2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

welcome sende eşinle kavga etme canım.onun senin için nekadar değerli olduğunu ama böyle sevginin azalacağını falan söyle.yani tatlı dil.emin ol herşeyin çözümü.hatasını anlamasını sağla.Sakın kavga etme.öptüm seni.ayyyy sabah sabah güzin abla mı oldum ne

canım benim bende sürekli doktora gidiyorum sana elimden geldiğince yardımcı olmak isterim senin testlerin ve muayenen için ilk olarak adetinin ilk 3 günü gitmelisin yani sen yarın git daha sonra doktor seni yönlediriyor tekrar ne zaman gelmen gerektiğini eşine gelince o her zaman gidebilir ama onunda 3 gün boyunca boşalmamış olması gerekiyor bu gün syısı ne az ne çok olmalı yoksa tam sağlıklı sonuç alamıyorsun doktorum öyle söylemişti benim eşimin değerleri iyi çıktı umarım sizinkide öyle olur umarım yardımcı olmuşumdur

Canım üzülme adet oldun diye...Şimdi senin için yeni bir süreç daha başlıyor...Canım hormon testi için 3. veyada 4. günü gidiyorsun ama 3. günü en uygunu sonra bakmıyorlar...Eşinde 5 gün rahatlamayacak ozaman gidin dr. gittiğiniz gün verin spermleri önce gidip sormanıza gerek yok...
welcomecım bu arada ozgurluklerını gerı aldıgın ıcın sevındım.ıste kadının gucu:hooray: zaten nasıl alısırsa oyle gıder.belkı ılk zamanda zorlanır ama sonra alısır.
Daha tam alamadım...Bakalım bugünden sonra ne olacak...Ewet zorlanacağı kesin bende zorlanacağım aslında çünkü surat edecek ama benimde bir canım var...
Ewet canım camdan o varken bakıyorum ama bazen işe giderken dışarıda adamlar oluyor biz sanayii bölgesinde oturuyoruz işe gittiği gibi arıyor camdan bakma...Arka tarafa çöp atmaya çıkamıyorum çünkü adam filan öldürülmüş yaralanmış olaylar olduğundan salmıyor...Dışarı tek çıkaıyorum...15 ay oldu evliyiz tek 1 kere çıktım ondada 10 dk yere eşimin iş yerine gittim...Anneme kendim gidemiyorum...Ya o götürüyor ya annem gelip alıyor...Pazara kendim gidemiyorum onla beraber gidiyoruz...Çalışmama izin vermiyor...Daraldım evin içinde...

WELQOME benımkıde aynı ben alıstım 2 sene oldu.. ınanırmısın artık onla bıle bıyere gıdesım gelmıyor cunku gıttıgım yerde önüne bakma yere bak elimi sakın bırakma egılme dogru yürü. nereye bakıyon kıme bakıyon.. vitrine bakıyom agzını ayırma ... daha birsürü şey... o yuzden bu bebegı cok ıstıyom bebekle vakıt gecırmek ıstıyom tek başına olmakdan gına geldi

Aferim kız.Yumuşama sakın tamam kavga etme surat asma ama senin net ve kararlı olduğunu görsün, anlasın yani.Tamam birbirinizi seviyorsunuz ama seni bu kadar sıkması evliliğinize de sanada zarar.Seni korumak istemesi normal ama ''sen olmadığın zamanlarda da kendimi koruyabilirim'' de eşine.Canım yavaş yavaş düzelir emin ol, umarım az da olsa eşin hatalı davrandığını görmüştür.

Canım üzülme yaa.Şu spermiogramı da yapın bakalım neden olmadığını bilirseniz en azından ona göre önlemini ve tedavinizi yapmış olursunuz.En kötüsü belirsizliktir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…