2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

canım benım zaten evde hıc bır sey yapmıyorum bıran yannız bırakmıyor yakınlarım o kadar halsızımkı ınan gozlerımın altları morardı ben adet olurken bıle bu kadar kanama yapmıyordum bakalım rabbım ne derse o olacak ınan kendımden cok esıme uzuluyorum bu da benı kahredıyor cunku o benden daha cok kaptırdı kendını sankı ılk defa baba olacak yanı dıyecegım rabbım benden cok esıme acısında bebısımıze bırsey olmasın

canım inşallah hiç bir şey olmaz bende kendim için çok korkuyorum gece karnım çok ağrıdı kramp girdi sanki sabahtırda kalçam ağrıyor geçen pazarda piknikte gençliğe kapıldım oyun oynadım eşim bir şey olursa sorarım sana dedi kendimi yormadım ama bir ara elimi fazla kaldırdım ve göbeğime ağrı girdi bayada sürdü eşime de demedim kanama alan olmadı ama çok korkuyorum eyvahedigeldismile

canım benım zaten evde hıc bır sey yapmıyorum bıran yannız bırakmıyor yakınlarım o kadar halsızımkı ınan gozlerımın altları morardı ben adet olurken bıle bu kadar kanama yapmıyordum bakalım rabbım ne derse o olacak ınan kendımden cok esıme uzuluyorum bu da benı kahredıyor cunku o benden daha cok kaptırdı kendını sankı ılk defa baba olacak yanı dıyecegım rabbım benden cok esıme acısında bebısımıze bırsey olmasın

mafoldumbenmafoldumben mafoldumben mafoldumben offf cnm inşallah allah size bağışlasın ya,ama ilk önce sen önemlisin cnm unutma,çok iyi beslen buara cnm,herşey allahtan cnm herzaman olur bebişiniz sana bişey olmasın cnm,ama inşallah bunu korucak allah

kızlar meraba nasılsınız kac gundur yazamıyordum..neler var bakalım..cotanaka ne oldu kanaması mı var gecmısı okumadım da..denız1958 canım sen gıttınmı dr a gordunmu bebışını...

kızlar azıcık okudum ben gecmısı..ben sureklı gıremıyorum kı..eger baska bı topıge gecersenız buraya yazın o topıgın adını .. ben sızı kaybetmek ıstemıyorum:KK43:(((

sporstar canım sana da cok sevındım mınıgını gormussun ALLAH banada nasıp eder ınsallah.. klomene basladım ben bugun 5.gun bıtıyo dr arıcam bugun ne dıcek bılmıyorum heralde yanına cagırr..bakmak ıcın cok heyecanlıyım bu aydan cok umutluyum ya kızlar dua edın de bu ay olsun..cok istiyrum artııııkk:Saruboceq:

gunaydıııııııııın kızlarrrrr

WELQOME gece gece naptııın kıss burda kaydirigubbakcemile

günaydın kızlarr,welcomee saat kaç farkındamısınnnn :))))) kocanı işe gönderdin sanırım,benimki kendisi gidiyor hep :))))
kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 Kızlar be saat 05:30 kalkıyorum koçişe kahvaltı hazırlıyorum saat 07:00 ewden çıkıyor o saate kadar ayaktayım...Bazen gittimi yatıyorum bazende yatmıyorum...Ondan yani bu durum... kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
madem artık dilek ilgileniyor yeni bir topik açsın hem liste ilk sayfada olur bizde oraya kayarız ne dersiniz

bence kayma olursa dağılır herkes,deniz aslında bu topiği devretsin direk,yönetime falanmı nereye msj atılıp ayarlanıyorsa,sonra dilek ayarlar zaten,ama çözüm yoksa başka topiğe geçeriz farketmez
Canım nasıl isterseniz öyle olsun...Karar verildiğinde açılır sorun yok benim için...Yalnız karar verince adınıda söyleyin...

2010 MAYIS AYINDA HAMİŞ OLMAYI BEKLEYENLER

sinannuray----------------------------13 Mayıs---------------2. deneme
bsbirkin--------------------------------14 Mayıs---------------4. deneme
suur-------------------------------------14 Mayıs---------------2. deneme
sherin----------------------------------15 Mayıs---------------5. deneme
d_kupcu-------------------------------16 Mayıs---------------2. deneme
buurcuum-----------------------------17 Mayıs---------------2. deneme
nurmeh---------------------------------17 Mayıs---------------4. deneme
pelin67---------------------------------21 Mayıs---------------6. deneme
lulu55----------------------------------22 Mayıs---------------3. deneme
pretty9217---------------------------22 Mayıs---------------2. deneme
gülpembe80-------------------------22 Mayıs---------------5. deneme
toprakceylin-------------------------23 Mayıs---------------3. deneme
mse121822--------------------------23 Mayıs---------------4. deneme
nehir25--------------------------------23 Mayıs---------------2. deneme
hilal24---------------------------------?? Mayıs---------------3. deneme
azize1---------------------------------?? Mayıs---------------2. deneme
sellvi27-------------------------------?? Mayıs---------------2. deneme

2010 HAZİRAN AYINDA HAMİŞ OLMAYI BEKLEYENLER

welcome------------------------------02 Haziran---------------15.deneme
erginsena-----------------------------05 Haziran---------------4. deneme
seliz------------------------------------08 Haziran---------------5. deneme
karakaya-----------------------------08 Haziran---------------5. deneme
simiramis-----------------------------?? Haziran---------------11.deneme

2010 NİSAN AYININ GÜZEL HAMİŞLERİ

panddamm------------------------------04 Nisan---------------2. deneme*****Maşallah diyelim...
panki--------------------------------------07 Nisan---------------11.deneme*****Bir günde 2. süper haber...
cotanak28------------------------------10 Nisan---------------2. deneme*****Bir bomba haber daha...Devamını bekliyoruz...
sporstar----------------------------------09 Nisan---------------1. deneme*****İşte ilk denemede tutturan şanslı bir hamiş daha...
ilfa-----------------------------------------16 Nisan---------------3. deneme*****Tebrik ediyoruz...Nazar değmesin...
eda80------------------------------------18 Nisan---------------?. deneme*****Durulan topiğimize bir hamiş daha...
elif159------------------------------------22 Nisan---------------9. deneme*****Listemizde yoktu ama bir hamiş haberi daha...
yabangül--------------------------------17 Nisan---------------?. deneme*****Tebrik ediyoruz...
denizim16------------------------------24 Nisan---------------1. deneme*****Meleğim cennetten hediyemizi kardeşini gönderdi...
estamp----------------------------------24 Nisan---------------1. deneme*****Bir günde 2. güzel haber daha...Nazar değmesin...
deniz1958------------------------------27 Nisan---------------2. deneme*****Oleyyyyy güzel bir hamiş daha...
beliney85 ------------------------------?? Nisan---------------?. deneme*****Tebrikler Allah tamamına erdirsin...
sipiga------------------------------------24 Nisan---------------1. deneme*****İşte bir çift çizgi daha...
carna81---------------------------------30 Nisan---------------2. deneme*****İşte çook güzel bir anne adayı daha...

BEKLEMEDEKİLER

saziye19-------------------------------20 Nisan---------------2. deneme
gisli--------------------------------------28 Nisan---------------1. deneme
chocolate------------------------------30 Nisan---------------3. deneme
candygirl85---------------------------30 Nisan---------------8. deneme
banu77---------------------------------30 Nisan---------------6. deneme
hazel85--------------------------------29 Mayıs---------------2. deneme
mutter----------------------------------06 Mayıs---------------3. deneme

Kızlar bu Nisan ayındakileri bugün haberde gelmezse yarın siliyorum...

mrb kızlar.
akşam 6da randevum var.
inşallah güzel geçer.
listeden bahsetmişsiniz.
ne yapalım siz nasıl isterseniz öyle olsun.
ilgilenebilecek birri yeni bi topik açabilir mayısave haziran ayı diye.
o listeyi kopyalayop baş sayfaya ekleyebilir.
ya da devretmek mümkünse devir de edebilirim.

WELQOME canım benı sıl adet olmadım ama yarın dr.a gıtcem ıns. o bana söktürücü verır adet olunca bıldırırım sana tarihi

aam ben mayısa geçince topik adını değiştirmek için kaç kez msj atmıştım kabul etmemişlerdi.
yeniden açılsın diyolar.

mrb kızlar.
akşam 6da randevum var.
inşallah güzel geçer.
listeden bahsetmişsiniz.
ne yapalım siz nasıl isterseniz öyle olsun.
ilgilenebilecek birri yeni bi topik açabilir mayısave haziran ayı diye.
o listeyi kopyalayop baş sayfaya ekleyebilir.
ya da devretmek mümkünse devir de edebilirim.

inş herşey yolundadır canım.evet bişyler yapılsın topik için.

X