2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

meraba kızlar
bizde geldik.
bebişimizi ve kalp atışlarını gördükkkk.
artık hamileyim diyebiliyorummmmmmmm.
bebişim benimle.
kalbi nasıl güzel atıyo yavrumun.
Allah sağlıkla hayırlısıyla hepimize kucağına almayı da nasip etsin.
onları koru Yarabbimmmmmm.

alllah sana bagıslasın canım.. coook hayırlı bı evlat olur ıns. hihoyyyt

adetimin 14. gününde çok az bi kan geldi peçeteye bununla ilgili bi bilgisi olan var mı..daha önce böyle bi şey yaşadınız mı..benim bu konuyla okuduğum yumurta çatladıktan sonra olan bi kanamaymış ...ama benim bu yaşıma kadar hiç böyle bir şeyim olmadıı....bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim

20.günü falan deseydinbelki bebek yerleşiyordur dicem ama 14.gün erken kaç günde bir adet oluyorsun buda önemli bide herhangi bir bitki yada ilaç kullandınmı bu ay

meraba kızlar
bizde geldik.
bebişim benimle.
canım çooook sevindim bugün güzel haberler ihtiyacım var bnm o kistlerden sonra morelim yerine gelmesi lazım ne güzel cnm Allah bozmasın Allahım bebeğine ve sana ve eşine sağlık versin
kanal 7 de hababam sınıfı oynuyor... ayseyle ömer bı yattı kız hemen hamıle kaldıı.. ıkı senedir yatıyok bişi yok :roflol:
ayhhh ilahiiii çok güldüm:roflol: aynen bende şöyle bir gecede hamile kalmıyorlarmı sinirimden çatlıyoruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuumkötükedihüso

slm kızlar benim çalışmalar bitti bakalım kısıtlı sürede tuttumu artık bklemededyim bakalım hayırlısı

kanal 7 de hababam sınıfı oynuyor... ayseyle ömer bı yattı kız hemen hamıle kaldıı.. ıkı senedir yatıyok bişi yok :roflol:
kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
meraba kızlar
bizde geldik.
bebişim benimle.
Canım ohh ne güzel...Allah ım onu sizlere bağışlasın... :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:
slm kızlar benim çalışmalar bitti bakalım kısıtlı sürede tuttumu artık bklemededyim bakalım hayırlısı

Hadi hayırlısı kuşum...İnşallah bebiş gelir...

kist hakkında bişey bilen yokmuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Canım bir arkadaşında burda geçen ay kisti vardı...Hemde büyüktü...Dr. ilaç vermişti onu kullanıyordu...Gitmeseydi ameliyat olacaktı...Verdiği ilaç Dr. doğum kontrol hapıymış...O ilacı bir içti bir içmedi öyle salladı...Adetinden tahminimce 1 hafta sonra yine kanaması oldu bitiminde Dr. gitti ve kist mist kalmamıştı...Yani kafana takma canım...O kendiliğinden günü gelince zaten bünye adetle atıyormuş...

adetimin 14. gününde çok az bi kan geldi peçeteye bununla ilgili bi bilgisi olan var mı..daha önce böyle bi şey yaşadınız mı..benim bu konuyla okuduğum yumurta çatladıktan sonra olan bi kanamaymış ...ama benim bu yaşıma kadar hiç böyle bir şeyim olmadıı....bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim

Canım bu normal bişey...Kafana takmana gerekte yok...Bendede hiç olmadı ama bazen yumurtalar çatlarken olabilirmiş...Mesela bu durumu her ay yaşayanlarıda okudum...İçini ferah tut...Yalnız merak ediyorsan git bir dr. hem yumoşunun çatlayıp çatlamadığınıda öğrenmiş olursun...

Kızlar benim koçiş çoktan yattı...Bende Aşk ve Cezayı seyrediyordum...Ondan kaldım...Beni uyanıp aramadan bende çıkayım...Yarın görüşürüz...ıyi geceler hatunlar...

Canım bir arkadaşında burda geçen ay kisti vardı...Hemde büyüktü...Dr. ilaç vermişti onu kullanıyordu...Gitmeseydi ameliyat olacaktı...Verdiği ilaç Dr. doğum kontrol hapıymış...O ilacı bir içti bir içmedi öyle salladı...Adetinden tahminimce 1 hafta sonra yine kanaması oldu bitiminde Dr. gitti ve kist mist kalmamıştı...Yani kafana takma canım...O kendiliğinden günü gelince zaten bünye adetle atıyormuş...

sağol bitanem tşk inş benimde kistler kaybolur iyigeceler

ıyı gecelr kızlar hepınınız su an mısıl mısıl uyuyosunuzdur..benı uyky tutmadıkac gundur temılık yapıyorum sonunda bıttı yarın da arkadasıma gıdıcem ama sonra hep acık olucam ınsallah..gecmısı okudum bı suru sey olmus sporsatr gecmıs olsun elın ıyımı sımdı canım.denızım16 sende bebısını gormussun Allah kucagına almayı da nasıp etsın tatlım cotanak canım sana da gecmıs olsun ınsaalh bebegın ıyıdır..ha bıde benım 3.deneme olucak 5 mayıs sat.hazıranda cıft cızgıyı gormek ıstıyorum artık:)))) benı de lısteye eklersenız sevnırım canlarım opuldunuz ıyı geceler...

bayanssulusmile opuyorumnanaktan bayanssulusmile Günaydın hatunlar... bayanssulusmile opuyorumnanaktan bayanssulusmile

ıyı gecelr kızlar hepınınız su an mısıl mısıl uyuyosunuzdur..benı uyky tutmadıkac gundur temılık yapıyorum sonunda bıttı yarın da arkadasıma gıdıcem ama sonra hep acık olucam ınsallah..gecmısı okudum bı suru sey olmus sporsatr gecmıs olsun elın ıyımı sımdı canım.denızım16 sende bebısını gormussun Allah kucagına almayı da nasıp etsın tatlım cotanak canım sana da gecmıs olsun ınsaalh bebegın ıyıdır..ha bıde benım 3.deneme olucak 5 mayıs sat.hazıranda cıft cızgıyı gormek ıstıyorum artık:)))) benı de lısteye eklersenız sevnırım canlarım opuldunuz ıyı geceler...

Tabiki eklerim canım...3. deneme 5 Mayıs sat yazmışsın ama kaç gün sürüyor arası onu belirtmemişin bende beklenmeyen regl 5 Haziran yazdım...Varsa değişiklik belirtirsin canım...

2010 MAYIS AYINDA HAMİŞ OLMAYI BEKLEYENLER

sinannuray----------------------------13 Mayıs---------------2. deneme
bsbirkin--------------------------------14 Mayıs---------------4. deneme
suur-------------------------------------14 Mayıs---------------2. deneme
sherin----------------------------------15 Mayıs---------------5. deneme
d_kupcu-------------------------------16 Mayıs---------------2. deneme
buurcuum-----------------------------17 Mayıs---------------2. deneme
nurmeh---------------------------------17 Mayıs---------------4. deneme
pelin67---------------------------------21 Mayıs---------------6. deneme
pretty9217---------------------------22 Mayıs---------------2. deneme
gülpembe80-------------------------22 Mayıs---------------5. deneme
toprakceylin-------------------------23 Mayıs---------------3. deneme
mse121822--------------------------23 Mayıs---------------4. deneme
nehir25--------------------------------23 Mayıs---------------2. deneme
hilal24---------------------------------?? Mayıs---------------3. deneme
azize1---------------------------------29 Mayıs---------------2. deneme
sellvi27-------------------------------?? Mayıs---------------2. deneme

2010 HAZİRAN AYINDA HAMİŞ OLMAYI BEKLEYENLER

welcome------------------------------02 Haziran---------------15.deneme
erginsena-----------------------------05 Haziran---------------4. deneme
kumralperi----------------------------05 Haziran---------------3. deneme
seliz------------------------------------08 Haziran---------------5. deneme
karakaya-----------------------------08 Haziran---------------5. deneme
simiramis-----------------------------?? Haziran---------------11.deneme

2010 NİSAN AYININ GÜZEL HAMİŞLERİ

panddamm------------------------------04 Nisan---------------2. deneme*****Maşallah diyelim...
panki--------------------------------------07 Nisan---------------11.deneme*****Bir günde 2. süper haber...
cotanak28------------------------------10 Nisan---------------2. deneme*****Bir bomba haber daha...Devamını bekliyoruz...
sporstar----------------------------------09 Nisan---------------1. deneme*****İşte ilk denemede tutturan şanslı bir hamiş daha...
ilfa-----------------------------------------16 Nisan---------------3. deneme*****Tebrik ediyoruz...Nazar değmesin...
eda80------------------------------------18 Nisan---------------?. deneme*****Durulan topiğimize bir hamiş daha...
elif159------------------------------------22 Nisan---------------9. deneme*****Listemizde yoktu ama bir hamiş haberi daha...
yabangül--------------------------------17 Nisan---------------?. deneme*****Tebrik ediyoruz...
denizim16------------------------------24 Nisan---------------1. deneme*****Meleğim cennetten hediyemizi kardeşini gönderdi...
estamp----------------------------------24 Nisan---------------1. deneme*****Bir günde 2. güzel haber daha...Nazar değmesin...
deniz1958------------------------------27 Nisan---------------2. deneme*****Oleyyyyy güzel bir hamiş daha...
beliney85 ------------------------------?? Nisan---------------?. deneme*****Tebrikler Allah tamamına erdirsin...
sipiga------------------------------------24 Nisan---------------1. deneme*****İşte bir çift çizgi daha...
carna81---------------------------------30 Nisan---------------2. deneme*****İşte çook güzel bir anne adayı daha...
horuda-----------------------------------12 Nisan---------------6. deneme*****Listede olmayan çift çizgi gören bir anne adayı...

BEKLEMEDEKİLER

mutter----------------------------------06 Mayıs---------------3. deneme:uhm:

Günaydınnnnn opuyorumnanaktan

günaydınnn, bugün yine uykumun arasında belimin ağrısıyla uyandım 2 hafta öncede 1 kere öyle olmuştu,1saat yatakta döndüm durdum sonra geçti ama sabahın 7sinde kalktım ya,gerçi gecede 9buçukta uyudum ama bukadar erken kalkmak çok kötü ya gün geçmek bilmiyo sonra

günaydınnn, bugün yine uykumun arasında belimin ağrısıyla uyandım 2 hafta öncede 1 kere öyle olmuştu,1saat yatakta döndüm durdum sonra geçti ama sabahın 7sinde kalktım ya,gerçi gecede 9buçukta uyudum ama bukadar erken kalkmak çok kötü ya gün geçmek bilmiyo sonra

bende çok uyuyamıyorum eşim erken gidiyor onunla kalkıyorum yatamıyorum bir daha benimde ağrılarım var ama en fazlası gaz sancısı

bu arada bişey sorucam kızlar anlatmıştım ya 21. günkü testimin değeri çok düşükmüş yumurtam çatlamamış diye bnm adetlerim düzensiz pko var bende çünkü yumurtam 21. günden sonra çatlamış olabilirmi ben bu ay kesinlikle hamile değilim diyordum kendi kendime ama öyle bişey takıldı aklıma çünkü eski drum senin adet döngün uzun old için geç olabili yumurtlama tarihin demiştide..
bi umut işte.......:KK43:

benimde bel ağrım hiç olmuyordu ne güzel bir kere olmuştu bitmişti,sadece ara ara kasık batması oluyor oda bebişin ve rahimin büyümesinden ama bugünkü ağrı dayanılmıcak gibiydi şükür 1 saat sürdü bitti,o gaz sancısı cnm yediklerinden olabilir,light süt iç,baklagilleri az az ye, hatta nohutu fasülyeyi bir gün önceden suda beklet daha az gaz yapıyormuş,yoğurtuda light al,artık midemiz daraldığı için 1 lokma bile yesek sıkıyor,o yüzden cnm 3 öğün değilde 5 öğün ye ama hep 1 tabak anca ye yani,diyelim 3 öğünde yiceğini 5e böl,çünkü mideyi birden doldurmak sancı yapıyor

X