların üstüne iyice yay ve biraz kaşar rendele fırına ver.Karnıbahar haşlanınca pişiyor zaten, hatta yumuşayınca daha güzel oluyor.15-20 dk kalması yeterli.Tavsiye ederim yapın.Ama karnıbahar şimdi bulmak zor.Ancak pazarda oluyor.

Bu arada karnıbaharlar haşlandığı için zaten yağsız oluyor, o yüzden kıymaları kavururken yağının biraz fazla olması güzel oluyor.AZ olunca yemek kuru oluyor.

ooo güzel tarifff :)

bende folicplus kullanıyorum günde 2 tane ama 3 mü almak lazım acaba bide ovulasyon testleri ne kadar kızlar

biraz pahalı ama değiyior
ben netten araştırdım 5 tanesi 50- 60
sınırsız olan 128
ama eczanelerde daha uygundur belki

Sevdalinka yapıp yiyin, ben çok seviyorum bu yemeği : )

Bu 5 tane olan hepsi ayrı kutu değil mi? 1 kutunun içinde de 5 kit mi oluyor.

deneyeceğim yazdım tarifi
evet canım bir kutuda 5 tane oluyor o yumurtlama haftanda deniyorsun
ama daha önce veya sonra yumurtlarsan bilemem :)

yok carnacım ben bir kutu alıyorsun içinde 5 tane çıkıyor diye biliyorum ,
yani o fiyatlar bir kutu için zaten içinde kaç tane olduğu yazıyor

X