2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

Eee kızlar hazır konu değişmişken uzaklaşalım biraz bebek konusundan....
Ben 25 yaşındayım...Aslende Tekirdağ lıyım ve burda oturuyorum...15 aylık evliyim...Çalışmıyorum...

iyi fikir cnm birbirimizi tanıyalım en azından
bende 24 yaşındayım urfada öğretmenim aslen kayseriliym eşim malatyalı

Ben Sivas lıyım Antalya da oturuyoruz 23 yaşındayım 9 aylık evliyiz mali müşavirlik bürosunda büro şefiyim yarışmacı arkadaşlara başarılar diliyorum naniknanik

Ben Sivas lıyım Antalya da oturuyoruz 23 yaşındayım 9 aylık evliyiz mali müşavirlik bürosunda büro şefiyim yarışmacı arkadaşlara başarılar diliyorum naniknanik

kaydirigubbakcemile3 bende 24 yaşındayım evim antalyada ama oturamıyorum urfada öğretmenim 10 aylık ewliyim

ya benım ıstanbula tayın ıstedıgım yıl urfadan 735 ogretmen tayın ısteyım gıtmıstı.urfada oretmen eksıgı olusmustu.bızım yerımızı doldurmuslar heraldekaydirigubbakcemile3

Ay canlarım ya hepiniz gurbettesiniz...Allah yardımcınız olsun...Ben Tekirdağ lıyım ve yine Tekirdağ da evli kaldım...Eşimde aslen buralı...Ben 25 eşim 29 yaşında...Eşim burda bir büyük markette rkös olarak çalışmakta diğer bir anlamı sivil güvenlik görevlisi...Bu sene doluyor sertifikası...Zorluyorum kpss için inşallah gardiyanlığı tutturur ozaman bende gurbette olacağım...Zormu kızlar gurbet...

ya tabiki zor cnm şimdilik yine sadece aile özlemi ama birde bebek olunca ( inş) keşke annem yanımda olsada bakabilse diyeceğim çooook günüm olcak sanırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…