2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

Inanmiyorumm kizlar cidden 3. günde nisanin 3. hamis haberi geldi :)

Ikinci cizginin silik olmasi farketmiyor canim silikte olsa testin positiv cikmis :teytey:Canim ben testinin dogru ciktigina inaniyorum umarimda öyledir.

canım ya bende cok ınanmak ıstıyorum ama bu testlerden ben cok yanıldım onun ıcın guvenmıyorum daha adetıme bır hafta var ne bıleyım ya bı o gun gelsınde ancak o zaman kendımı hamıle olarak kabul edecegım sence bır hafta varken erken degıl mı

canım ya bende cok ınanmak ıstıyorum ama bu testlerden ben cok yanıldım onun ıcın guvenmıyorum daha adetıme bır hafta var ne bıleyım ya bı o gun gelsınde ancak o zaman kendımı hamıle olarak kabul edecegım sence bır hafta varken erken degıl mı

Evet gercekten bir hafta önceden cok erken. Ancak bildigim kadariyla bu testlerin yanlislikla negativ gösterme ihtimali var ama yanlislikla positiv gönderme ihtimali yoktur. Yinede bir hafta bekleyip bir hafta sonra kan testi yapdirmakta fayda vardir elbette. bizide haberdar edersin umarim.

kızlar ya bır sey dıyecegım 24 martta catlama ıgnesını oldum bu gun ıgneyı olalı 10 gun benımde adetıme bır hafta var evde daha onceden kullanmadıgım bır gebelık testı vardı bu sabah esımın acelecılıgınden testı yaptım ya ıkıncı cızgı cıktı ama bıraz sılıktı ama hemen belırdı ve gozle gorunur bıcımde bellı ne bu sımdı ıgnenın etkısınden mı boyle bır sey olur mu ya daha erken degıl mı yıne mı bu test benı yanıltıyor acaba

:emir_bebek:

kendi konumada yazdigim gibi, 5 gün önce adet görmeliydim, ama daha tik yok bende (olmazda insallah) hamile kalmayi cok istiyorm 8-9 aydir hamile kalmaya calisiyorum... testi aldim ama daha yapmadim. biraz daha beklemeyi tavsiye ettiler bana... insallah hamileyimdir yaaa...

canım test yapsana sonuçta hamilelikten şüphelenmek için adetin gecikmesi gerekir ve sen gecikmişsin bence yap. çift çizgi varsa hamileisn. inşallah güzel haber ler veririsin.

slm kizlar ben de anlamadigin bir durum var ovalastion zamaninda iki cizdi vardi tamam normal.2 gün sonra dr.gittim.yumurtlamisim dedi bekleyim,yani cizgi olmamasi gerekir degilmi.eve geldim gene ovalation test yaptim gene var baska test aldim aynigün gene var.dk gecmis diyor ama test demiyor.bilen varsa lütven yardim.

canım valla o testler nasılyapılıyo doğru sonuç veriyomu bilmiyorum. ama yumurta gelişimi için tedvi görüyosan belki bi yumurtan çatlamıştı. sonra arkadan gelen küçük yumurta vardı. evde yaptığın ovulasyon testi onu d agösteriyor olabilir. bence doktorda eğer yumurta takibi yaptırıyorsan evde ovulasyon testi kullanmana gerek yok. onun yaptığı d ao zaten. canım sen bence adet tarihlerini bi yere yaz. şaşırırısın sonra.eğer çok düensilik varsa da bi doktora görün.

Canım ben kırmızıları değilde kahverengileri gördüm bugün akşam saat 5-6 arası...Sanırım daha sökülmedi...Kuşum eğer MAYIS ayı tablosu yaparmısın bilmem ama yaparsan beni 07.05.2010 yazar mısın???

Canım 2 gün daha bekle istersen...Hemşireler idrar testi için 7 gün dolduktan sonra test yapın diyorlar ama kan yaptıracaksan 5 günün geçmiş çıkar bir sonuç...

tabi canım. hepimiz hamiş olana kadar tablolarımız devam edicek. mayısa yazıyorum seni ozman. hadi bakalım. ama kırmızılar gelmediki dha sende du bakalım.

hadi canım inşallah hamilesindir ama bekle. hayalkırıklığı olmasın. valla ben 3 gün geçmeden test falan yapmıcam tabi eğer gecikirsem. baktım çizgi var hemn hastaneye koşar kan testi yaptırırım.

kızlar hepinize günaydınnnnnnnnnnn. iyi haftasonları herkese. bgün okadar işim var ki dün arkadşlarla gezdim . hiçbişey yapamadım. bugün temizlik yapmam gerek. okunacak yazılılar ve tabiki de yemek. offffffffffffffffffffffffffff pestilim çıkıcak bugün.

Kızlar günaydın...Nasılsınız?
DENıZ16 benim bu sabah kırmızılar söküldü canım hemde nasıl gelmek...
Ozaman 07.05.2010 yazarsın beni kuşum...

İnşallah canım ewet üzülüyorum ama ağlayınca atıyorum üstümden...
Senin daha var canım inşallah sende kırmızılar gelmez...
:Saruboceq:
Ağlama canım hayırlısı olsun öyle düşün , inşallah banim de gelmez canım ama bendede pek belirti yok göğüslerim şiş bide ateşim yüksek sadece bu aralar bakalım bekliyoruz hayırlısı olsun

welcome üzülme cnm öyle olunca stress yapıyosun öyle daha çok gecikir hamiş olman,hayırlısıyla gelcek inşallah birazcık daha sabret

Kızlar günaydın...Nasılsınız?
DENİZ16 benim bu sabah kırmızılar söküldü canım hemde nasıl gelmek...
Ozaman 07.05.2010 yazarsın beni kuşum...

tamam canım. ekliyorum. ama üzülme sabretmekten başka yapacak bişey yok. sen yumurta takibine mi başlıyacaktın.

2010 NİSAN AYINDA HAMİŞ OLMAYI BEKLEYENELER

oozggee.........................6 nisan.......... .......3. deneme

sevdalinka06..................7 nisan..................7.deneme

panki.............................7 nisan..................11. deneme

sporstar..........................9 nisan .................1. deneme

sherin.............................9 nisan..................????????

lulu55............................10 nisan..................2 .deneme

buurcuum.......................10 nisan.................1.deneme

cotanak28......................10 nisan..................2.deneme

horuda............................12 nisan.................5. deneme

ronya..............................12 nisan.................???????

bsbirkin...........................15 nisan................3.deneme

mse121822.....................16 nisan................3.deneme

suur.................................18 nisan...............1.deneme

eda80..............................18 nisan................????????

hilal24.............................21 nisan................3.deneme

d_kupcu..........................21 nisan................1.deneme

andac.............................21 nisan.................3.deneme

nurmeh...........................23 nisan..................3.deneme

gelincikd.........................23 nisan..................2.deneme

denizim16.......................24 nisan........... .....1.deneme

pelin67...........................24 nisan.................5.deneme

deniz1958.......................3 nisan..................2.deneme

azize1.............................29 nisan...... .........1.deneme

carna81..........................30 nisan................2.deneme

chocolate........ ...............30 nisan........ .......3. deneme

karakaya..........................??????.......... .......??????

luckysenem.....................??????............. ....??????

ifsumnadial.......................??????.......... .......???????

elifecevural........................??????........ ........????????

integral0027.....................???????.......... .....?????

sellvi................................??????...... ............???????

esindirim..........................??????......... ........2.deneme

angel409..........................??????.......... .........????????

GÜZEL HAMİŞLERİMİZ

bebişkom88........1 nisan........6.deneme (BİZE UĞUR GETİRİRSİN İNŞALLAH)

2010 MAYIS AYINDA HAMİŞ OLMAYI BEKLEYENLER

welcome.........................7 mayıs.................13.deneme

ayın 10una kadar nekadar çok öğrenecek var. ya hamiş haberi istiyoruz. çoğalsınlar.

ayyy inşşşş deniz ya ne çok istiyorum şöle şurda bnde hamileyimmmmmmmmm demeyii bu daha ilk denemem olduğu için fazla umutlanmıorum ama içim içimi yiyor.zemuszemus

tamam canım. ekliyorum. ama üzülme sabretmekten başka yapacak bişey yok. sen yumurta takibine mi başlıyacaktın.

Başlayacaktım canım ama buayda başlamayacağım...
Ben rahim filmi çektirmiştim Mart ın 8 inde Martta hamiş kalamadım Nisan da kalırım belki diye...Çünkü bu filmi çektirenler çoğunlukla ya o ay veyada sonraki ay hamiş kalmış ondan...Zaten bu rahim filmi 6 ay kendini koruyormuş...

ayyy inşşşş deniz ya ne çok istiyorum şöle şurda bnde hamileyimmmmmmmmm demeyii bu daha ilk denemem olduğu için fazla umutlanmıorum ama içim içimi yiyor.zemuszemus

İNŞALLAH CANIM. BİZE DE ÖYLE HAYKIRMAK SONRA DA SAĞLIKLI Bİ HAMİLELİK DÖNEMİ GEÇİRİP BEBİŞLERİMİZİ KUCAĞIMIZA ALMAK NASİP OLUR. BAKALIM NE OLACAK. BEN DE DÜŞÜNMEDEN EDEMİYORUM. STRESE GİRMEMEYE ÇALIŞIYORUM AAM BAŞIM AĞRIYOR BAŞIMIN AĞRISINDAN TAKTIĞIMI ANLIORUM.

Başlayacaktım canım ama buayda başlamayacağım...
Ben rahim filmi çektirmiştim Mart ın 8 inde Martta hamiş kalamadım Nisan da kalırım belki diye...Çünkü bu filmi çektirenler çoğunlukla ya o ay veyada sonraki ay hamiş kalmış ondan...Zaten bu rahim filmi 6 ay kendini koruyormuş...

HIMM OZMAN BEKLE BİRAZ BAKALIM. OLMADI OZMAN GİDERSİN.BENİM BU AY İLK AMA OLMAZSA DOKTORUMA GİDİCEM. BEN ÇOK BEKLEMEK İSTEMİYORUM. BAKALIM GİTMEM YA DA HERHANGİ YAPACAĞI TEDAVİ İŞE YARAACAK MI.BEBİŞİM GELİP KARNIMA KONUVERECEKMİ. YA KEŞKE HİÇ GEREK KALMASA DA BEN GELDİM DESE.:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

Kızlar ben çıkıyorum koçişi uyandırayımda biraz hava alalım...
Byy...

OHHHHH GEZ BAKALIM. BEND E TEMİZLİĞE KOYULSAM İYİ OLUR. OFFFF YARIN İŞ VAR PAZARTESİ SENDROMU BAŞLADI BENDE BUGÜNDN.

valla bnmde yapcak işler duruyo evde ama nasıl üşeniyorum şimdi kalkmaya:umursamaz:

burcum seninde mi ilk denemen benimde ilk,9unu bekliyorum bende,nasıl gidiyor bişeyler hissediyomusun,

VALLA YAPICA Z MECBUR BENıMD ECANIM ıSTEMıYO AMA ŞıMDı KALKAYIM Bı 20 DK. YÜRÜYÜŞ YAPIYIM BANDIMDA. SONRA TEMıZLıK , YEMEK, SONRA YAZILILARA BAKIYIMMM. OFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF NE ÇOK ıŞıM VARMIŞ. kafamçokkarıştıkafamçokkarıştıkafamçokkarıştı
KOCıŞ AKŞAMA KURU FASÜLYE ıSTEDı. ISLATTIM AMA ıYı PıŞER ıNŞALLAH

kızlar ne dicem farkettim de sadece hamilelikten bahsediyoruz birz başka şeylerden de bahsedelim de kafamız dağılsın.a

X