2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

evet aslında bende beklemeyi düşünüyodum hep baştan beri geçince nasıl olsa anlarım diye ama yaklaştıkça dahada çoğaldı merakım bilmiyorumki ne yapsam,ben kasımdan beride folik asit içiyorum sizde içiyosunuz demi,bizim dr umuz bebek planlamaya başlamadan 3-4 ay öncesinden başla içmeye dedi aslında bebek yapmıcaktık ama hep bitarafımda vardı istek bende içiyodum ozamandan beri buayda yapalım dedik bakalım

pişer pişerr iyi inşallah bnmde dondurucuda bamya wardı onu yapmayı düşünüyorumm

oooo bamyamı. benimd evardı ama bittiler. bu yaz daha çok koyucam dolaba. rahat oluyo ya hemnen 10 dk da hazır.

:KK70: bahsedelim ozaman...izmirde artık tamamen yaz havası denecek hava var ama evdeyim :)) nasıl olsa bütün haftaiçi dışarılarda geçiyor günlerimiz diye dinleniyoruz,sen ne öğretmenisin deniz,ben beden eğitimi okuyorum ama öğretmenlik yapmıcam sanırım,kafam kaldırmaz diye düşünüyorum ama kısmet

ne gzüel izmirde okuyosun demek. hangi üniversite. bende ege mezunuyum. ben ingilizce öğretmeniyim canım. valal sorma haftasonu gezeceğimiz yerde temzilikla faaln geçiriyoruz insan dinlenme ihtiyacı hissediyo. ama dün gedim ben baya.kaydirigubbakcemile2

çok güzel bir liste olmuş tebrik ederim hazırlayanları..ben bu ay dostinex kullanıyorum..doktor 2 ay kullan dedi..belki 2 ay olmaz diye düşünüyorum..belli de olmaz..birde bu ilaç adette gecikmede yapıyomuş..3-4 gün geciksede pek heyecanmayacağım..yani benim 20 nisanı bulabilir....bu liste çok güzel bir liste daha ayın ilk gününde hamiş çıktığına göre ...bu ay baya bi hamiş çıkar

teşekkür ederim. ben hazırladım. bennnn.sositosositosositosositosositososito. beğenmenize sevindim. eevet ilk günden hamiş haberi aldık. evet bekliyoruz. inşallah gzüel haberler veririz hepimzi.

denizim dediğin gibi kafa dağıtmak gerekiyo..hep bebek düşünmek hamiş olmayı engelleyebilir

bence d eben de kafama tkıyorum istemeden. başka şeylerle meşgul etmek kafaı. eb d eilk hamileliğimd kafaya takmadığım ay hamile kaldım hemd edoktorun kist vard ediği ay kendiliğinden geliverdi ama terketti beni miniğim kavuşacağımız sıra. kaderimde bunlar varmış. ama ben inanıyorum meleğim bana kardeşiniş yolluyacak. çünkü biliyodur onun hasretine daah fazla dayanamayacağımı.

ya, ya ben çok düşünüyorum herşey belirti gibi geliyor bana yada hastalancam ondan da olabilir ama benim yaklaşık 5gün önce falan göğüs uçlarım hassaslaştı böle dikleşti büyüdü falan dünden beride göğüslerim kocaman oldu bide 10gündür falan çok akıntım var benimde,bide 2 gündür çok hissedilir bir şekilde sol kasığımda hep bi sancı var böle gerilerek yattığımda yada onun üstüne kıvrıldığımda çok hissediliyo bende düzeliyorum,benim zaten 8inde adet günüm ama garanti olsun 9 dedim bazen 1-2 gün değişiyo bugün test alcam yarın denicem valla dayanamıyorum :)

evet herşyei belirti diye düşünüyo insan dimi. ama tecrüğbe konuşuyo kendinizi dinlemeyin kızlar. ebnim hiç olağanüstü bi belirtim olmamıştı. kistte dolayı adet olamadım galiba derken hamileydim.

ilk denemesi olan arkadaşalar..benim 1.5 yaşında kızım var..ilk hamileğimde çok kafama taktım 5 ay olmadı sonra olmayacak heralde diye umursamamaya başladım o ay oldu..o nedenle rahat oluyoruz..

Allah bağışlasın canım. ne şirindir şimdi o. iyi valal daha tam büyümeden ikinciyi düşünüyosun. gerçi ilerde çok rahat edersin. hadi hayırlsı

kızlar benimde 6 gün var ama pek belirti yok göğüslerim hafif şiş acıyo akıntım yok,ateşim hep 37 oluyor akşamları, kup kuru bide burnum çok kaşınıyor 3 gündür

kız Allah seni burun kaşıntısı da hamilelik belirtisi olucak değil ya.sempatiksalakcinni

hamileliği ateş ölçmeyle anlıyomusun cnm vücut ısısı yükseliyo onu duydum ama yumurtlama gününde de yükseliyomuş ya,hep aynı belirtiler zor anlıcaz test yapmadan ya off,ben yarın yapıcam kısmetse

sanırım hamileysen ateşin düşmüyo galiba

burcu eşinin heyecanı senin heyecanın iyi tabi ama stres yapmayın ..ben yaptım hamileliği stres gerçekten engelliyoo..relaks olmalıyız..senin bi de ilk denemen miş..gerçi bellide olmaz bazıları ilk denemedkalıyo seninde umarım öyle olur...benim ilk hamileliğimde 6 ay sonra oldu..benim şimdi 3. denemem bakalım belkide ilki gibi 6 ay sürer...belkide daha erken gelir

bende egedeyim cnm son senem 2 ay kaldı,uzunca bir süre ders görmek istemiyorum kpss ye kursa yazılmıştım,terkettim onuda testte çözmüyorum çok sıkıldım valla,bide bebek heyecanı sardı ya sırf okulla ilgileniyorum oda mecbur okadar yani :)

evet aslında bende beklemeyi düşünüyodum hep baştan beri geçince nasıl olsa anlarım diye ama yaklaştıkça dahada çoğaldı merakım bilmiyorumki ne yapsam,ben kasımdan beride folik asit içiyorum sizde içiyosunuz demi,bizim dr umuz bebek planlamaya başlamadan 3-4 ay öncesinden başla içmeye dedi aslında bebek yapmıcaktık ama hep bitarafımda vardı istek bende içiyodum ozamandan beri buayda yapalım dedik bakalım
banada doktor folik iç dedi 3 ay önceden , ben 2 aydır içiyorum 3 ay dolunca çocuk olmazsa ne yapcam içmeye devam mı edecem acaba bilen varmı kızlar

sporstarcım ozman sınava filan girmeyceksin eralde öğretmenlik istemiyomusun. gerçi kurdsa gelip giderken kafan dğılırdı belki d edaha çabuk gelirdi bebiş. valal bişeylerle uğraşmak çok iyi geliyo. ben kendimei meşgul etmey çalışıyorum yoksa olucakmı olmıyacakmı derken kendimi yiyorum.

bend efolik içiyorum ama daha mart ortsında başaldım. tabi olana kadar devam foliğe. hamiel kalınca d a12. haftadan sonra bıraktırıyo doktrlar. ya yien o heyecanları yaşamak istiyorum. krnımmm kocamannnn olsun istiyorum.

burcu eşinin heyecanı senin heyecanın iyi tabi ama stres yapmayın ..ben yaptım hamileliği stres gerçekten engelliyoo..relaks olmalıyız..senin bi de ilk denemen miş..gerçi bellide olmaz bazıları ilk denemedkalıyo seninde umarım öyle olur...benim ilk hamileliğimde 6 ay sonra oldu..benim şimdi 3. denemem bakalım belkide ilki gibi 6 ay sürer...belkide daha erken gelir

mse cim aslında bn vajiismus hastasıydım ve daha 3 ay önce düzelebildim o yüzden bu kadar çok hevesliyim

burcu snin eşinmiydi odasını yapalım diyen. bence çok acele etmeyin. benim bebğimin herşeyi hazırdı. am şimdi hepsi uzakalrda görsem dayanamam heralde. zten gözümün önüne glince bile kahroluyorum. bende oda yapmayı düşünüyorum hemde masal gibi ama domadan 1 hafta önce falan getirtecem. yada doğunca. ev kkda paylşıcam inşallah . okadar istiyorumki o günlerin gelmesini.

ewtt bnmkii.dediğim gibi biz 2 yıl zor bi cinsel hayatımız vardı ee şimdide düzelincee adam napcanı ne diceni şaşrıo

evet bebek olana kadar içiyoruz cnm folik,benim bi arkadaşımın 8aylık hamileyken bebeğinin beyninde tümör varmış diye normal doğumla aldılar doğsada yaşamazmış diye,bu sene sınava falan girmicem canım hiç cnm istemiyor ders çalışmak çocuğumda olursa 6aylık falan olduğunda özel sektörde çalışırım diyorum inş. 1-2 sene evde olmak istiyorum,genelde planlandığı gibi gitmiyo ama 6aylık olduğunda işe başlarsam 1.5-2 sene dinlenmiş olurum hem,kısmet bakalım

X