2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

canımmm dualarımm senin için:Saruboceq:.inşallah bebişin sıkıca tutunur sana ve hiç bırakmaz:Saruboceq: ama moralini çok bozmamaya çalış çünkü oda etkilenir.

Canım muhtemelen aldığın ilaçlar yüzündendir.Mesala ben her ay aynen söylediğin şekilde regl oluyorum.Parça parça ve çok geliyor.

Biraz bekle ilk gün ya ondandır en azından bi akşama kadar bekle, eminim normale dönecektir.

Ahh canım benim çok geçmiş olsun.O kadar kanamaya rağmen halen seninleyse eminim bundan sonrada seninle olucaktır.Sen içini ferah tut doktor da sana çok iyi demiş bebek.ınş.. senin şu kist alma operasyonuda hayırlısı ile iyi geçer canım.

çotanak28 geçmiş olsun tatlım üzüldüm valla Allah yardımcın olsun.tatlım şöle düşün enazından bebişin seninle bende oda yok sabah yine düştü ateşim bu ayda hamile değilim offf.

canım naber.Sen doktora gittin mi.Ayy ben yarın gidiyorum çokda korkuyorym.Ya kese falan gözükmezse diye : ) Halen hamile göremiyorum kendimi.

Birde ben hiç bişi hiseetmiyorum kızlar sizde de var mı.

canım bu hafta gidecektim ama sanırım bir sonraki hafta giderim çünkü çok erkenmiş benim için benim arada midem bulanıyor dünde kocişim hamile tişörtlerinden aldı anneler gününde giyecem

slm kızlar çotanak geçmiş olsun eminim hiç bir şey olmıycak dualarımız seninle

canım bu hafta gidecektim ama sanırım bir sonraki hafta giderim çünkü çok erkenmiş benim için benim arada midem bulanıyor dünde kocişim hamile tişörtlerinden aldı anneler gününde giyecem

Güle güle giyin canım.Benimki düşünmez herhalde : )

Ben boş gebelik falan diye korkular yaşıyorum.Ayy gideyim de kurtulayım şu stres den : ) stres hiç bitmiyor.Hamile kalınca da bu sefer başka stresler başlıyor.Yok kesesi yok kalp atışı : )

Benimde arada midem bulanıyor.Ama sanki hamile gibi değilim yani.

tşk ederim tatlım kocan almazsa sen alırsın :)) arada benimde aklıma olumsuz şeyler geliyor çok dua ediyorum ama bir yandan da içimde sevinç var.

Allahm isteyen herkese nasip etsin inşallah :Saruboceq:

canım benım anlattıkların benım yasadıklarıma benzıyor bence doktora gıt canım hemen ınsallah oyle bısey deıldır canım ama benım kımyasal gebelık yasadıgımda dusuk yasayısım bu sekılde oldu tabı senı korkutmak ve yanlıs bılgı vermek de ıstemem ama doktora gıtmende fayda var allah acıl sıfalar versın hayatım

welcome canım bnce bi dr.a görün allah korusun kumralperinin dediği gibi bişey olmasın.ihmal etme canım her zaman böyle değilde şimdi böyle olmasında bi anormallik yoktur inşalah

kızlar nerdesinizzzz gelinde 2 sohbet edelim ayolllllll canım sıkıldııı bi yandanda yemek yapıorummm

çotanak canım geçmiş olsun.
inşallah bi probelm çıkmadan bebişin seninle olmaya devam edicek.
sen içini ferah tutmaya çalış
dualrımız seninle ve bebeğinle canım benim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…