2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

kızlarrr naber.. maşallah amma çene yapmışınız haa bugün üşendim hepsini okumaya.bnmde günüm vardı bugün oraya gttim daha yeni geldimm.ama yemek yapcamm offf yaa bu yemek derdide olmasaaa

Bunun kızılcak bir tarafı yok ben farkındayım ama bişey yapamıyorum...Ben evden tek başıma bir yere çıkamıyorum...Anneme tek kendim gidemiyorum...Eltimle dışarı salmıyor...15 aylık evliyim belki inanmazsınız ben 1 kere tek başıma ewden çıktım ve ozamanda 10dk yere eşimin yanına gittim...Çalışmama izin vermiyor...Eski işime zorla başladım oda 1 gün sürdü...Sevgi var ama düşünceler uyuşmuyor...Bu güne kadar ben hep dedim aile yapılarımız farklı ayak uydurayım uydurdum ama yine tartışıyoruz...Bebek olmadı diye tartışma...Ben her adet olduğumda eşime korkarak söylüyorum sonrada bana saydırıyor birsürü şey...Üzüldüğümdede cicim ayı oluyor...Başlıyor sevmeye...Daha çok şeyler var...

Olur mu öyle şey canım yaa.Evlilik kölelik demek değildir ki.Nereye kadar sabredeceksin böyle.Ondan ayrı bir hayatının olmamasına ne kadar katlanabilirsin.Seninde nefes almak istediğin anlar vardır olacaktır da.Bir kere sıkılırsınız.Ayrı dünyalarınızda olmalı.Çok kızdım eşine.Bence sen üstüne üstüne git bu durumun.Eve kapatmış resmen seni :kızgın:

Benim eşim karışmaz bana.Arkadaşlarımı da bilinir zaten.Çıkar gezerim anneme de giderim.Yeri gelir 3- 4 gün kuzenime kalmaya giderim.Yaz ayları annemlerle ailenin bütün kadınları ile tatile çıkarız.Çalışmama da karışmaz ama ben istemiyorum.Okuldan sonra 1,5 sene çalıştım sıkıldım, sevmiyorum çalışmayı.

Bence sen bu problemi çöz canım.Bu durumdan dolayı mı acaba çocuk yapmaktan vazgeçtin.

tuğbacım geçmiş olsun cnm ya dikkat et kendine ihmal etme dr.a gitmeyi,daha kötü olur bide,erken müdahale olur enazından,sen şimdi bebişi kafana takma pek sağlığına dikkat et
burcu ohh ne güzel günlerinde var ,börekleri çörekleri yiyip içmişsindir demi oohhhh afiyet olsun,bende evde yattım hep annemde geldi onla yattık valla :))))))

carnacım bende yazdım ama üzüldüm sonra,oda üzülüyo çünkü daha çok moralini bozar,hatta bu konu bebek konusunu bile etkiliyo bence,inşallah yavş yavaş hallederler,birden olmaz artıkta,

tuğbacım geçmiş olsun cnm ya dikkat et kendine ihmal etme dr.a gitmeyi,daha kötü olur bide,erken müdahale olur enazından,sen şimdi bebişi kafana takma pek sağlığına dikkat et
burcu ohh ne güzel günlerinde var ,börekleri çörekleri yiyip içmişsindir demi oohhhh afiyet olsun,bende evde yattım hep annemde geldi onla yattık valla :))))))

Evet canim doktora apandis sakaya gelmez dedi zaten sonra patlar matlar allah korusun öbür dünyaya göcerim kaydirigubbakcemile3 Takmiyorum artik allah bana bir evlat versede sükür edecegim vermesede. Birtek cocuk gördükce üzülüyorum onada alisirim belki.

carnacım bende yazdım ama üzüldüm sonra,oda üzülüyo çünkü daha çok moralini bozar,hatta bu konu bebek konusunu bile etkiliyo bence,inşallah yavş yavaş hallederler,birden olmaz artıkta,

Belki zamanla geçer benim eniştem de böyleydi İlk zamanlar şimdi normale döndü : )

Evet canim doktora apandis sakaya gelmez dedi zaten sonra patlar matlar allah korusun öbür dünyaya göcerim kaydirigubbakcemile3 Takmiyorum artik allah bana bir evlat versede sükür edecegim vermesede. Birtek cocuk gördükce üzülüyorum onada alisirim belki.

evet buara takma hiç bebişe sen sağlıklı olcanki bebek yapabilesin,oda olucak cnm,hatta bu takmadığın dönemde daha çabuk olucak belkide,hayırlısı artık

canım bende butür şeyler yaşamıştım evliliqimin ilk yıllarında bizim turk erkeklerimiz biraz tutucu sanıyolarki tek başımıza dışarı çıktıqımızda bizi kapıcaklar aynen senin gibi benim eşimde çalışmama izin varmedi bi ara ısrarla 6 ay çalıştım o ara alışmıştı çalışmama sonra tekrar izin vermedi çok seneler sonra evden dışarı tek çıkmama karışmaz oldu oda benden dolayı bigün bi patladım :eek:klava: sonrada heryer gittim şimdi sadece evden çıkarken arar şuraya gidiyorum derim biraz sabret zamanla geçiyor ama bunları bizi koruma amaçlı yapıyorlar aslında sevgiden dolyı benim bi arkadaşım bana diyorki ne güzel eşin senin her halinle ilgileniyor bnm eşim ben nerdeyim sormaz bile der ve bana özenir bebek konusuna gelince az bi süre olmasın bütün erkekler söylenmeye başlıyor hiç kafana takma ALLAH büyük canım bigün hepimiz buraya (Hamileyim) yazını inşallah yazıcaz canım ...:Saruboceq:

Belki zamanla geçer benim eniştem de böyleydi İlk zamanlar şimdi normale döndü : )

inşallah cnm yoksa geçmez ömür,senin bulantılar nasıl ben bu sabah bulanmasına fırsat vermeden kahvaltı ettim :)))))) artık çözdüm olayı aç kalmıcaksın ama işte kötü tarafı hiç canım yemek yemek istemiyo ama yiyorum hep,ama gün içinde de bulanıyo yani durup dururken hafif hafif

cnm bunun ilgi ve sevgiyle alakası yok bence,benim eşimi görseniz önümde arkamda yemek yiyim diye uğraşır,bebekten öncede yani,durup dururken bana çiçekler alır hediyeler alır,günde 10kere arar nasılsın bişey alayım gelirken falan diye,neyse ama hiçte sıkmaz ben ona derim cnm ben arkadaşlarıma ourmaya gitçem tamam der,annem gitçem derim tamam der,çalışmak istediğimide biliyo beraber gittik kpss kursuna yazıldık ama gitmiyorum artık her gitçeğim yeri söylerim ama sormam oda benim zaten aklı başında işler yapcağımı bildiği için tamam cnm der,bunun sevgi ve ilgiyle hiçççç alakası yok bence,inşallah geçer cnm dileğinde, sen yanlış alıntı yapmışsın

Neyse dert kimin olursa olsun, ilk zamanlarda erkekler genelde cok abartili kiskanc oluyor cünki insanin güvenini kazanmak cok zor ve uzun süren bir istir. Ancak eger birkacyil sonra hala dewam ediyorsa bu durum, bayanin tavrini koymasi ve hayatinin bukadar kisitlanmasina izin vermemelidir bence.

cnm bunun ilgi ve sevgiyle alakası yok bence,benim eşimi görseniz önümde arkamda yemek yiyim diye uğraşır,bebekten öncede yani,durup dururken bana çiçekler alır hediyeler alır,günde 10kere arar nasılsın bişey alayım gelirken falan diye,neyse ama hiçte sıkmaz ben ona derim cnm ben arkadaşlarıma ourmaya gitçem tamam der,annem gitçem derim tamam der,çalışmak istediğimide biliyo beraber gittik kpss kursuna yazıldık ama gitmiyorum artık her gitçeğim yeri söylerim ama sormam oda benim zaten aklı başında işler yapcağımı bildiği için tamam cnm der,bunun sevgi ve ilgiyle hiçççç alakası yok bence,inşallah geçer cnm dileğinde, sen yanlış alıntı yapmışsın

Masallah masallah canim :nazar::nazar: Esin gercekten örnek bir kocaymis. dogru söylüyorsun canim. Bu arada iyi dileklerin icin sagol umarim dedigin gibi olur hersey.

eşim çok iyidir ya,bizde 6senelik beraberlikten sonra evlendik zaten,neyse cnm biz konumuza dönelimkaydirigubbakcemile3 ne zaman gitceksin dr.a,sen yinede çalışmalara devam et cnm hazır dr.la meşgulken belki arada kaynar bişeyler olur

X