2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

çalış çalış tabii canımm inşşşşşşşşşş olurr yaa.
bu arada ayşe(lulu55) bizi terketti biliomusun mse cim

kızlar selam ben dr oetkerin izmirdeki fabrikasına yeni cıkan bir ürün oldugu zaman halktan kişiler götürüyorum tadım için fikir alıyorlar otobüs gönderiyorlar bize gidiyoruz tanıtımları izliyoruz tadım yapıp fikirlerimizi yazıyoruz ögle yemegi ikramı var cay kahve sınırsız ve cıkısta 1 torba dr oetker ürünlerinden hediye edip bizi aldıkları yere bırakıyorlar genelde hatay civarindan kalkıo servisler 20 mayısta yine bir duyusal test calısması var 2 kişi götürebilirim sizlerden isteyen olursa bana özel mes atsın konusalım izmir üçyoldan yada devak otel mithatpaşa tarafından kalkıyor arac

yemek yaptım ve sonrasında burdayım kasıklarım çok aqrıyo kesin reql olucam ümitlerim aqrı çoqaldıkça tükeniyor yakında kafayı yicem..

:)) benım hıcbıyerım agrıymıo :) senın ıkı cocugun var hamıleyken ılk belırtılerın neydı abla bahsetsene

:)) benım hıcbıyerım agrıymıo :) senın ıkı cocugun var hamıleyken ılk belırtılerın neydı abla bahsetsene

ilk bebeqimde belim çok aqrımıştı 20 gunluk hamileyken farketmiştim 1.5 aydan sonra bulantılarım başladı ama ikinci bebeqimdeki erken belirtileri hiç hatırlamıyorum

benım annemın kardesımı dogururken kalcasını kırdılar bastırmakdan adiler...
kac ay kemerle dolaştı bebegıne zor bakdı onu oyle gorunce hep korkar olmustum dogurmakdan.
3ay sonra ıyıleşmışti. kadının backlarına nekadar bastırdılarsa yaa

Olur mu öyle şey canım yaa.Evlilik kölelik demek değildir ki.Nereye kadar sabredeceksin böyle.Ondan ayrı bir hayatının olmamasına ne kadar katlanabilirsin.Seninde nefes almak istediğin anlar vardır olacaktır da.Bir kere sıkılırsınız.Ayrı dünyalarınızda olmalı.Çok kızdım eşine.Bence sen üstüne üstüne git bu durumun.Eve kapatmış resmen seni :kızgın:

Benim eşim karışmaz bana.Arkadaşlarımı da bilinir zaten.Çıkar gezerim anneme de giderim.Yeri gelir 3- 4 gün kuzenime kalmaya giderim.Yaz ayları annemlerle ailenin bütün kadınları ile tatile çıkarız.Çalışmama da karışmaz ama ben istemiyorum.Okuldan sonra 1,5 sene çalıştım sıkıldım, sevmiyorum çalışmayı.

Bence sen bu problemi çöz canım.Bu durumdan dolayı mı acaba çocuk yapmaktan vazgeçtin.

canım bende butür şeyler yaşamıştım evliliqimin ilk yıllarında bizim turk erkeklerimiz biraz tutucu sanıyolarki tek başımıza dışarı çıktıqımızda bizi kapıcaklar aynen senin gibi benim eşimde çalışmama izin varmedi bi ara ısrarla 6 ay çalıştım o ara alışmıştı çalışmama sonra tekrar izin vermedi çok seneler sonra evden dışarı tek çıkmama karışmaz oldu oda benden dolayı bigün bi patladım :eek:klava: sonrada heryer gittim şimdi sadece evden çıkarken arar şuraya gidiyorum derim biraz sabret zamanla geçiyor ama bunları bizi koruma amaçlı yapıyorlar aslında sevgiden dolyı benim bi arkadaşım bana diyorki ne güzel eşin senin her halinle ilgileniyor bnm eşim ben nerdeyim sormaz bile der ve bana özenir bebek konusuna gelince az bi süre olmasın bütün erkekler söylenmeye başlıyor hiç kafana takma ALLAH büyük canım bigün hepimiz buraya (Hamileyim) yazını inşallah yazıcaz canım ...:Saruboceq:

Ya simdi benim kafam karisti. Kizlar kimin derdi var ya

cnm bunun ilgi ve sevgiyle alakası yok bence,benim eşimi görseniz önümde arkamda yemek yiyim diye uğraşır,bebekten öncede yani,durup dururken bana çiçekler alır hediyeler alır,günde 10kere arar nasılsın bişey alayım gelirken falan diye,neyse ama hiçte sıkmaz ben ona derim cnm ben arkadaşlarıma ourmaya gitçem tamam der,annem gitçem derim tamam der,çalışmak istediğimide biliyo beraber gittik kpss kursuna yazıldık ama gitmiyorum artık her gitçeğim yeri söylerim ama sormam oda benim zaten aklı başında işler yapcağımı bildiği için tamam cnm der,bunun sevgi ve ilgiyle hiçççç alakası yok bence,inşallah geçer cnm dileğinde, sen yanlış alıntı yapmışsın

offf canım ya çok üzüldüm,evlenmeden önce tanışmıyormuydunuz,gerçi insan sevince hatalarını görmüyor herşey çok güzel olcakmış gibi geliyor demi,herşeyi geç kendi ailene tek gidememen ne demek,ben bunu hayatta kabul edemezdim,benim ailem evlat acısı çekmiş bir aile okadar çok üstlerine düşüyorumki onlar üzülmesin muttlu olsun diye haftada 2-3 kere giderim ki dolmuşla 35-40dk sürüyor,hergünde telf.la konuşurum bana gitme dicek şu halimle bile boşarım yani,okdar kıymetlilerki benim için,ama zaten öyle diceğini hissetseydim evlenmezdimde ne kadar çok seversem seveyim,ya biraz müsade etmesen dicem ama çok şey rayına oturmuş artık anca çok büyük bişey olucakki sen istediklerini söliceksin,sanki hamile olamamak senin elinde,senin ne kadar çok istediğini biz bile biliyoruz artık bide bu konuda seni üzmesi çok kötü,sen bunların hepsi birikince stress yapıyosun işte,belkide onun yüzünden olmuyor,sen yavaş yavaş biyerden düzeltmeye başla cnm ya ilerde daha çok birikir bunlar sende,ben eşime her gittiğim yeri sölerim izin almak gibi değil ama biz okul çıkışında kahve içmeye gitçez cnm derim oda tamam der,ama tabiki gec çıkmam kızlarla tek bende biliyorum nasıl davrancağımı oda bana güveniyo,senin enazından ailene gitmene eltinle çıkmana biraz bişey demese daha güzel geçer günlerin cnm ve inanıyorumki1-2 aya kalmazda bebişiniz olur,sen olmadı bu konuda böyle baskı yap ona cnm

Kızlar kusura bakmayın...Giremedim bu saate kadar...Eşimle yine tartıştık...Ev yerinden oynadı diyebilirim...Sinirliydim çünkü...O delirdikçe ben dahada delirttim...Çünkü yaptıkları boğazıma kadar dayanmış bugüne kadar...Dedim ne olacaksa olacak böyle gitmez...Beni bir yere salmamasından çalışmama izin vermesinden başladım...Artık bana karışmayacağına söz verdi...Bende karışma dedim...Tamam birbirimizi çok seviyorsun koruyorsun beni ama bunların güvenle bir alakası yok güvenin yoksa söyle dedim...Ben sana güveniyorum falan filan dedi...Artık anneme gitmeme gezmeme çalışmama karışmayacak...Alışana kadar surat ederim belki ama sen bana aldırış etme dedi...Bebek konusuna gelince erteleyelim diyorum istemiyor...Peki olmadığı zaman neden böyle yapıyor bana başka kocalar bebek istemez benimki delisi...

kızlar benım bugun 25. gunum ve adet oldum.dun cok agladımmafoldumben.zaten dunde testlerde cıkmamıstı.25-27. gunlerde de beklıyordum.sonunda oldum zaten hıc belırtımde yoktu,umudum da yoktu.artık dr.a gıtcez.pzt spermıyogram yaptrcak esım bende ne zaman test haptrayım hormonlar ıcın.yarın 2. gunum o zaman mı yapıyorlar hormon testlerını.yoksa pzt 5. gunum olcak o gun zaten gıtcez.o gun mu gıdeyım.ozamanda bakılır mı.yardım lutfen

welcomecım bu arada ozgurluklerını gerı aldıgın ıcın sevındım.ıste kadının gucu:hooray: zaten nasıl alısırsa oyle gıder.belkı ılk zamanda zorlanır ama sonra alısır.

welcome gozun aydın dıyelım.. aynılarını bende cekıyorum camdan bıle baktıgımda nereye bakıyon gır ıcerı dıyo.. ben bide ülke degıstım burda hıc arkadasım yok yatak odası mutfak ve oturma odam var sadece ve bırde bılgısayarım...

X