2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

kızlar resimlerimizi koyduk ama ben hemen unuttum kim nasıldı falan neyse resim önemli değil önemli olan sohbet

hayal edin, evlendiniz ve bi çocuğunuz oldu....ismini de eşiniz koydu...

her şey güzel giderken, yıllar sonra öğreniyorsunuz ki, eşinizin çocuğunuza koyduğu isim, eşinizin eski sevgilisinin ismiymiş......

napardınız??

bu şekile bir topikti bende "kız ya da erkek fark etmez adı DENİZ olacak dedik hatta düğün davetiyemizin bir köşesinde yazıyor " yazdım ne var bunda anlaamdımkötükedihüso

her şey güzel giderken, yıllar sonra öğreniyorsunuz ki, eşinizin çocuğunuza koyduğu isim, eşinizin eski sevgilisinin ismiymiş......

napardınız??

bu şekile bir topikti bende "kız ya da erkek fark etmez adı DENİZ olacak dedik hatta düğün davetiyemizin bir köşesinde yazıyor " yazdım ne var bunda anlaamdımkötükedihüso

Canım ondan olduğuna eminmisin

napardınız??

tatlım bunda anlamıcak ne var,karşıt görüşlü biri sana gıcık olmuş o yüzden,tamamen siyasal yani,boşver o ismin anlamını bilen biliyo,ne oldu ihbar puanı verdi kendini tatmin etmiştir işte,salla hiççç dert etme bizde erkekte kızda olursa güney koyucaz :))) soyadımız yılmaz (anlayana)

canım ceza verirse yöneticiler o puan düşüyormuş puan tamamen sıfırlanınca ceza alıyomuşsun falan sonra uzaklaştırılıyosun kontrol panelinde konuların üztü yeşilse senin msjlarına katılanlar kırmızıysa sana katılmayanlar kırmız aldıkça puanın düşüyormuş ne acayip şeylerse

ayy bende çok kaptırmışım tamamen derinden girmişim olaya :))) aman neyse itibar puanıymış,benimde 33 puanım varmış öle ne işe yarıcaksa

canım ceza verirse yöneticiler o puan düşüyormuş puan tamamen sıfırlanınca ceza alıyomuşsun falan sonra uzaklaştırılıyosun kontrol panelinde konuların üztü yeşilse senin msjlarına katılanlar kırmızıysa sana katılmayanlar kırmız aldıkça puanın düşüyormuş ne acayip şeylerse

benim ki yeşildi yanlış okumuşum itibar yazıyormuş ay hala gülüyorummm delikafadulden

X