2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

yok cnm zaten 6-7 haftalıkken herşy gözükebilir,sen dr.una da sor bence o daha doğru bilgiyi verir,sen yumurtlama daha geç mesela ben adet tarihinden itibaren 8-10. gün yumurtlamış olabilirim,en doğru bilgiyi dr. söler cnm,ne zman randevun,bidahaki randevunda gözükür hayılırlısyla bebişin

sağol canım.cuma gunu gidicem doktora.mayısın 3ünde gitmişdim gebelik kesesi ve yolk sacı gözükmüşdü ama bebk yoktu.bende boş gebelik olabilirmi dedim.oda her gebelikde bu risk vardır bunu söylemek için cok erken dedi.b.hgc değerimde cok iyi cıkmışdı.o yuzden boyle duşunme bunu kafana takma dedi.ama takıntılı olunca insan olmuyo işte.

sağol canım.cuma gunu gidicem doktora.mayısın 3ünde gitmişdim gebelik kesesi ve yolk sacı gözükmüşdü ama bebk yoktu.bende boş gebelik olabilirmi dedim.oda her gebelikde bu risk vardır bunu söylemek için cok erken dedi.b.hgc değerimde cok iyi cıkmışdı.o yuzden boyle duşunme bunu kafana takma dedi.ama takıntılı olunca insan olmuyo işte.

aa 3mayısta sen 5 haftalık falanmışsın cnm ozaman bebek gözükmez hiç düşünme boş gebelik diye benimde öyle demişti dr.um bizde 6+3te görmüştük herşeyi,rahat ol sen

aa 3mayısta sen 5 haftalık falanmışsın cnm ozaman bebek gözükmez hiç düşünme boş gebelik diye benimde öyle demişti dr.um bizde 6+3te görmüştük herşeyi,rahat ol sen

canım benim çok sağol.zaten ne kadar kurcalarsa insan o kadar soru beliriyo kafasında .hamile kalmak için uğraşırken ayrı,kaldıktan sonra ayrı.Allah ım tüm hamile arkadaşlara bebeklerini sağsalim kucaklarına almayı nasip etsin.Hamile kalmayı isteyenlerede hayırlı zamanlarda hayırlı sağlıklı evlatlar versin inşallah.

canım benim çok sağol.zaten ne kadar kurcalarsa insan o kadar soru beliriyo kafasında .hamile kalmak için uğraşırken ayrı,kaldıktan sonra ayrı.Allah ım tüm hamile arkadaşlara bebeklerini sağsalim kucaklarına almayı nasip etsin.Hamile kalmayı isteyenlerede hayırlı zamanlarda hayırlı sağlıklı evlatlar versin inşallah.

doğru sölüyorsun cnm,ben 2 gün önce muayeneye gittim dr.a dedimki dışarda işlerim çok koşturmacalı geçiyor okula gidiyorum geliyorum 1 saat yürüyorum mesela diyelim hatta daha o gün dolmuşa koşturdum,yeri geliyo dolmuşa koşturuyorum eve gelip iş güç yapıyorum ama sonra çok pişman oluyorum bişey olmuşmudur diye dedim oda bana niye korkuyosunki biyerinde ağrımı oluyor dedi yoo dedim kanamanda olmuyor dedi ya millet tarlada doğuruyor dedi,hiç korkma kendini iyi hissediyosan hafif hafif koşular bile yapabilirsin dedi(yapmam tabi de) örnek olarak dedi yani,sakınan göze çp batar dedi bırak akışına dedi,çok rahatladım gerçkten ama düşünmemek te elde değil işte napalım

doğru sölüyorsun cnm,ben 2 gün önce muayeneye gittim dr.a dedimki dışarda işlerim çok koşturmacalı geçiyor okula gidiyorum geliyorum 1 saat yürüyorum mesela diyelim hatta daha o gün dolmuşa koşturdum,yeri geliyo dolmuşa koşturuyorum eve gelip iş güç yapıyorum ama sonra çok pişman oluyorum bişey olmuşmudur diye dedim oda bana niye korkuyosunki biyerinde ağrımı oluyor dedi yoo dedim kanamanda olmuyor dedi ya millet tarlada doğuruyor dedi,hiç korkma kendini iyi hissediyosan hafif hafif koşular bile yapabilirsin dedi(yapmam tabi de) örnek olarak dedi yani,sakınan göze çp batar dedi bırak akışına dedi,çok rahatladım gerçkten ama düşünmemek te elde değil işte napalım

aynen katılıyourm sana elde olmuyo malesef

Kızlar bende birazdan doktora gideceğim umarım kalp atışını duyabilirim : ) bugün itibari ile tam 7 haftalık oldum.

benimde bel ağrım hiç olmuyordu ne güzel bir kere olmuştu bitmişti,sadece ara ara kasık batması oluyor oda bebişin ve rahimin büyümesinden ama bugünkü ağrı dayanılmıcak gibiydi şükür 1 saat sürdü bitti,o gaz sancısı cnm yediklerinden olabilir,light süt iç,baklagilleri az az ye, hatta nohutu fasülyeyi bir gün önceden suda beklet daha az gaz yapıyormuş,yoğurtuda light al,artık midemiz daraldığı için 1 lokma bile yesek sıkıyor,o yüzden cnm 3 öğün değilde 5 öğün ye ama hep 1 tabak anca ye yani,diyelim 3 öğünde yiceğini 5e böl,çünkü mideyi birden doldurmak sancı yapıyor

Canım light değilde yarım yağlıyı öneriyorlar hamilelikte sanırım.Ben yarım yağlı tüketiyorum zaten light süt aldım iğrençti içemedim o ne öyle su gibi.

eşim içime bosalalı 20gun oldu hastalanmama 4 gun falan war test yapsam bellı olurmu ?
aklinialirimsmile kaydirigubbakcemile3 aklinialirimsmile kaydirigubbakcemile3 aklinialirimsmile
Canım biraz daha bekle gününde testini yap bence...
Kızlar bende birazdan doktora gideceğim umarım kalp atışını duyabilirim : ) bugün itibari ile tam 7 haftalık oldum.
ınşallah canım güzel haberlerle gelirsin... :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

2010 MAYIS AYINDA HAMıŞ OLMAYI BEKLEYENLER

sinannuray----------------------------13 Mayıs---------------2. deneme
bsbirkin--------------------------------14 Mayıs---------------4. deneme
suur-------------------------------------14 Mayıs---------------2. deneme
sherin----------------------------------15 Mayıs---------------5. deneme
d_kupcu-------------------------------16 Mayıs---------------2. deneme
buurcuum-----------------------------17 Mayıs---------------2. deneme
nurmeh---------------------------------17 Mayıs---------------4. deneme
pelin67---------------------------------21 Mayıs---------------6. deneme
pretty9217---------------------------22 Mayıs---------------2. deneme
gülpembe80-------------------------22 Mayıs---------------5. deneme
toprakceylin-------------------------23 Mayıs---------------3. deneme
mse121822--------------------------23 Mayıs---------------4. deneme
nehir25--------------------------------23 Mayıs---------------2. deneme
hilal24---------------------------------?? Mayıs---------------3. deneme
azize1---------------------------------29 Mayıs---------------2. deneme
sellvi27-------------------------------?? Mayıs---------------2. deneme

2010 HAZıRAN AYINDA HAMıŞ OLMAYI BEKLEYENLER

welcome------------------------------02 Haziran---------------15.deneme
erginsena-----------------------------05 Haziran---------------4. deneme
kumralperi----------------------------05 Haziran---------------3. deneme
seliz------------------------------------08 Haziran---------------5. deneme
karakaya-----------------------------08 Haziran---------------5. deneme
simiramis-----------------------------?? Haziran---------------11.deneme

2010 NıSAN AYININ GÜZEL HAMıŞLERı

panddamm------------------------------04 Nisan---------------2. deneme*****Maşallah diyelim...
panki--------------------------------------07 Nisan---------------11.deneme*****Bir günde 2. süper haber...
cotanak28------------------------------10 Nisan---------------2. deneme*****Bir bomba haber daha...Devamını bekliyoruz...
sporstar----------------------------------09 Nisan---------------1. deneme*****ışte ilk denemede tutturan şanslı bir hamiş daha...
ilfa-----------------------------------------16 Nisan---------------3. deneme*****Tebrik ediyoruz...Nazar değmesin...
eda80------------------------------------18 Nisan---------------?. deneme*****Durulan topiğimize bir hamiş daha...
elif159------------------------------------22 Nisan---------------9. deneme*****Listemizde yoktu ama bir hamiş haberi daha...
yabangül--------------------------------17 Nisan---------------?. deneme*****Tebrik ediyoruz...
denizim16------------------------------24 Nisan---------------1. deneme*****Meleğim cennetten hediyemizi kardeşini gönderdi...
estamp----------------------------------24 Nisan---------------1. deneme*****Bir günde 2. güzel haber daha...Nazar değmesin...
deniz1958------------------------------27 Nisan---------------2. deneme*****Oleyyyyy güzel bir hamiş daha...
beliney85 ------------------------------?? Nisan---------------?. deneme*****Tebrikler Allah tamamına erdirsin...
sipiga------------------------------------24 Nisan---------------1. deneme*****ışte bir çift çizgi daha...
carna81---------------------------------30 Nisan---------------2. deneme*****ışte çook güzel bir anne adayı daha...
horuda-----------------------------------12 Nisan---------------6. deneme*****Listede olmayan çift çizgi gören bir anne adayı...

BEKLEMEDEKıLER

mutter----------------------------------06 Mayıs---------------3. deneme

Ayyy ne olacak... senağlama senağlama senağlama Bahçede kedi bile 3 tane yavru çıkarmış... senağlama senağlama senağlama Bir ben beceremedim... senağlama senağlama senağlama

:roflol: delii...

KIZLAR YÜRÜDÜKCE SAOL YUMURTLIĞIM AGRIYOR.... ÜŞÜTTÜM GALIBA mafoldumben

Ayyy ne olacak... senağlama senağlama senağlama Bahçede kedi bile 3 tane yavru çıkarmış... senağlama senağlama senağlama Bir ben beceremedim... senağlama senağlama senağlama

:roflol: :roflol: :roflol: :roflol: deli bu ya :roflol: :roflol: kedilerin işi o ya,zırt pırt yavrulamak :))))

Canım light değilde yarım yağlıyı öneriyorlar hamilelikte sanırım.Ben yarım yağlı tüketiyorum zaten light süt aldım iğrençti içemedim o ne öyle su gibi.

olabilir cnm bende yarım yağlı alıyorum hep,çok gaz yapıyor dedi diye light dedim,aslında laktazsız sütlerde var ama öneriyorlarmı bilmiyorum hiç,o hiç gaz yapmıyor ama önerirler heralde içlerinden hiç süt besinleri azalmazmış bunların sadece kategorilendiriliyor işte,tatlımmm dr.a mı gitçen sen,ne güzel,güzel güzel git gel güzel haberler getir bize inşallah

Kızlar hamilelikte süt içilmese onun yerine yoğurt peynir yense olur mu...Ben sütü hiç sevmem...Bebekken bile 1 ay zor emmişim annemi...

X