2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

Kızlar hamilelikte süt içilmese onun yerine yoğurt peynir yense olur mu...Ben sütü hiç sevmem...Bebekken bile 1 ay zor emmişim annemi...

cnm olur ya,çünkü benim dr.um seviyorsa süt ve süt ürünlerini günde 4 öğününe koy ama sevmiyorsan hiç zorlama dedi,ama sütün besini yine farklı ya,baktın zorlamadan içebilcek gibiysen içmeye bak,çünkü kalsiyum almak zorundayız

cnm olur ya,çünkü benim dr.um seviyorsa süt ve süt ürünlerini günde 4 öğününe koy ama sevmiyorsan hiç zorlama dedi,ama sütün besini yine farklı ya,baktın zorlamadan içebilcek gibiysen içmeye bak,çünkü kalsiyum almak zorundayız

kızlar bende aynı sütü hiç sevmiyorum içemiyorum.onun yerine ayran içiyorum ve bolca yoğurt yiyorum.bide kaşar peyniri.beyaz peynir pastörize edilmemiş sütten yapılabildiği için zararlıymış oyle okumusdum

yaa bende pastorize edilmemiş peynirlerin herşeyin zararlı olduğunu biliyordum ama kaşar peyniri ve beyaz peynirin risk altında olduğunu bilmiyordum artık paketlere bakıp almak lazım iyice :) evet içemedikten sonra yapçak bişey yok cnm sütten yapılan herşey olur artık onun yerine

Eşime diyorumda akşam oda az içine nesguik atarız diyor...Bende olur mu hiç dedim...Aklıma geldi sordum...

olur heralde cnm banada bizim evdeki büyüklerden biri demişti içine nesquick at içemiyorsan diye ama içiyorum ben,bence olur hiç içememekten daha iyidir

Eşim şimdiden yazlığa kaçma derdinde...Bende istemiyorum...Orda internet yok...Wınn var ama onunlada hep bağlanamam ki...Ben sizden ayrı kalamam ki...

bızımkıde ıstıyoda yok dedım. zaten hıc dısarı cıkatmıyo tek arkadasımda yok.. orda tümden sıkılırım

kızlar primanin sitesinden bir uygulama buldum pc ye indirdim masa üstünde uygulama duruyor kaç haftalık hamilesininiz bu haftanın özellikleri hoş bir şey tavsiye ederim hamişlere

kızlar primanin sitesinden bir uygulama buldum pc ye indirdim masa üstünde uygulama duruyor kaç haftalık hamilesininiz bu haftanın özellikleri hoş bir şey tavsiye ederim hamişlere

aaa ne güzel bende milupaya üye olmuştum sanırım hediye paketi gönderiyorlar :)))ama daha hamile olduğumu bilmiyordum ozaman ama paket falan gelmedi daha kaydirigubbakcemile3

2010 MAYIS AYINDA HAMİŞ OLMAYI BEKLEYENLER

sinannuray----------------------------13 Mayıs---------------2. deneme
bsbirkin--------------------------------14 Mayıs---------------4. deneme
suur-------------------------------------14 Mayıs---------------2. deneme
sherin----------------------------------15 Mayıs---------------5. deneme
d_kupcu-------------------------------16 Mayıs---------------2. deneme
buurcuum-----------------------------17 Mayıs---------------2. deneme
nurmeh---------------------------------17 Mayıs---------------4. deneme
pelin67---------------------------------21 Mayıs---------------6. deneme
pretty9217---------------------------22 Mayıs---------------2. deneme
gülpembe80-------------------------22 Mayıs---------------5. deneme
toprakceylin-------------------------23 Mayıs---------------3. deneme
mse121822--------------------------23 Mayıs---------------4. deneme
nehir25--------------------------------23 Mayıs---------------2. deneme
hilal24---------------------------------?? Mayıs---------------3. deneme
azize1---------------------------------29 Mayıs---------------2. deneme
sellvi27-------------------------------?? Mayıs---------------2. deneme

2010 HAZİRAN AYINDA HAMİŞ OLMAYI BEKLEYENLER

welcome------------------------------02 Haziran---------------15.deneme
erginsena-----------------------------05 Haziran---------------4. deneme
kumralperi----------------------------05 Haziran---------------3. deneme
seliz------------------------------------08 Haziran---------------5. deneme
karakaya-----------------------------08 Haziran---------------5. deneme
simiramis-----------------------------?? Haziran---------------11.deneme

2010 NİSAN AYININ GÜZEL HAMİŞLERİ

panddamm------------------------------04 Nisan---------------2. deneme*****Maşallah diyelim...
panki--------------------------------------07 Nisan---------------11.deneme*****Bir günde 2. süper haber...
cotanak28------------------------------10 Nisan---------------2. deneme*****Bir bomba haber daha...Devamını bekliyoruz...
sporstar----------------------------------09 Nisan---------------1. deneme*****İşte ilk denemede tutturan şanslı bir hamiş daha...
ilfa-----------------------------------------16 Nisan---------------3. deneme*****Tebrik ediyoruz...Nazar değmesin...
eda80------------------------------------18 Nisan---------------?. deneme*****Durulan topiğimize bir hamiş daha...
elif159------------------------------------22 Nisan---------------9. deneme*****Listemizde yoktu ama bir hamiş haberi daha...
yabangül--------------------------------17 Nisan---------------?. deneme*****Tebrik ediyoruz...
denizim16------------------------------24 Nisan---------------1. deneme*****Meleğim cennetten hediyemizi kardeşini gönderdi...
estamp----------------------------------24 Nisan---------------1. deneme*****Bir günde 2. güzel haber daha...Nazar değmesin...
deniz1958------------------------------27 Nisan---------------2. deneme*****Oleyyyyy güzel bir hamiş daha...
beliney85 ------------------------------?? Nisan---------------?. deneme*****Tebrikler Allah tamamına erdirsin...
sipiga------------------------------------24 Nisan---------------1. deneme*****İşte bir çift çizgi daha...
carna81---------------------------------30 Nisan---------------2. deneme*****İşte çook güzel bir anne adayı daha...
horuda-----------------------------------12 Nisan---------------6. deneme*****Listede olmayan çift çizgi gören bir anne adayı...

BEKLEMEDEKİLER

mutter----------------------------------06 Mayıs---------------3. deneme

:lepi: :lepi: :lepi: :lepi: :lepi: :lepi: :lepi: :lepi: :lepi: :lepi: :lepi: :lepi: :lepi: :lepi: :lepi: :lepi: :lepi: :lepi: :lepi: :lepi: :lepi: :lepi: :lepi: :lepi: :lepi: :lepi: :lepi: :lepi: :lepi: :lepi:

aaaaaaaaa ben burdayım yemek yedim zorla geldim,bugün biraz çok bulanıyorumda,elimin kesiğide yapışmamış yarın yine gitçem,burda felaket sıcaklar başladı ya,artık terletiyor bile evdeyken,babamlar serine geçmişler bile çoktan klimada,bizde başlıcaz heralde bugün yarın

yaprak dökümü başlamadan bi bakıyım dedim ne var ne yok diye ama sessizmiş topic..
bnm adet günüme 2 gün kaldı halen belirtim yok heralde hamile olmadığıma eminim ya belirtileride farketmiyorum oysa son iki aydır 10 gün kala birsürü belirtim oluyodu...

aaaaaaaaa ben burdayım yemek yedim zorla geldim,bugün biraz çok bulanıyorumda,elimin kesiğide yapışmamış yarın yine gitçem,burda felaket sıcaklar başladı ya,artık terletiyor bile evdeyken,babamlar serine geçmişler bile çoktan klimada,bizde başlıcaz heralde bugün yarın

buralarda böyle cnm yaaa..........

X