2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

welcomee:lepi: :lepi: :lepi: :lepi: işte çağdaş laik türk gencii,kaydirigubbakcemile3tebrik ediyorum cnm inşallah böyle gider hep,tatlı tatlı geçinip gidersiniz inşallah hep,bak böle daha çok mutlu olcaksınız bence,
bende yeni geldim,okuldan çıkışta foruma gittik alışverişe 1.5 saat yürümüşümdür onları yarıda bıraktım döndüm dayanamadım artık,zaten son yarım saat banklarda kızları beklemekle geçti gezemedim,inanılmaz halsiz kaldım,yeni haberler yok sanırım,herkes iyi demi

welcomee:lepi: :lepi: :lepi: :lepi: işte çağdaş laik türk gencii,kaydirigubbakcemile3tebrik ediyorum cnm inşallah böyle gider hep,tatlı tatlı geçinip gidersiniz inşallah hep,bak böle daha çok mutlu olcaksınız bence,
bende yeni geldim,okuldan çıkışta foruma gittik alışverişe 1.5 saat yürümüşümdür onları yarıda bıraktım döndüm dayanamadım artık,zaten son yarım saat banklarda kızları beklemekle geçti gezemedim,inanılmaz halsiz kaldım,yeni haberler yok sanırım,herkes iyi demi

Artık öyle saatlerce fink atmak yok : ) Bende çabuk yoruluyorum artık, zaten varolan bir halsizlik var üstüne biraz enerji harcayınca yorgun oluyoruz.

Kız ben şiştim ya ya sen halen aynı kiloda mısın.Öyle abarmıyorumda ama sanki ödem var vücudum da.

Artık öyle saatlerce fink atmak yok : ) Bende çabuk yoruluyorum artık, zaten varolan bir halsizlik var üstüne biraz enerji harcayınca yorgun oluyoruz.

Kız ben şiştim ya ya sen halen aynı kiloda mısın.Öyle abarmıyorumda ama sanki ödem var vücudum da.

offf sorma içimde kaldı bişey alamadım elbiseler alcaktım verimli gezemedim kaldı öle,ya cnm ben çok zor yemek yiyorum sabah tost meyve suyu içtim eve gelincede zorla 8tane minik kroket yaptım kendime(ilk defa hazır şeyler yapıyorum buarada böle geçmez günlerim yani)neyse zar zor yedim bide tartıldım 200-300 gr vermişim bile, dün akşam yemeğinde bi tabak çorbayı zorla içtim cnm ya öle yattım bi meyve yiyip,çok iştahsızlık ve halsizlik yaptı bende,sabah aç karnına 51.6 çıktım hep 52 çıkıyodum.iyi yapıyosun cnm yiyebildiğin kadar ye valla,yani enazından 3 öğün ye,ben çok üzülüyorum zorla yiyorum diye,evde yemek var işte ısıtamadım bile içim almadı gittim kroket yaptım işte

X