2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

ben gurbette değilim canım Antalya ya kırkım çıkar çıkmaz gelmişiz hep diyordum Antalya dan başka yere gelin gitmem diye nihayetinde de öye oldu seviyorum Antalya yı bayanssulusmile

ahh canım olmazmı.her seferınde baska memlekete baska ınsanlara alısmak zor tabı.ama yapcak bısı yok.memurluk boyle.aılenın uzaka olması zor.hele urfa 24 saat uzaklıktaydı.en kotu yanı uzak olmasıydı.sımdı ıstanbuldayım da yakınım.bu arada bende luleburgazlıyım.hemsehrıyız senleolumunekankayizsmile

canım ya neden 3 yıl eşin de mi urfada görev yapıyor allahım benim hazirandan sonrasına tahammülüm kalmadı artık

evet eşimde öğretmen ikimizde burdayız ben o kadar şikayetçi değilim cnm ya merkezdeyiz ondan da olabilir tabi ama fena değil bence burası birde arkadaş ortamım çok iyi onlar sayesinde de urfayı seviyorum

Hım eşimde ilk görevine Lüleburgaz da başlamış...3 sene Tredaşta çalışmış...Geldiği gibide benimle tanıştı aynı yerde aynı görevdeydik burda markette...Evlenincede bırakmak zorunda kaldım...

yaa ben gec kalmışım kendımı tanıtmakda.. bende sazıye ısmım haftaya 21 yasına gırcem..
7ıncı ayda 2 sene olacak evlılıgım.. kocam türkıyede de yasıyordu ben almanyada dogdum büydüm evlenınce türkıyeye yerlestım aılem almanyada eşim gelmek ıstemedı oraya.. bende 6ayda bir almanyaya gıdıp gelıyorum (giriş cıkış ) hemde aılemı goruyorum.. bende gurbetteyım diyelim coook zor annemız yanımızda yok ama napalım mecbur kalıyoruz.. anneler gününü sadece telde kutlayacam ne kötü oluyo

evet eşimde öğretmen ikimizde burdayız ben o kadar şikayetçi değilim cnm ya merkezdeyiz ondan da olabilir tabi ama fena değil bence burası birde arkadaş ortamım çok iyi onlar sayesinde de urfayı seviyorum

ohh canım valla eşin yanındaysa o zaman her yer cennet

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…