2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

doktor bana adet olana kadar kullanacaksın dedi eczacıda günde 1 kez diye yazdı ondan cnm?

alla alla cok sasırdım sımdı :S eczacıda dr.da bana 5 gun uc ogun dedı.. etrafımdakı bılgı aldıklarımda öyle demıstı. demekkı senın gıbıde kullanılıyo ohaoldumsmile

adet söktürmek ıcın .. sen ne ıcın kullanıyon canım sendemı söktürmek ıcın.
ben 5 gun 3 ogun kullandım hapı bıraktıkdan 2-3 gun sonra adet oldum

senin adet tarihin geçtiği içinmi kullandın sen??
ben 21. günkü progesteron testimin sonucudüşük olduğu için verdi doktor..normalde adet tarihim 14 ümayısın

senin adet tarihin geçtiği içinmi kullandın sen??
ben 21. günkü progesteron testimin sonucudüşük olduğu için verdi doktor..normalde adet tarihim 14 ümayısın

haaaaaaaaa ozaman olabılır tabı senın kullanıs amacın baskaymış
benım adetım gecıkmıstı 2 hafta. sökülemıyodu dr. onun ıcın vermıstı ılacı.
özel ercıyes varya kız oraya gıdıom OLCAY AKALIN dr.um tanırsın belkı

hımm bende tedirgin olmuştum birden yanlışmı kullanıyorum acaba diye çünkü dr telde anlattı bana ilacı yanlışmı anladım acaba dedim ama durumlarımız aynı değilmiş..
yok cnm tanımıyorm ben aslında urfada yaşıyorum kayserili olduğum için kayseri yazdım sen kayseridemisin

evet.. bılıyorum cnm urfadasın yazmıstın okuduydum.
benım yıne adet gecıkmem var 20nısanda olcakdım olmadım düşün kac gun gectı
hamılelıkte yok. dr.a gıtcemde eşim işten ızın alamadı bıturlu. beklıyorum

aa baya geçmiş cnm ya testte yapmıştın sen dimi kaç gün geçmişti testi yaptığında
doktoru ihmal etme bence cnm

bendede kucuk kucuk birsürüüüüüüüü kıst var demıstı.. cocugu engellemez adetle bırlıkte atılır demıştı bıkac ay once.. sımdı durum ne bılmıyom boshayallersmile

valla bilmiyorum cnm resmini çekti verdii baya bi görünüyor soldaki daha büyük ama çapı iyi dedi iyi huyluı dedi sağdaki daha küçükmüş.bu belki yumurtan çatlamadı o dedi belkide kist dedi bunu anlama için birdahaki adertini beklememiz lazım dedi.eğer bu kistler kaybolmazsa doğum kontrol hapına başlıcaz dedi gebeliğin 4-5 ay ertelenir dedi.kızlar yıkıldım valla morelim bozuldu

Canım ben regl oldum. Geçen hafta 40 gün sonra olduğumdan yeni SAT ımı da bilmiyorum ... Zor bir durumdayım...

Canım ben regl oldum. Geçen hafta 40 gün sonra olduğumdan yeni SAT ımı da bilmiyorum ... Zor bir durumdayım...

2010 MAYIS AYINDA HAMİŞ OLMAYI BEKLEYENLER

sinannuray----------------------------13 Mayıs---------------2. deneme
bsbirkin--------------------------------14 Mayıs---------------4. deneme
suur-------------------------------------14 Mayıs---------------2. deneme
sherin----------------------------------15 Mayıs---------------5. deneme
d_kupcu-------------------------------16 Mayıs---------------2. deneme
buurcuum-----------------------------17 Mayıs---------------2. deneme
nurmeh---------------------------------17 Mayıs---------------4. deneme
pelin67---------------------------------21 Mayıs---------------6. deneme
pretty9217---------------------------22 Mayıs---------------2. deneme
gülpembe80-------------------------22 Mayıs---------------5. deneme
toprakceylin-------------------------23 Mayıs---------------3. deneme
mse121822--------------------------23 Mayıs---------------4. deneme
nehir25--------------------------------23 Mayıs---------------2. deneme
hilal24---------------------------------?? Mayıs---------------3. deneme
azize1---------------------------------29 Mayıs---------------2. deneme
sellvi27-------------------------------?? Mayıs---------------2. deneme

2010 HAZİRAN AYINDA HAMİŞ OLMAYI BEKLEYENLER

welcome------------------------------02 Haziran---------------15.deneme
erginsena-----------------------------05 Haziran---------------4. deneme
seliz------------------------------------08 Haziran---------------5. deneme
karakaya-----------------------------08 Haziran---------------5. deneme
simiramis-----------------------------?? Haziran---------------11.deneme

2010 NİSAN AYININ GÜZEL HAMİŞLERİ

panddamm------------------------------04 Nisan---------------2. deneme*****Maşallah diyelim...
panki--------------------------------------07 Nisan---------------11.deneme*****Bir günde 2. süper haber...
cotanak28------------------------------10 Nisan---------------2. deneme*****Bir bomba haber daha...Devamını bekliyoruz...
sporstar----------------------------------09 Nisan---------------1. deneme*****İşte ilk denemede tutturan şanslı bir hamiş daha...
ilfa-----------------------------------------16 Nisan---------------3. deneme*****Tebrik ediyoruz...Nazar değmesin...
eda80------------------------------------18 Nisan---------------?. deneme*****Durulan topiğimize bir hamiş daha...
elif159------------------------------------22 Nisan---------------9. deneme*****Listemizde yoktu ama bir hamiş haberi daha...
yabangül--------------------------------17 Nisan---------------?. deneme*****Tebrik ediyoruz...
denizim16------------------------------24 Nisan---------------1. deneme*****Meleğim cennetten hediyemizi kardeşini gönderdi...
estamp----------------------------------24 Nisan---------------1. deneme*****Bir günde 2. güzel haber daha...Nazar değmesin...
deniz1958------------------------------27 Nisan---------------2. deneme*****Oleyyyyy güzel bir hamiş daha...
beliney85 ------------------------------?? Nisan---------------?. deneme*****Tebrikler Allah tamamına erdirsin...
sipiga------------------------------------24 Nisan---------------1. deneme*****İşte bir çift çizgi daha...
carna81---------------------------------30 Nisan---------------2. deneme*****İşte çook güzel bir anne adayı daha...
horuda-----------------------------------12 Nisan---------------6. deneme*****Listede olmayan çift çizgi gören bir anne adayı...

BEKLEMEDEKİLER

chocolate------------------------------30 Nisan---------------3. deneme
candygirl85---------------------------30 Nisan---------------8. deneme
banu77---------------------------------30 Nisan---------------6. deneme
mutter----------------------------------06 Mayıs---------------3. deneme

adetimin 14. gününde çok az bi kan geldi peçeteye bununla ilgili bi bilgisi olan var mı..daha önce böyle bi şey yaşadınız mı..benim bu konuyla okuduğum yumurta çatladıktan sonra olan bi kanamaymış ...ama benim bu yaşıma kadar hiç böyle bir şeyim olmadıı....bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim

kist hakkında bişey bilen yokmuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

meraba kızlar
bizde geldik.
bebişimizi ve kalp atışlarını gördükkkk.
artık hamileyim diyebiliyorummmmmmmm.
bebişim benimle.
kalbi nasıl güzel atıyo yavrumun.
Allah sağlıkla hayırlısıyla hepimize kucağına almayı da nasip etsin.
onları koru Yarabbimmmmmm.

kanal 7 de hababam sınıfı oynuyor... ayseyle ömer bı yattı kız hemen hamıle kaldıı.. ıkı senedir yatıyok bişi yok :roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…