2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

burcum seninde mi ilk denemen benimde ilk,9unu bekliyorum bende,nasıl gidiyor bişeyler hissediyomusun,

evet cnm ilk deenemem bu bakalım valla göğüslerim şişti bide akıntım var biraz ama bnm normal adet olmadan öncede oluodu bnlar bakalım artık sen de varmı bişeler

VALLA YAPICA Z MECBUR BENİMD ECANIM İSTEMİYO AMA ŞİMDİ KALKAYIM Bİ 20 DK. YÜRÜYÜŞ YAPIYIM BANDIMDA. SONRA TEMİZLİK , YEMEK, SONRA YAZILILARA BAKIYIMMM. OFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF NE ÇOK İŞİM VARMIŞ. kafamçokkarıştıkafamçokkarıştıkafamçokkarıştı
KOCİŞ AKŞAMA KURU FASÜLYE İSTEDİ. ISLATTIM AMA İYİ PİŞER İNŞALLAH

pişer pişerr iyi inşallah bnmde dondurucuda bamya wardı onu yapmayı düşünüyorumm

:KK70: bahsedelim ozaman...izmirde artık tamamen yaz havası denecek hava var ama evdeyim :)) nasıl olsa bütün haftaiçi dışarılarda geçiyor günlerimiz diye dinleniyoruz,sen ne öğretmenisin deniz,ben beden eğitimi okuyorum ama öğretmenlik yapmıcam sanırım,kafam kaldırmaz diye düşünüyorum ama kısmet

çok güzel bir liste olmuş tebrik ederim hazırlayanları..ben bu ay dostinex kullanıyorum..doktor 2 ay kullan dedi..belki 2 ay olmaz diye düşünüyorum..belli de olmaz..birde bu ilaç adette gecikmede yapıyomuş..3-4 gün geciksede pek heyecanmayacağım..yani benim 20 nisanı bulabilir....bu liste çok güzel bir liste daha ayın ilk gününde hamiş çıktığına göre ...bu ay baya bi hamiş çıkar

ya, ya ben çok düşünüyorum herşey belirti gibi geliyor bana yada hastalancam ondan da olabilir ama benim yaklaşık 5gün önce falan göğüs uçlarım hassaslaştı böle dikleşti büyüdü falan dünden beride göğüslerim kocaman oldu bide 10gündür falan çok akıntım var benimde,bide 2 gündür çok hissedilir bir şekilde sol kasığımda hep bi sancı var böle gerilerek yattığımda yada onun üstüne kıvrıldığımda çok hissediliyo bende düzeliyorum,benim zaten 8inde adet günüm ama garanti olsun 9 dedim bazen 1-2 gün değişiyo bugün test alcam yarın denicem valla dayanamıyorum :)

ilk denemesi olan arkadaşalar..benim 1.5 yaşında kızım var..ilk hamileğimde çok kafama taktım 5 ay olmadı sonra olmayacak heralde diye umursamamaya başladım o ay oldu..o nedenle rahat oluyoruz..

sporstar arkadaşım sabah idrarınla yap eğer hamile isen çıkar senin adet gününe de az kalmış..hadi haberlerini bekliyoruz..

bnm kasıklar falan ağrı oluo gibi ama bn kendime pskilojik baskı uyguluyorum galiba öle olmasını isyediğim içinmidir nedrr şu ayın 10u bi glse başka bişi istemiom vallaaaaa msee allah bağışlasın cnmm demesi kolay ama uygulaması çok zor işte bnde takmayım diorum aklıma başka bişe getirorum ama yine gelio grio aklıma acaba tutcakmı diekaydirigubbakcemile3

kızlar benimde 6 gün var ama pek belirti yok göğüslerim hafif şiş acıyo akıntım yok,ateşim hep 37 oluyor akşamları, kup kuru bide burnum çok kaşınıyor 3 gündür

evet öyleymiş bende yeni öğrendim onu ilk idrarla belli oluyomuş,kafama takmıyorum hiçte sadece çok merak ediyorum o kötü ya,bugünde rüyamda gördüm böle sarı sarı bebeğim olmuş daha 1 günlükmüş emeklemeye başlıyodu falan :) erkeğe benziyodu sanki,hayırlısı nezamansa öyle olsun herkesinde aynen,sen 2.yimi istiyosun cnm 2.5 yaş falan olcak heralde kızınla,zorlanmazsın inşallah

hamileliği ateş ölçmeyle anlıyomusun cnm vücut ısısı yükseliyo onu duydum ama yumurtlama gününde de yükseliyomuş ya,hep aynı belirtiler zor anlıcaz test yapmadan ya off,ben yarın yapıcam kısmetse

sporstar çok merak ediyosun biliyorum ama istersen cumaya kadar bekle daha kesin sonuç alırsın..sana kalmış tabii

hamileliği ateş ölçmeyle anlıyomusun cnm vücut ısısı yükseliyo onu duydum ama yumurtlama gününde de yükseliyomuş ya,hep aynı belirtiler zor anlıcaz test yapmadan ya off,ben yarın yapıcam kısmetse
evet bende ateş ölçmedeki arkadaşlardan öğrendim her akşam sabah ölçüyorum yumurtlamadan sonra yükseldi ve öyle devam ediyor psikolojik olarakta ateş yükselirmi acaba hadi mide bulantısı falan psikolojik olabiliyor ama bu da psikolojikmi bilmiyorum ne zor beklemek ya ilk başlarda zevkli geliyoduda şimdi istedikçe ve yaklaştıkça insana zor oluyor yani

evet 2sinide beraber büyütürsün,odönem yorulursun biraz işte ama sonra rahat edersin gerçekten,allah gönlüne göre versin cnm herkesin

yaa bnm kociş bi heveslikii anlatamam daha bu ay ilk deneme bebek daha olmadan bebek odası alalımmı şimdi dio yavaş yavaş öderiz doğana kadar diosempatiksalakcinni

arkadaşlar ben ilk hamilelik içinde hep buraya takıldım..şuan ki paylaşımlarda inanın sonra hamile kaldıktan sonra çok tatlı gelicek..emin en yakınlarınızla dahi buradaki payllaştığınız gibi paylaşamıyosunuz..sonra bu günleri düşününce size çok güzel gelicek

evet haklısın yakınlarımıza bile soramıyoruz bu soruları yada denk gelmiyor hamilelikleri

ateş yöntemini bu ay aslında deneyecektim ama ben doğal yoldan olsun dedim..bakalım hayırlısı hepimiz için..ateş yönteminde yumurtlamada ateş 0.5 ile 1 arasında yükselir eğer hamiş kalırsan düşmez kalmazsan düşer...

X