2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

carnacım nezmandır göremiyorum seni.
sinemi en azından aralık annelerinde falan da görüyorum bazen
ama seni orda da hiç görmüyorum
nezaman gidiceksin kalp atışını duymaya.
bende haftaya gidicem
zor sabrediyorum.
kendimi hamile gibi hissetmiyorum hiç
bulantım falan da yok.
offfff bi gitsem rahatlasam.

2010 MAYIS AYINDA HAMİŞ OLMAYI BEKLEYENLER

mutter.............................6 mayıs................3.deneme
erginsena........................7 mayıs.................3.deneme
sevdalinka06....................9 mayıs.................8.deneme
hazel82...........................9 mayıs.................2.deneme
seliz...............................10 mayıs................4.deneme
karakaya.........................11 mayıs................4.deneme
sinannuray.......................13 mayıs................2.deneme
bsbirkin...........................14 mayıs.................4.deneme
suur.................................14 mayıs...............2.deneme
sherin..............................15 mayıs................5.deneme
d_kupcu...........................16 mayıs...............2.deneme
buurcuum.........................17 mayıs...............2.deneme
nurmeh.............................17 mayıs...............4.deneme
simiramis..........................20 mayıs..............10.deneme
pelin67.............................21 mayıs...............6.deneme
lulu55..............................22 mayıs................3 .deneme
pretty9217........................22 mayıs...............2.deneme
gülpembe80......................22 mayıs...............5.deneme
toprakceylin......................23 mayıs...............3.deneme
mse121822.......................23 mayıs...............4.deneme
nehir25..............................23 mayıs...............2.deneme
hilal24.............................????????................3.deneme
azize1..............................????????...... .......2.deneme

2010 HAZİRAN AYINDA HAMİŞ OLMAYI BEKLEYENLER
welcome.........................2 HAZİRAN .................14.deneme

2010 NİSAN AYININ GÜZEL HAMİŞLERİ

bebişkom88........1 nisan........6.deneme (BİZE UĞUR GETİRİRSİN İNŞALLAH)
panddamm..........4 nisan....... 2.deneme( MAŞALLAH DİYELİM)
panki..................7 nisan........11.deneme ( BİR GÜNDE 2. SÜPER HABER )
cotanak28..........10 nisan....... 2.deneme ( BİR BOMBA HABER DAHA- DEVAMINI BEKLİYORUZZZZ)
sporstar..............9 nisan ........1. deneme ( İŞTE İLK DENEMEDE TUTTURAN BİR SÜPER ŞANSLI HAMİŞŞŞ)
ilfa.....................16 nisan........3.deneme( TEBRİK EDİYORUZ -NAZAR DEĞMESİN.)
eda80................18 nisan........???????? ( DURULAN TOPİĞİMİZE BİR HAMİŞ DAHA.YUPPİ!!!)
elif159................22 nisan........9.deneme ( LİSTEMİZDE YOKTU AMA NİSAN AYINA Bİ HAMİŞ DAHA EKLENDİ.)
yabangül............17 nisan.........???????( TEBRİK EDİYORUZ -SAĞLIKLA KAVUŞ İNŞALLAH)
denizim16..........24 nisan.........1.deneme ( MELEĞİM CENNETTEN HEDİYEMİZİ KARDEŞİNİ GÖNDERDİ)
estamp..............24 nisan.........1.aşılama ( BİR GÜNDE 2. GÜZEL HABER. NAZAR DEĞMESİN!!!)
deniz1958.........27 nisan..........2.deneme ( OLEYYYYYYY BİR GÜZEL HAMİŞ DAHA. NAZAR DEĞMESİN.)
beliney85...............................................( TEBRİKELR ALLAH TAMAMINA ERDİRSİN.)
sipiga..............24 nisan...........1.deneme ( İŞTE BİR ÇİFT ÇİZGİYİ GÖREN DAHA.)
carna81...........30 nisan...........2.deneme ( İŞTE ÇOK GÜZEL BİR ANNE ADAYI DAHAAAA....)

beklemedekiler

saziye19........................20 nisan...................2.deneme
gisli...............................28 nisan...................1.deneme
chocolate........ .............30 nisan........ ...........3. deneme
candygirl85....................30 nisan....................8.deneme
banu77..........................30 nisan....................6.deneme
sellvi...............................1 mayıs...... ..........1.deneme

Bende geçen gün doktora gittiğimde biraz kuzenimle dolaştık.Hiç bir şey alamıyorum akibetim ne bilmiyorum ki.En iyisi elbise almak.Şimdi zaten bol moda.Onları hamilelikten sonrada giyebiliriz.Hamile kıyafeti almayı hiç düşünmüyorum valaha.

Yaa ben sanırım hamile kaldığım andan itibaren 1 kilo almışım.51 51,5 çıkıyordum 1 ay önce.Şimdi 52,5 falan çıkıyorum.Ceviz falan yiyorum ben ve günde 2 bardak süt doktorum 1 bardak az demişti.Bende de o geçen ay ki gibi iştah kalmadı ama.İyi beslenmeye çalışıyorum.3 ayı çok almadan atlatmam lazım yaa.

hoşgeldin denizim,iyileştin demi cnm nasılsın,ya bende iştahsızlık halsizlik ve bulantı dolu,allahtan çıkarcak kadar bulanmıyo içim ama bişey yiyemiyorum,az kaldı demi dr.a gitmene,inşallah duyarsın cnm kalp atışını falan,gerekiyosa alttan ultrasona gir cnm ben öle yapmıştım üstten daha duyulmuyodu alttan pıt pıt duyduk :)))

Salı günü kesesini gördüm.Kalp atışı için 1 hafta sonra gel dedi en fazla 10 gün geçirme dedi.Boş yerede senden para almasınlar dedi.Canım bendede yok ya.Mide bulantısı bazen yemeklerden sonra oluyor.O da hafif yani.Sen kaç haftalık oldun yaa senin aslında çoktan gitmen lazımdı.

evet cnm bende günlük elbise alıcam straplez falan varya geçen senekilerden yani,dizde,uzun falan bikaç tane alayım diyorum pantolonda rahat edemiyorum kemer yeri tam kasıkta ya sıkıyo,yok cnm o 1-2 kg bişey olmaz benim dr 4 kg verebilir yada 4 kg alabilirsin ilk 3 ayda bunlar önemli değilde 3aydan sonra hızlı kg artışı olursa müdahale ederiz dedi,en kilolu halimiz son 2 ay olur cnm oda kışa geliyo zaten,onu ozaman düşünürüz artık :))))

işte 11 mayısta gidicem
ben ilk öğrendiğim gün zaten kesesini görmüştüm.
doktor napiyim 15 gün sonra gel dedi.
şimdi merak ediyorum çok.
bi duysam tamam artık hamileyim dicem.
şuan tam anlayamadım daha.
krmakrışık duygualr içindeyim
buarada iyileştim sayılır.
uamrım herşey yolundadır.
korkuyorum işte kızlar niyeyse.
işte insanın başına kötü bi şey gelince etkisinden kurtulamıyo
öle kolay kolay.
Allah yardım etsin ya

Ayy çok gıcık bir durum yavv.Ben biraz dikkat edicem.Belki 7. haftadan sonra bende de iştaksızlık mide bulanması falan başlayabilir.

Ben kilo almaya da vermeyede çok müsaitim.Canım ister hemen alırım canım ister hemen veririm : ) O yüzden bu ara fazla almamam lazım.İlk 3 ay 4 kilo çok değil mi yav.

hiç tuvalete çıkma isteğim yok şişkinlik oldu
bide bazen kabız oluyom bazen ishal sölemesi ayıp bunlar aynı gün içinde de oluyor çok su içiyorum süt içiyorum karışıyorr:sm_confused:

Bu dediklerinde var bende aslinda ne ararsan var umutlanayimmi yoksa hastaliga mi bagliyayim bilmiyorum :gitme:

bende elbise istiyorum
şöle cici cici.
ben eylülde okul açıldığında nerdeyse 6.aya girmiş olucam
ozman giymek istiyorum.
yazında çok iyi olur ifil ifil.

kayserıye.. komme aus deutschland.
beklıyım bıkac gun daha gıderız beraber artık. napalım bunada sukur

Anaaa burdan kayseriye gelin gittin öyle mi. Kayseri seninde memlektin mi? Yavas yavas alismaya bak canim yoksa eve tikilir kalirsan cok SIKICI olur. Neyse pazartesi gidersen hayirli cevaplar alirsin insallah.

ilk 3 ay 4 kilo fazla bencede.
benim doktorum ilk 3 ay için en fazla 2 kilo dedi.
çünkü ilk 3 ay bebişler bikaç cm sadece.
asıl son aylarda her hafta yarım kilo alınıyomuş.
aman dikkat kilo zarralı
ben dikkat ediyorum

Valaha ben an fazla 15 kilo diyorum.12 kilo alsam daha iyi ama.15 kiloya kadar sınırım var.Zaten doktor bana 8 kilo doğum yapıldığı hafta gidiyor ee diğeride yavaş yavaş verilir.

Canım yazdım ama görmedim sanırım sen kaç haftalık oldun.

bilmiyorumki cnm dr öyle dedi bana bunlardan korkma yani dedi,hani bulantın çok olur çok kusarsın 4 kg verebilirsinde çok yiyebilirsinde,ama 3aydan sonra bebek besin alıyo artık bizden heralde daha sağlıklı daha düzenli beslenmemiz lazm ozaman,ondan fazla kilo iyi değil,buarada benim 2.ayım bitiyo ya ne kadar çabuk geçti zaman,kritik son 4 haftam,bakalım bebkte iyimi yerinde 2 haftadır haberim yok :))))
cnm ya öle yemiyim diye sıkma kendini 1 kilo çok değil gerçekten hadi 1 kg daha aldığını düşün oda normal 3ayda 2 kg almış olursun o çok bişey değil,iştahını köreltme bence,ilerde zorlanırsın belki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…