2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

kızlar ben dr aradım gecen gun klomenın sonuncusunu kullandıgım gun..c.tesı oglen gel dedı dolu ıdrarla..yumurtalarıma bakıcak sanırım dımı...cok heyecanlıyım ya..ınsallah gelısme vardır..

ıyıyım canım..bugun aksama kadar burdayım ya cıkmıcam bıyere...lıstede ısmımı gormek de cok guzelalkisalkisalkisalkisalkisalkis

opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan Bende saat 15:00 kadar burdayım...Ondan sonrasına bişey diyemem...Koçiş oturmazsa burdayım...
Off dün saat 15:00 beri sular yok...Akşam misafirlerimde vardı...Pisliklerini aldırdım bulaşıkların ama yinede sinirime dokunuyor...

welcome canım sen gecen ay klomen kullanmısmıydın yanlıs mı hatırlıyorum yoksa...

Ewet canım kullandım...50mg klomen kullandım...Tek sağda yumoşum oluşmuştu çalışma günleri verdi ama işe yaramadı bende...İnşallah sende birden çok olurda şansın yüksek olur...

opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan Bende saat 15:00 kadar burdayım...Ondan sonrasına bişey diyemem...Koçiş oturmazsa burdayım...
Off dün saat 15:00 beri sular yok...Akşam misafirlerimde vardı...Pisliklerini aldırdım bulaşıkların ama yinede sinirime dokunuyor...

bulasık makınan varsa ıcıne at canım ben oyle yapıyorum ..en azından ortalıkta gorunmuyolar...

Kızlar hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim.Şimdi daha iyiyim.Canıma can gelmiş mutlu olmaz mı insan : )

Saziye19 doğum günün kulu olsun, nice mutlu seneler sağlıkla mutlulukla.
Takma kafanı yavv kocan yani sevgilin mi akşama barışırsınız : ) ayy ben artık takmıyorum.

Ewet canım kullandım...50mg klomen kullandım...Tek sağda yumoşum oluşmuştu çalışma günleri verdi ama işe yaramadı bende...İnşallah sende birden çok olurda şansın yüksek olur...

bırden cok yumurta oluyomukı bende pko var canım..doktorum bırden fazla yumurtanın gelısmeye calıstıgı ıcın hepsının aynı anda catlamaya calıstıgını o yuzden de kıste donustuklarını anlatmıstı.eger yıne bu ay oyle bısı olursa bırden fazla yumosum olur. ve bellı mı olur belkı hamıle kalırım ınsaalllllllahhhh:Saruboceq: sen bu ay klomen kullanıyomusun canım pekı

Kızlar hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim.Şimdi daha iyiyim.Canıma can gelmiş mutlu olmaz mı insan : )

Takma kafanı yavv kocan yani sevgilin mi akşama barışırsınız : ) ayy ben artık takmıyorum.

canıma can gelmiş dedinya çok duygulandım ya....Allahım kucağına sağsalim aldığın gunleride gösteriri inşallah.....darısı başıma...

canım ya o ne guzel bı duygudur sımdı kalp atıslarını duymussun ya bı dahakı gıdısınde kendısını de gorursun tatlım Allahım hepmıze nasıp etsın bu duyguları yasamayı..

Kızlar akşam eşimin en yakın arkadaşı geldi eşi ile biryandanda eltimin kardeşi oluyor...Bir tane 6 yaşında oğlu var ve Mart ın 17 sindede 1 tane daha oğlu oldu...Onlar geldiler işte...Eşim kucağına aldı...Anlattı ona...Bebekte sesle yanıtlar vermeye başladı...Onları öyle görünce tuhaf oldum...Giderlerkende kucağımdaydı aldı yine sevdi...Neyse geçirdik misafirlerimizi...Aradan yarım saat geçti mutfaktayım...Eşim hatun bana çocuk ver dedi kırıldım gülmekten...Bekliyordum zaten ne zaman bunu diyecek diye...Ewet dedim artık bir bebek ihtiyacı belli oluyor dedim...

X