2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

dogumgunumu kutlayan arkadaslarım cok tsk ederım (K) biraz once eşim geldı ışten cıkmışta gelmış hedıyeler almış birsürü giyim kuşam.. kocaamanda cıcek yaptırmıs sırf kırmızı guller .. sabah beni öldürecek gıbı bakıyodun ne olduuu sımdı nıye yüzün gülüyo dıyo :)) pislikk beni sinir ettın sabah dedım bılıyom dıyo guluyo gıcık gıcık. yok yok vazgectım sevsin beni yaa :))

Yok be kuşum ben 15 ay oldu uğraşıyorum pozitifi göremedim daha...

ay canım hıc oyle dusunme sen bak bende hıc umudum yokken hamıs kalmısım ama gıttı tabı tutunamadı bebegım:)) ummadıgın anda hamıle kalırsın sen bıle anlmazsın canım daha 15 ayda ne varkı benım halamın oglunun tam 5 sene sonra oldu bebegı...o yuzden senın daha cok yenı herkes hemencık hamıle kalıcak dıye bısı yok bunyeden bunyeye degısıyo Allah hayırlısını ne zaman vercekse o zaman olsun de canım....

dogumgunumu kutlayan arkadaslarım cok tsk ederım (K) biraz once eşim geldı ışten cıkmışta gelmış hedıyeler almış birsürü giyim kuşam.. kocaamanda cıcek yaptırmıs sırf kırmızı guller .. sabah beni öldürecek gıbı bakıyodun ne olduuu sımdı nıye yüzün gülüyo dıyo :)) pislikk beni sinir ettın sabah dedım bılıyom dıyo guluyo gıcık gıcık. yok yok vazgectım sevsin beni yaa :))
Canım ya...Ya senle ben eşimlede senin eşinin huyları ne kadar çok benziyor...İlk önce kız söylen sonrada bişey yokmuş gibi davran...
gece maç var :roflol:

Bizdede var...
aklinialirimsmile kaydirigubbakcemile3 :kedi:

Canım ya...Ya senle ben eşimlede senin eşinin huyları ne kadar çok benziyor...İlk önce kız söylen sonrada bişey yokmuş gibi davran...

Bizdede var...
aklinialirimsmile kaydirigubbakcemile3 :kedi:

evet hemde tıpatıp aynı... bende evdeyım hep yollamaz yanlız bıyere ıkımızde eve mahkumuz :roflol: sadece o cıkarır dısarı zamanı olunca, elimi bırakmaz saga sola bakma der artık guluyom kızmıyom :roflol: gerçi senınkı calımana ızın vermış bana oda yok :)

welcome canım bısı sorucam..bızım dr bıze hıc yasak falan vermedı ılıskıyle ılgılı hanı bu klomenı kullanırken su gunler ılıskı yasak dıye bısı varmı???
bu sorumu gormedın canım heralde bı daha yazdım bende ..cunku dr zırt pırt aramaya cekınıyorum acaba ılıskı yasakmı su an bıze

kumralperi... yasak degılde aralıklı ılıskıye gırın dedı doktor banada .. hergün degılde bı gün dur bı gün yat

evet hemde tıpatıp aynı... bende evdeyım hep yollamaz yanlız bıyere ıkımızde eve mahkumuz :roflol: sadece o cıkarır dısarı zamanı olunca, elimi bırakmaz saga sola bakma der artık guluyom kızmıyom :roflol: gerçi senınkı calımana ızın vermış bana oda yok :)
Ewet canım bende dışarı tek çıkamam...Beraber çıktımıda elimi bırakmaz...Acaba bana bakan var mı diye aranır durur...Açık giydirmez...Çatal gözükmeyecek...Ewet verdi ama nekadar çalıştırır bilmem...Belkide iş olmadığından verdi izin...Her yerede olmaz dedi...
welcome canım bısı sorucam..bızım dr bıze hıc yasak falan vermedı ılıskıyle ılgılı hanı bu klomenı kullanırken su gunler ılıskı yasak dıye bısı varmı???
bu sorumu gormedın canım heralde bı daha yazdım bende ..cunku dr zırt pırt aramaya cekınıyorum acaba ılıskı yasakmı su an bıze

Canım bize yasak vermedi...Hatta dr. gideceğimiz günün öncesindeki akşam muhakkak ilişki verdi...İçerde sperm olması gerek dedi...

evet canım yasak yok ama kaliteli sperm olması için 2 gunde bir ilişki diyolar .klomenden sonra catlatma iğnesi olacaksınya sonrasında doktor sana nezman ilişkiye girmen gerektiğini soyleyecek o başka bir durum yani.aşılamada sadece 3 gun perhiz veriyolar.oda kaliteli sperm yakalamak için

Ewet canım bende dışarı tek çıkamam...Beraber çıktımıda elimi bırakmaz...Acaba bana bakan var mı diye aranır durur...Açık giydirmez...Çatal gözükmeyecek...Ewet verdi ama nekadar çalıştırır bilmem...Belkide iş olmadığından verdi izin...Her yerede olmaz dedi...

Canım bize yasak vermedi...Hatta dr. gideceğimiz günün öncesindeki akşam muhakkak ilişki verdi...İçerde sperm olması gerek dedi...

ay canım ya benım dr hıc bısı demedı bızde normsl sekılde devam edıuouz neden hıc bısı soylemıyokı benım dr c.tesı gıdınce sorucam

evet canım yasak yok ama kaliteli sperm olması için 2 gunde bir ilişki diyolar .klomenden sonra catlatma iğnesi olacaksınya sonrasında doktor sana nezman ilişkiye girmen gerektiğini soyleyecek o başka bir durum yani.aşılamada sadece 3 gun perhiz veriyolar.oda kaliteli sperm yakalamak için

kızlar bende sabahları daha cok verım alınıyomus dıye duymustum sımdı sabahları yakalamaya calısıyorum benım herıfı:)))))

Canım bize yasak vermedi...Hatta dr. gideceğimiz günün öncesindeki akşam muhakkak ilişki verdi...İçerde sperm olması gerek dedi...[/QUOTE]

canım ılk gıttıgınız gunmu ıcerde sperm olsun dedı ..sende catlatma ıgnesı vuruldunmu canım ne gun vuruldun 14. gunmu

Vallah ben sabahları nerde yakalayacağım...Sabah saat 7:00 işte oluyor...Ama sabah daha verimli olduğunu bende duymuştum...

Canım ben geçen ay 3 nisanda adet oldum...5 nisanda dr. gittim...Baktı sorun yok dedi takibe başlayabiliriz dedi...50 mg klomen verdi...5 gün kullandım...15 nisan akşamı birlikte olacaksınız dedi 16 nisanda kontrole çağırdı...Gittim tek sağda yumoş var dedi...17-19-21-23 nisada ilişki verdi...ığne filan vermedi...Tekrarda çağırmadı çatlayıp çatlamadığına bakmak için...Adet olursan 3. günü gel klomenin dozunu arttıracam dedi...Olmazsan 1 hafta içinde ara beni dedi ama adet oldum...Gitmedim de sonra...

carnacım tebrikler canımmmmmm. şimde sıra denzi de hadi bakalım.
o da gzüel habelerle gelsin inşallah.
çotanak nasıl acaba.haber varmı

mrblar bu siteyi daha yeni keşfettim baya bi geç oldu ama sonunda gerçekten bilgi alabilicek güzel bi site ve şeker insanlar buldum =)danışmak istediğim şey bi çoğumuzun başına gelen şeyle aynı=) ben 28.mart.2010 da evlendim eşimi çocuk için kandırma çabalarım 1 ay sonra son buldu 16 nisanda regl oldum şu anda 3 günüm daha kaldı dün idrar testi yaptım 2 çizgi çıktı yalnız biri silikti çok heycanlandım ama ümitlenmek istemedim 1saat sonra tekrar yaptım sadece tek çizgi vardı sizce hamilemiyimdir :KK43: ne yapmam gerekir tekrar test yapmalı mı yoksa 3 gün daha beklemelimiyim inş.bebiş vadırrr

X