2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

kızlar ya bu yeni yazdıklarımızı nasıl okuyorum ben sayfayı sürekli yenilemek zorunda kalıyorum cevap geldimi diye bakmak için kısa yolu yokmu bunun ,birde deniz toptan herkeze cevap yazıyosunya nasıl oluyor o banada öğretin

kızlar bnm yarım saatlik işim var çamaşrlarımı asayim yemeğimi koyayım sonra hmn burdayımopuyorumnanaktan

bende forum takipten bakıyorum sonra sayfayı yeniliyorum yaa uf kk bunun kolayını bulsa keşke:enbuyukkk:

peki arkadaşlar katıldığım topikler hep yazı yazdıkça altta kalıyor birde gidiyor sonra acaba onları nasıl kısa yoldan bulabiliriz acaba bir yer varmı böyle eklesek o topikleri bir daha aramasak

Canın mı acıyordu yoksa korkuyomuydun

çok canımın yancağını zannediyodum ve buna bağlı olarakta kendimi istemdışı kasıodum bu yüzden ilişkiye gremiodum.anesteziyle yaptım işte ilkini sonrada yavaş yavaş normale döndü.allaha şükür şimdi bi problelmim yok sıra bebeğe geldi artık

çok canımın yancağını zannediyodum ve buna bağlı olarakta kendimi istemdışı kasıodum bu yüzden ilişkiye gremiodum.anesteziyle yaptım işte ilkini sonrada yavaş yavaş normale döndü.allaha şükür şimdi bi problelmim yok sıra bebeğe geldi artık
Sevindim canım iğleşmene sana kolay gelsin yap işini tuttum senide

rica ederim canım yarım saatlik sadece sonra hmn burdayım siz burdamısınız daha

evet bebek olana kadar içiyoruz cnm folik,benim bi arkadaşımın 8aylık hamileyken bebeğinin beyninde tümör varmış diye normal doğumla aldılar doğsada yaşamazmış diye,bu sene sınava falan girmicem canım hiç cnm istemiyor ders çalışmak çocuğumda olursa 6aylık falan olduğunda özel sektörde çalışırım diyorum inş. 1-2 sene evde olmak istiyorum,genelde planlandığı gibi gitmiyo ama 6aylık olduğunda işe başlarsam 1.5-2 sene dinlenmiş olurum hem,kısmet bakalım

iyi bakalım canım . sonuçta senin ne istediğin nasıl rahat ettiğin öenmli. gerçekten de hamileyken çalışmak zor oluyo heleki karnın iyice büyüyünce. ağırlaşıyosun. normla halin gibi olmıyosun en güzeli evde rahat geçirmek. hadi hayırlısı.
kızlar ya bu yeni yazdıklarımızı nasıl okuyorum ben sayfayı sürekli yenilemek zorunda kalıyorum cevap geldimi diye bakmak için kısa yolu yokmu bunun ,birde deniz toptan herkeze cevap yazıyosunya nasıl oluyor o banada öğretin

canım bende hep yeniliyorum başka türlü olmuyo snırım. ben nasıl yapıyorum şimdi birinin msjını okuyosun ya o mesajın sağ alt köşesinde HQ yazıyo ona tıklıyosun onu ekelmiş oluyosun. sonra diğer msjlarda aynı işlem. en son cevap vermek istediğin msjada yine o msjın sağ alt köşesinde alıntı yap yazıyo ona tıklıyosun sonra cevap sayfasında hepsi yazıyo. sırayal hepisnin altına cevabımı yazıyorum sonra altta cevapla diyo tıkla cavapların toplu görünüuo tatlım. uamrım anlatabildim.

kızlar bnm yarım saatlik işim var çamaşrlarımı asayim yemeğimi koyayım sonra hmn burdayımopuyorumnanaktan

tamam tatlım ahdi yap işini gel yine.

belden anestezi yaptırdım ilk ilişkim öle oldu cnmm yoksa mümkünü yoktu yapamıodum hiç bişekilde

canım atlatmışsın ya öenmli olan bu artık bebeiş d egelir inşallah.

rica ederim canım yarım saatlik sadece sonra hmn burdayım siz burdamısınız daha

tamam ben buralardayım. hem iş yapıcam aama açık bırakıcam arasıra gelip konuşurum.

kizlar simdi birdahaki adet gününü nasil hesapliyacagim ben? Adetim ayin 30. da basladi ve dün sona erdi. Adetimin ilk gününden sonra 30 gün mü hesapliyacagim yoksa bittikden sonra mi? Hemen hemen 30 gün sonra oluyorum.

Bu arada denizcim bebiskomdan haric bir hamisimiz daha vardi onuda yaz istersen listenin altina. Hatta ondan haric iki tane daha var ama biri emin degildi.

kızlar internetten çıkıyorum sonra aklıma takılıyor acaba hamilemiyim diye sanki internete girmeyince araştırmayınca hamile olamıcam gibi geliyor ya bu da hamilelik belirtisimidir acep delikafadulden

Bu arada kizlar birsey soracagim maksat muhabbet olsun diye. Tabii ki öncelikle saglikli olmasi önemli cinsiyeti pekde önemli degil ama sizin gönlünüzden gecen var mi? Ben az biraz daha cok oglan istiyorum ama kiz olursada üzülmem dedigim gibi önemli olan saglikli olmasi.

X