2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

bırden cok yumurta oluyomukı bende pko var canım..doktorum bırden fazla yumurtanın gelısmeye calıstıgı ıcın hepsının aynı anda catlamaya calıstıgını o yuzden de kıste donustuklarını anlatmıstı.eger yıne bu ay oyle bısı olursa bırden fazla yumosum olur. ve bellı mı olur belkı hamıle kalırım ınsaalllllllahhhh:Saruboceq: sen bu ay klomen kullanıyomusun canım pekı
Canım dr. dediği doğru...Yok ben bu ay kullanmıyorum ama kullananlar bu ayda yumurtalarımın kullanmış kadar etki edeceğini söylediler...
evet canım 16:10 randevu saatim heyacanlıyım çok inşallah her şey yolundadır içim rahatlar :Saruboceq:

Ayy inşallah...O duygularını anlatmanı bekliyor olacağız...

Kızlar akşam eşimin en yakın arkadaşı geldi eşi ile biryandanda eltimin kardeşi oluyor...Bir tane 6 yaşında oğlu var ve Mart ın 17 sindede 1 tane daha oğlu oldu...Onlar geldiler işte...Eşim kucağına aldı...Anlattı ona...Bebekte sesle yanıtlar vermeye başladı...Onları öyle görünce tuhaf oldum...Giderlerkende kucağımdaydı aldı yine sevdi...Neyse geçirdik misafirlerimizi...Aradan yarım saat geçti mutfaktayım...Eşim hatun bana çocuk ver dedi kırıldım gülmekten...Bekliyordum zaten ne zaman bunu diyecek diye...Ewet dedim artık bir bebek ihtiyacı belli oluyor dedim...

Sende ''dur gidip hemen doğurayım geliyim'' deseydin : ) Canım ya gençsiniz yeni evlisiniz olur.Ben çok sabırsızdım çünkü ben 7 senelik evliydim ya dedim bir sorun varsa, olmazsa ben daha ne kadar bu şekilde evli kalacağım.İnan biz artık sıkıldık yani 2 kişilik hayatttan.Zevk almaya bakın, güzel güzel bugünlerinizin tadını çıkarın.Önemli sorununuz yok er ya da geç bebeğiniz gelecek.

Kızlar akşam eşimin en yakın arkadaşı geldi eşi ile biryandanda eltimin kardeşi oluyor...Bir tane 6 yaşında oğlu var ve Mart ın 17 sindede 1 tane daha oğlu oldu...Onlar geldiler işte...Eşim kucağına aldı...Anlattı ona...Bebekte sesle yanıtlar vermeye başladı...Onları öyle görünce tuhaf oldum...Giderlerkende kucağımdaydı aldı yine sevdi...Neyse geçirdik misafirlerimizi...Aradan yarım saat geçti mutfaktayım...Eşim hatun bana çocuk ver dedi kırıldım gülmekten...Bekliyordum zaten ne zaman bunu diyecek diye...Ewet dedim artık bir bebek ihtiyacı belli oluyor dedim...

:sm_cool:kaydirigubbakcemile3:dance:eek: zaman hıc vakıt kaybetmeden baslasaydınız calısmalara canım:)))))) bızde sabahtan basladık bugun kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

canım ya o ne guzel bı duygudur sımdı kalp atıslarını duymussun ya bı dahakı gıdısınde kendısını de gorursun tatlım Allahım hepmıze nasıp etsın bu duyguları yasamayı..

Canım çok güzel bi,r duygu.Ben bebeğimide gördüm, geçen hafta mercimek kadar : ) ama kalp atışlarını görememiştik.

welcome canım bısı sorucam..bızım dr bıze hıc yasak falan vermedı ılıskıyle ılgılı hanı bu klomenı kullanırken su gunler ılıskı yasak dıye bısı varmı??

Canım çok güzel bi,r duygu.Ben bebeğimide gördüm, geçen hafta mercimek kadar : ) ama kalp atışlarını görememiştik.

hııım ben yanlıs hatırlamısınm o zaman kalbı pıt pıt atıyo dıye yazan sen degılmıydınbilmiyorumkismile olsun kalp atısını da duyarsın zaten o daha sonra gorunuyomus bıldıgım kadarıyla hem kafanı boyle seylere takma sen hamıleıgının tadını cıkar:)) guzel seyler dusun canım hersey cok guzel olucak:)))

Bende ne olursa olsun dr. hep eşimide götürdüm...Oda duysun diye ama dr. dediklerini yine tekrarlatıyor bana...

hııım ben yanlıs hatırlamısınm o zaman kalbı pıt pıt atıyo dıye yazan sen degılmıydınbilmiyorumkismile olsun kalp atısını da duyarsın zaten o daha sonra gorunuyomus bıldıgım kadarıyla hem kafanı boyle seylere takma sen hamıleıgının tadını cıkar:)) guzel seyler dusun canım hersey cok guzel olucak:)))

Tamma canım doğru hatırlıyorsun geçen hafta bebği gördüm bu hafta kalp atışlarını : )

X