2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

eşim çok iyidir ya,bizde 6senelik beraberlikten sonra evlendik zaten,neyse cnm biz konumuza dönelimkaydirigubbakcemile3 ne zaman gitceksin dr.a,sen yinede çalışmalara devam et cnm hazır dr.la meşgulken belki arada kaynar bişeyler olur

Bu aralar calissam nolacak calismasam nolacak adetim 4 gün gecikti suanda zaten yumurta catlamasi filan olmaz ki. Cuma günü gitmek istiyordum ama cuma günü uzun calismam gerekiyor yarin gidecegim galiba mecburen. Bakalim ne diyecek.

kızlar selam ben dr oetkerin izmirdeki fabrikasına yeni cıkan bir ürün oldugu zaman halktan kişiler götürüyorum tadım için fikir alıyorlar otobüs gönderiyorlar bize gidiyoruz tanıtımları izliyoruz tadım yapıp fikirlerimizi yazıyoruz ögle yemegi ikramı var cay kahve sınırsız ve cıkısta 1 torba dr oetker ürünlerinden hediye edip bizi aldıkları yere bırakıyorlar genelde hatay civarindan kalkıo servisler 20 mayısta yine bir duyusal test calısması var 2 kişi götürebilirim sizlerden isteyen olursa bana özel mes atsın konusalım

Bu aralar calissam nolacak calismasam nolacak adetim 4 gün gecikti suanda zaten yumurta catlamasi filan olmaz ki. Cuma günü gitmek istiyordum ama cuma günü uzun calismam gerekiyor yarin gidecegim galiba mecburen. Bakalim ne diyecek.
yok bende dr.a gitmeye başladıktan sonrada bırakma dedim şu dönem adetini bekliyoruz zaten bi gelsede rahatlasan,rahat rahat önümüze bakarız,apandis içinde gitçen ya o arada bi zararı yoksa bırakma çalışmaları
kızlar selam ben dr oetkerin izmirdeki fabrikasına yeni cıkan bir ürün oldugu zaman halktan kişiler götürüyorum tadım için fikir alıyorlar otobüs gönderiyorlar bize gidiyoruz tanıtımları izliyoruz tadım yapıp fikirlerimizi yazıyoruz ögle yemegi ikramı var cay kahve sınırsız ve cıkısta 1 torba dr oetker ürünlerinden hediye edip bizi aldıkları yere bırakıyorlar genelde hatay civarindan kalkıo servisler 20 mayısta yine bir duyusal test calısması var 2 kişi götürebilirim sizlerden isteyen olursa bana özel mes atsın konusalım

güzel bişeymiş fabrikası neredeki,ben okula gidiyorum gerçi diğer günlerde de dinleniyorum buara çok çabuk yorulur oldum belki başka arkadaşlar gitmek isteyebilir,izmirden var arkadaşlarımız,

fabrika torbalıda 45 dk izmirden canım süperm güzel bi yer temiz harika cok güsel gecio yeni cıkacak ürünşer bizim damak tadımıza ve yorumumuza göre sekillenio sonuclar almanyaya falan gidio önemli bişi yanş

hmmm çok güzel bişeymiş gerçekten,iyi bi yöntem yani,benim son senem o yüzden derslerimi boşlayamıyorum ama çok güzel bi sistem yapmışlar bende herşeyini kullanırım o markanın nerdeyse,çokta severim

evet cok kaliteli düşünsene bitek izmirde oluyo bu test baska yerde fabrika yok yurtdısında var izmirli kadınlar belirliyo dr oetker ürünlerinin tadını kokusunu kıvamını

fabrika torbalıda 45 dk izmirden canım süperm güzel bi yer temiz harika cok güsel gecio yeni cıkacak ürünşer bizim damak tadımıza ve yorumumuza göre sekillenio sonuclar almanyaya falan gidio önemli bişi yanş

hmm değişik bişeymiş ilk defa duydumm sinem gel kız gidelim beraberrkaydirigubbakcemile3

carna benım bu ayda olmadı.3 gun var ama test yaptım ovulasyon onlarda adete yakın cıft koyu cızgı cıkıyormus o hamılelık anlamına gelıyormus.benım cok sılıkcıktı .gebelık testıde yaptım o da tek cızgı cıktı.yanı yıne yok.canım cok sıkıldı

carna benım bu ayda olmadı.3 gun var ama test yaptım ovulasyon onlarda adete yakın cıft koyu cızgı cıkıyormus o hamılelık anlamına gelıyormus.benım cok sılıkcıktı .gebelık testıde yaptım o da tek cızgı cıktı.yanı yıne yok.canım cok sıkıldı

Canım o çok belli ollmuyor.Daha 3 gün varmış regline bekle belki vardır geç döllenme olmuştur.Son zamanlarda hamile kaldıysan belli olmayabilir.

kızlar ben hanı adetım gectıkden 1 hafta sonra test yaptım negatıf cıktıya ondan sordu hamıle kalma sansı oluyomu pozıtıf cıkma gıbı ıhtımal varmı sızce

--------------------------------------------------------------------------------

kızlar selam ben dr oetkerin izmirdeki fabrikasına yeni cıkan bir ürün oldugu zaman halktan kişiler götürüyorum tadım için fikir alıyorlar otobüs gönderiyorlar bize gidiyoruz tanıtımları izliyoruz tadım yapıp fikirlerimizi yazıyoruz ögle yemegi ikramı var cay kahve sınırsız ve cıkısta 1 torba dr oetker ürünlerinden hediye edip bizi aldıkları yere bırakıyorlar genelde hatay civarindan kalkıo servisler 20 mayısta yine bir duyusal test calısması var 2 kişi götürebilirim sizlerden isteyen olursa bana özel mes atsın konusalım izmir üçyoldan yada devak otel mithatpaşa tarafından kalkıyor arac

arkadaşalr kaç gündür hamişş haberi alamıyoruz...neyse böyle durgun oluyoz sonra patlama oluyo....
benim regi günüm 27 nisandı..hani yumurtlama döneminde akıntı oluyo diyoruz ya bende ondan oluyo ...bende bu gün çalışıyım diyorum..bakalım umut dünyasıı....

X