2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

Bizde önce kaynanam gile gittik orda bişiler yedik yollamadılar hemen Alanya ya balayına gittik Antalya ya 2 saat çıkarmadım gelinliğimi otele girince lobide turistler vardı ay bir alkışladılar çok hoşuma gitmişti

Hele o salonda takı takılırken ve oynarken ayakkabıları çıkarıp atmıştım ayaklarım ağrımıştı öyle döktürdüm...Ama yemek yemeğe topallaya topallaya gitmiştim neden çıkarmadıysam...

Ay seninkide çok hoş olmuş...İnsan bunları bir kere yaşıyor...Ne güzel...

ay ben yedek terlik getirtmiştim bir nikah kıyılırken oturdum masama zaten halamlar ay kız ayakların ağrımıyor mu dedi bir ara terlik giydim dedim halamda bi diyoruz gelinlik neden bu kadar uzadı haha delikafadulden

Ewet bende eşimin yanına hiç gelmedim...Zaten o oynamayı pek sevmez ama maşallah oynadı düğünde ama oturdu o yinede...Beni pasta yemek için oturttu zorla eşim ama yediremedi yedireyim derken çeketine yedirdi...Eşimin yanına gelince küçücük kalıyordum vallah...

Sadece ben değilki kardeşlerimde çıkardı ayakkabılarını...Bende ten çorap olduğuna okadar olmadıda kardeşlerimin ayaklarının altını bir görseydiniz nasıl çıkardı o pisliği bilmem...

kızlar öpüyorum hepinizi gelebilirsem gelirim yine ama gelemezsem benim için dua edin hani yarın test günüm ya hadi inşallahhhhhhhhhhhhhhhh hayırlısı

Bende zaten saat 11 kadar burdayım...Eşim geliyor o saatte...Laptop var ama küçük boy o zor oluyor...Masa üstünüde bana vermiyor...

kızlar öpüyorum hepinizi gelebilirsem gelirim yine ama gelemezsem benim için dua edin hani yarın test günüm ya hadi inşallahhhhhhhhhhhhhhhh hayırlısı

:Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq::Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq::Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…