2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

Eşime diyorumda akşam oda az içine nesguik atarız diyor...Bende olur mu hiç dedim...Aklıma geldi sordum...

dilekcim yaa bısı sorcam.sen rahım fılmı cektrdınmı.nerde cektrdın.fıyatı ne kadardı.sıgorta karsılıyr mu.ya esının varıkosel amelıyatı nerde oldu.memnun kaldınız mı.ne kadara mal oldu.bız capada teoman cem kadıoglu dıye bır dr. ogrendık.mıkrocerrahıyle varıkosel amelıyatı yapıyormus.cok ıyıymıs.bızde ısı sansa bırakmayalım olmusken işin ehlıne yaptralım dedık.ama amelıyat 4000 tl ymıs.

canım yanı duzeldı degılmı ne guzel.amelıyattan oncekı degerlerını bılıyormusun kactı acaba.yukselme olmusmu.sımdıkı degerlerı nasıl acaba

merhaba herkese bende bir kimyasal gebelik birde düşük yaşadım.20 ay oldu evleneli 2 ay önce 2 aylık bebeğimin kalbi durunca kürtajla aldılar.bu ay hamile kalmak için başlıycaz çalışmalara artık.şu anda adetimin son günü.bende pıhtılaşma sorunu çıktı.folik asit ve bebe aspirini kullanıyorum.benide alın listenize:)olur mu?
bua rada ben hsg çektirdim.genel anestesi 100 tl ekstra verdim toplam 300 tl'ye mal oldu özel hastanede.

iyi geceler.bende yaprak dökümünü izliyorum.l

canım yanı duzeldı degılmı ne guzel.amelıyattan oncekı degerlerını bılıyormusun kactı acaba.yukselme olmusmu.sımdıkı degerlerı nasıl acaba

cnm aslında ameliyat önceside değerleri iyiydi eşimin ama ileride bu değerler düşer ameliyat olmazsan demişti dr değerleri o yüzden hemen hemen aynı değerleri tam htirlamıyorum cnm ya raporumuzda doktorda kaldı

meraba kızlar.
carnayı merak ettim. geldimi acaba doktordan.
sinemcim sana da geçmiş olsun sen d eelini yaralamışsın heralde.
aamamnnn dikkat et kendine tatlımmm.

Kızlar bebişimim kalbi pıt pıt atıyor.Duymadım ama gördüm . )

şimdi sıra verilen testlerde bir sürü test verdi, onları yapıcam.

ne güzel canım bebişini görünce için rahatlamıştır düzelmişsindir biraz hadi bakalım inşallah testlerde normal çıkar

bende bugün doktora gittim kloman verdi yine haftaya çalışmalar hadi bakalım artık hayırlısı

cnm hadi hayırlısı bakalım bnm adette bi başlayıp bitiverseydide bizde çalışmalara başlayıverseydik hemen

hayırlı olsun cnm sevindim inş onlardada hiç bi problem çıkmaz..

dilekcim yaa bısı sorcam.sen rahım fılmı cektrdınmı.nerde cektrdın.fıyatı ne kadardı.sıgorta karsılıyr mu.ya esının varıkosel amelıyatı nerde oldu.memnun kaldınız mı.ne kadara mal oldu.bız capada teoman cem kadıoglu dıye bır dr. ogrendık.mıkrocerrahıyle varıkosel amelıyatı yapıyormus.cok ıyıymıs.bızde ısı sansa bırakmayalım olmusken işin ehlıne yaptralım dedık.ama amelıyat 4000 tl ymıs.
Ewet canım çektirdim...Mart ayında...Kendi dr. çekti benim rahim filmini...Özelde çektirdim...Anestezis 350 YTL almış...Varikosel ameliyatını eşim özel hastanede istemedi...Yarı fiyatını ssk karşılıyordu...Özelde olsaydı 600 YTL istemişti dr ama ssk oldu hiç birşey ödemedik...Burası İst. gibi olmadığına ssk hastaneleride ilgileniyor canım...Öyle istedi öyle oldu...1 gece yatırdı dr. çıktı sonra...

:lepi: opuyorumnanaktan :lepi: opuyorumnanaktan :lepi: Şimdi nasılsın canım... :lepi: opuyorumnanaktan :lepi: opuyorumnanaktan :lepi:

bayanssulusmile bayanssulusmile bayanssulusmile bayanssulusmile bayanssulusmile Günaydın hanımlar... bayanssulusmile bayanssulusmile bayanssulusmile bayanssulusmile bayanssulusmile

X