2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

Hayır canım yazdığını görmedim ben...Geçmişi okuyorum muhakkak ben...Gözümden kaçmış olamaz inşallah yanılmıyorumdur...

yok canım burayı atlamışım dün 3.evlilik yıldönümümüzdü meleğim bana hediye olarak kardeşini gönderdi darısı tüm bekleyenlerin başına burada eski yoğunluğu göremiyorum kimsecikler yok

2010 MAYIS AYINDA HAMİŞ OLMAYI BEKLEYENLER

bsbirkin--------------------------------14 Mayıs---------------4. deneme
suur-------------------------------------14 Mayıs---------------2. deneme
d_kupcu-------------------------------16 Mayıs---------------2. deneme
buurcuum-----------------------------17 Mayıs---------------2. deneme
nurmeh---------------------------------17 Mayıs---------------4. deneme
pelin67---------------------------------21 Mayıs---------------6. deneme
pretty9217---------------------------22 Mayıs---------------2. deneme
gülpembe80-------------------------22 Mayıs---------------5. deneme
toprakceylin-------------------------23 Mayıs---------------3. deneme
mse121822--------------------------23 Mayıs---------------4. deneme
nehir25--------------------------------23 Mayıs---------------2. deneme
hilal24---------------------------------?? Mayıs---------------3. deneme
azize1---------------------------------29 Mayıs---------------2. deneme
sellvi27-------------------------------?? Mayıs---------------2. deneme

2010 HAZİRAN AYINDA HAMİŞ OLMAYI BEKLEYENLER

welcome------------------------------02 Haziran---------------15.deneme
erginsena-----------------------------05 Haziran---------------4. deneme
kumralperi----------------------------05 Haziran---------------3. deneme
seliz------------------------------------08 Haziran---------------5. deneme
karakaya-----------------------------08 Haziran---------------5. deneme
simiramis-----------------------------?? Haziran---------------11.deneme

2010 NİSAN AYININ GÜZEL HAMİŞLERİ

panddamm------------------------------04 Nisan---------------2. deneme*****Maşallah diyelim...
panki--------------------------------------07 Nisan---------------11.deneme*****Bir günde 2. süper haber...
cotanak28------------------------------10 Nisan---------------2. deneme*****Bir bomba haber daha...Devamını bekliyoruz...
sporstar----------------------------------09 Nisan---------------1. deneme*****İşte ilk denemede tutturan şanslı bir hamiş daha...
ilfa-----------------------------------------16 Nisan---------------3. deneme*****Tebrik ediyoruz...Nazar değmesin...
eda80------------------------------------18 Nisan---------------?. deneme*****Durulan topiğimize bir hamiş daha...
elif159------------------------------------22 Nisan---------------9. deneme*****Listemizde yoktu ama bir hamiş haberi daha...
yabangül--------------------------------17 Nisan---------------?. deneme*****Tebrik ediyoruz...
denizim16------------------------------24 Nisan---------------1. deneme*****Meleğim cennetten hediyemizi kardeşini gönderdi...
estamp----------------------------------24 Nisan---------------1. deneme*****Bir günde 2. güzel haber daha...Nazar değmesin...
deniz1958------------------------------27 Nisan---------------2. deneme*****Oleyyyyy güzel bir hamiş daha...
beliney85 ------------------------------?? Nisan---------------?. deneme*****Tebrikler Allah tamamına erdirsin...
sipiga------------------------------------24 Nisan---------------1. deneme*****İşte bir çift çizgi daha...
carna81---------------------------------30 Nisan---------------2. deneme*****İşte çook güzel bir anne adayı daha...
horuda-----------------------------------12 Nisan---------------6. deneme*****Listede olmayan çift çizgi gören bir anne adayı...
ezouygun-------------------------------22 Mart----------------?. deneme*****Uzun bir aradan sonra süpriz bir bebiş haberi daha...

2010 MAYIS AYININ GÜZEL HAMİŞLERİ

sinannuray----------------------------13 Mayıs---------------2. deneme*****Maşallah...Maşallah...Maşallah...

BEKLEMEDEKİLER

selam kızlar evde yoktum eltimdeydım demın geldım kımsecıkler yok... bende wc cıktıkca bbı damla bı damla kahverengı leke gelıyoooo ıns adet olurum jupppiiiiiiiii :lepi:

Kızlar az önce eşim aradı...Yarın izinli pazar gece 23:00 işe gidecek...Hazırlan dedi...Bu akşam işten çıkınca yazlığa gidecekmişiz...Laptop var wınn var eşimden sıra gelirse girerim arada...

ayy listenin en başında ben varım heyecanlandım:))
bugunlük bişey yok ama olcak gibi hissediyorum kendimi sıkıntılarım başladı bu ay adet belirtilerim çok geç oldu nerdeyse 2 gündür ara ara belirti hissediyorum kasık ağrısı göğüs hasasiyeti gibi..

inşallah bebiş gelir canım

hadı hayırlısı canım hihoyyyt

şöyle şarıl şarıl adet olmak ıstıyom ne içsem sökülür bu kan kızlar :)) 2 aylık pis kan çıksın içimdeeeen :ecrin_bebek:

şöyle şarıl şarıl adet olmak ıstıyom ne içsem sökülür bu kan kızlar :)) 2 aylık pis kan çıksın içimdeeeen :ecrin_bebek:

ah cnm ya adet olamamk ne kötüdür 1 hafta geçse nasıl sıkıntılar basıyo insanı adaçayı maydanoz filan duydum ben ama tamda emin değilim

ah cnm ya adet olamamk ne kötüdür 1 hafta geçse nasıl sıkıntılar basıyo insanı adaçayı maydanoz filan duydum ben ama tamda emin değilim

canım aynen oyle benım 2 ay oldu patlıcam.. yattıgımda bıle yorgan alamıyom üstüme bunalıyom nasıl terlıyom.. eşim yanaşınca bıle sıkıntı basıyo oda anlıyo acıyo halime:)
bende cıvanpercemı otu duydum ıctım 3gun üst üst lekeler gelmeye basladı ama daha sökülmedi.. bı soyan suyu içiyim barı ıcıne maydonozda katıyım kaynasın .. herşeyi deneyim ben hihoyyyt

inşallah canım ya bi diyorum kesin hamileyim bir diyorum değilim inşallah hayırlısı ise bebiş tutmuştur

ah tatlıııımm ınsallah tutmustur.. bende bugun eltimdeydim 2 yaşında kızı var , daha yokmu bebek dedı yook dedım dua edıyo oda benım ıcın bebek olsun dıye kızına kuzen ıstıyo:) kendını hıc sıkma ozaman zor oluyo dedı. oda aman nezaman olursa olsun artık cabalamıcam dedıgı ay hamıle kalmış. zamana bırak dedı . haklılar aslında bız kafamıza cook takıyoz kızlaaar lmaz:
ana kız cok ıyı anlaşıyolar imrenmedimde değil haniiii :kedi:

slmmmm fıstıklar nasılsınızzz??

ay bu topiğe noldu böle yaa eskiden geçmişi oku oku bitiremezdimm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…