2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

Bende eğer oğlum olursa babasının adını koyacağım ama sonuna HAN veyada CAN eklenecek...Yani BARIŞ CAN + BARIŞ HAN olacak...Kız olursada SANEM veyada SENEM olacak...Eşim karışmıyor isim işine ama erkek olursa onun adını koymak istememden çok memnun...

canım Allah gönlüne göre versin inşallah tez zamanda seninde güzel haberini alırız

Ya benim sağ kasığımda sanki yumurtam çatlayacakmış gibi ağrı oluyor arada...Benim bu ay sadece sağ yumurtam olmuştu acaba onu dışarı attığı içinmi acaba...

ınşallah canım ya...Evimizin içine öyle bir heyecanın girmesini okadar çok istiyoruz ki...

kızlar bende hamıle kalmak cok ıstıyorum kolay hamıle kalabılmek ıcın cesıtlı bılglerınız varsa bana aktarırmısınız cunku ben vajınusmustum cok sukur Allahıma vajınusmusdan kurtuldum daha yenı sayılırım bunun ıcınde bebe yagı gleıt gel ve zeytınyagı kullandım bunlar spermı öldurur mu?

ayy eşim aldıda bilgisayarı 5dk.lığına 7+2 günlük bebeğin şekline bakmak için bide 11 haftalık nasıl olcakmış diye ozaman dr.a gitçezde,neyse bende de baskı gibi oluyodu cnm sızlama değilkde orda bişey varmış kitle varmış gibi,benim 2. adet zamanım geliyo sanki adet olcakmışım gibi histe var böle tuvalete girsem sanki gelcekmiş gibi bi his,dr. da öyle olur demişti bana gittiğimizde

bn hep değiştiriyorum kafamdaki isimleri ama şuan kzım olursa ece oğlum olursada efe koyucam inşallah

kızlar bende hamıle kalmak cok ıstıyorum kolay hamıle kalabılmek ıcın cesıtlı bılglerınız varsa bana aktarırmısınız cunku ben vajınusmustum cok sukur Allahıma vajınusmusdan kurtuldum daha yenı sayılırım bunun ıcınde bebe yagı gleıt gel ve zeytınyagı kullandım bunlar spermı öldurur mu?

Canım onlar spermi öldürür...Spermi öldürmeyen hamile kalmayı kolaylaştıran bir jel vardı ama ismini hatırlayamıyorum...Hatırlayan var mı kızlar...

İnşallah canım ya...Evimizin içine öyle bir heyecanın girmesini okadar çok istiyoruz ki...

evet cnm bencede biter bitmez banyo edince hemen o gece başla cnm ben kendiminkini 8. günü yaptığım zamandan tutmuştur diye düşünüyorum açıkcası yani adetim bittikten 3gün sonraki ilişki,çünkü o zamanlarda belirti hissetmiştim

bende vajınısmustan kurtulalı 6ay olcak.. ultrason jelıyle yendim ben ve hala girişte bıraz sürüyorum pıskolojık olarak sürmedıgımde hazır olmuyom. doktor sperme bı zarar vermıyo ultrason jeli dedı ama senın kullandıklarını bılmıyorum gleıtgel zannetmıyom öldürdügünü

arkadaşalr baya bi kalabalığız..benim regi bitti....ama bu gün bitti daha şimdi yumurtlamam heralde..o nedenle hafta sonunu bekleyeceğimmmm....
itibar alan arkadaşları tebrik ederiimm..
welcome sende regi olmuşsun..iyi en azından önünü görmüş olursunn...biter önümüzdeki aya inşallah sevinirsinn

ayy eşim aldıda bilgisayarı 5dk.lığına 7+2 günlük bebeğin şekline bakmak için bide 11 haftalık nasıl olcakmış diye ozaman dr.a gitçezde,neyse bende de baskı gibi oluyodu cnm sızlama değilkde orda bişey varmış kitle varmış gibi,benim 2. adet zamanım geliyo sanki adet olcakmışım gibi histe var böle tuvalete girsem sanki gelcekmiş gibi bi his,dr. da öyle olur demişti bana gittiğimizde

canım benim doktorda randevuyu 13 ünde bulabildim anca o zaman tam 6 haftalık olmuş oluyor daha önce gitmedim diye sorun olur mu acaba eyvahedigeldismile

canım benim doktorda randevuyu 13 ünde bulabildim anca o zaman tam 6 haftalık olmuş oluyor daha önce gitmedim diye sorun olur mu acaba eyvahedigeldismile

Olmaz canım ya...Öğrendiğim günden beri bu güne randevu bulabildim dersin...Zaten öylede değil mi...

X