2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

canım vajınısmus ıste boyle bır bela bende cok cektım nekadar ön sevısme yapsanda iş penisin ıcerı gırmesıne gelınce donup kalıyosun kuruluk baslıyo ıslaklık felan hepsı gıdıyo pıskolojık bısey bu benımkı 1bucuk sene sürdü . ınanırmısın 5 seneden fazla ceken bıle var bunu

evet cnm benimde bi arkadaşım 3sene girememişti ama olayın detayını bilmiyodum açıkcası hani herşey yapılıpta iş beraber olma kısmına gelince kuruluk oluyor diye,öle oluncada elden birşey gelmiyor tabiki,çok sevindim valla sizin adınıza en azından artık bebek planlarınızı yapabiliyorsunuz,inşallah bebişlerinizi kucaklarınızada almak nasip olur cnm

birde kızlar hamile kalmak ıcın her gun mu ılskıye gırıyorsunuz yoksa gün asırı mı

canım ben adetin son gününden başladım gün arayla netteki yumurtlama günlerime görede hergün ilişkiye girdik sonra yapmadık baya son hafta bir kere yaptık büyük ihtimal o tuttu diğerlerinde yastık koyduk kalkmadım baya yatakdan ama o son ilişkide 10 dakika ya durdum ya durmadım bide o çocuk için değildi zevk içindi :kedi:

Ya sen gene iyisin, ben ne hamile kaliyorum nede adet oluyorum benimki daha kötü :umursamaz:

Bugün klomen kullananların bölümüne yazdım durumumu çoğu dediki...Sende döllenme olmuş ama verimli olmadığından tutmamış dediler...Bilemiyorum...O nedenle çarşamba dr. gideceğim...

yok cnm neden ayıp olsun bazen yapıyoruz yaptıgımız zamanlarda jele gerek kalmıyorum ama vajınusmuslu kadınlarda malesef kotu bır sey war acaba olmuycak mı? duygusuyla hemen ılıskıye gırmek ıstıyorum bu yuzden sewişmeye zaman kalmıyor
anladım cnm biran önce olsun bitsin gibi olunca ıslaklıkta oluşmuyo,olsun cnm jellerle falanda olsa halletmişsin zamanla oda geçer cnm,en azından alışma devresi gibi olur bu dönem
ben bir kere içiyordum vallahi ne bilim doktoro görünmedim diye
yok cnm sen 3 kere iç onu üstünde de yazıyo zaten, dr lar onu 12 hafta öneriyo ama o ilacın işlevi ilk 9. haftada bitiyormuş 12.haftaya kadar yinede işe yararsa belki diye içiliyo,ama beyin gelişimi için ilk 9 haftada o ilaç çok önemliymiş sen yarın 3e çıkar onu bence
birde kızlar hamile kalmak ıcın her gun mu ılskıye gırıyorsunuz yoksa gün asırı mı

yok cnm gün aşırı girin ilişkiye daha iyi olur ben sadece yumurtlama günlerinde 4 kere üst üste girmiştim diğerleri gün aşırıydı hep

Bugün klomen kullananların bölümüne yazdım durumumu çoğu dediki...Sende döllenme olmuş ama verimli olmadığından tutmamış dediler...Bilemiyorum...O nedenle çarşamba dr. gideceğim...

bende açıkcası öyle bişey düşünüyorum seninle ilgili cnm ya ama işte sadece fikir olarak,amin olamayız tabide,hatta geçende demiştim

DENıZ1958 canım benimde şuan hiç böyle bebek için ilişkiye girme duygusu yok...Belkide 14 ay tutmadığı içindir...Yine tutmayacak düşüncesi sanırım...

Zaten döllenmenin tutma ihtimali sadece 25% canim normaldir canim eninde sonunda tutmali kaydirigubbakcemile3

canım ben adetin son gününden başladım gün arayla netteki yumurtlama günlerime görede hergün ilişkiye girdik sonra yapmadık baya son hafta bir kere yaptık büyük ihtimal o tuttu diğerlerinde yastık koyduk kalkmadım baya yatakdan ama o son ilişkide 10 dakika ya durdum ya durmadım bide o çocuk için değildi zevk içindi :kedi:

doktorlar gün asırı yapılmasını ıstiyor
sen hergn yapıp kaldıgına göre bende öyle yapıyım ben gun asırı yapıyordum

doktorlar gün asırı yapılmasını ıstiyor
sen hergn yapıp kaldıgına göre bende öyle yapıyım ben gun asırı yapıyordum

biz yeni evliyiz ama mart ve nisan ayında ilişki patlaması yaptık sırf çocuk için biz yine yeniyiz ama bazı arkadaşlar uzun zamandır evli ve her gün bıktırıyormuş

Ben bu belirti aramayacağım kızlar...Bu ay farklıydı ama olmadı...Belkide vardı ama tutmadı...Bilemiyorum...ınşallah bu ay hamile kalırım ama sanmıyorum...

biz yeni evliyiz ama mart ve nisan ayında ilişki patlaması yaptık sırf çocuk için biz yine yeniyiz ama bazı arkadaşlar uzun zamandır evli ve her gün bıktırıyormuş

valla benım esımde pek ıstek yok ben vajıyı yendım ya hergun yapmak ıstıyorum kocısımı kovalıyorum kedi gibi:eek:

Arabinogalaktan dünyada ilk ve tek olarak Pre~seed Vajinal Jelde kullanılmıştır. Pre~seed Vajinal Jelin ana maddesi olan arabinogalaktan sperm hücrelerine antioksidan desteği vererek, çevresel etkilere karşı güçlendirip, doğal bitki şekeri özelliği ile spermlere enerji vererek daha uzun süre hayatta kalması sağlanmıştır. Bu sayede arabinogalaktan, spermlerin yumurtaya olan yolculuğunda büyük ölçüde destek sağlayarak, doğal yolla döllenmeye yardımcı olmaktadır.

Pre~seed Vajinal Jel üzerinde yapılan klinik çalışmalarda, arabinogalaktan bitki şekerinin sperm hücrelerine, kadındaki üreme sistemine ve hatta gelişmekte olan embriyoya zarar vermediği kanıtlanmıştır. Ayrıca, aşılama(IUI) ve Tüp bebek(IVF) tekniklerinde sperm yıkamada kullanılan Percoll ile Pre~seed Klinik çalışmalarda karşılaştırılmış olup, Percoll ile Pre~seed ile yıkanan spermler arasında hareketlilik oranlarında bir fark olmadığı gözlemlenmiştir. Bu sonuca göre, ana maddesi arabinogalaktan olan Pre~seed Vajinal Jelin, DOĞAL YOLLA HAMıLE KALMAYI sağlayan ve spermlere zarar vermeyen özellikte bir ürün olduğu ispatlanmıştır.

Arabinogalaktan dünyada ilk ve tek olarak Pre~seed Vajinal Jelde kullanılmıştır. Pre~seed Vajinal Jelin ana maddesi olan arabinogalaktan sperm hücrelerine antioksidan desteği vererek, çevresel etkilere karşı güçlendirip, doğal bitki şekeri özelliği ile spermlere enerji vererek daha uzun süre hayatta kalması sağlanmıştır. Bu sayede arabinogalaktan, spermlerin yumurtaya olan yolculuğunda büyük ölçüde destek sağlayarak, doğal yolla döllenmeye yardımcı olmaktadır.

Pre~seed Vajinal Jel üzerinde yapılan klinik çalışmalarda, arabinogalaktan bitki şekerinin sperm hücrelerine, kadındaki üreme sistemine ve hatta gelişmekte olan embriyoya zarar vermediği kanıtlanmıştır. Ayrıca, aşılama(IUI) ve Tüp bebek(IVF) tekniklerinde sperm yıkamada kullanılan Percoll ile Pre~seed Klinik çalışmalarda karşılaştırılmış olup, Percoll ile Pre~seed ile yıkanan spermler arasında hareketlilik oranlarında bir fark olmadığı gözlemlenmiştir. Bu sonuca göre, ana maddesi arabinogalaktan olan Pre~seed Vajinal Jelin, DOĞAL YOLLA HAMİLE KALMAYI sağlayan ve spermlere zarar vermeyen özellikte bir ürün olduğu ispatlanmıştır.

evet canım o jeli bende duydum hamile kalamazsam bu ay bide o jeli alıp deniycem boshayallersmile

KIZLR BUGÜN Kİ SOHBET ÇOK GÜZELDİ KOCİŞİM GELİYORMUŞ BEN ÇIKIYORUM ÇOK ACIKMIŞ SOFRA KURACAĞIM İNŞALLAH YARIN BİR HAMİŞ HABERİ DAHA ALIRIZ ÖPÜLDÜNÜZ HANIMLAR opuyorumnanaktan

X