2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

kızlar ya:KK43:(((((((( ıdrar negatıf cıkmıstı ama kandan umudum vardı azönce baktım netten kan sonucum (2mu/ml) yazıyo hamiş deilim ama hala adet olmadım ya bugun 13 gun oldu bu kadar gecıkınce ınsan umutlanıyo ıste:KK43:((

benımde gecıkelı 13üncü gün bugun :KK70:

kızlar ıyı aksamlar sanırım bır cogunuz suan burda degılsınız dun hayatımın en zor gununu yasadım oglen saat 12 de sancılandım hemde ne sancı ıdı dogum sancısından bıle beterdı acıle gıttık neysekı cumartesıydı ama doktorum nobetcıymıs sansıma agrıyla bırlıkte okadar cok kanamam geldıkı ınanmassınız zaten o kanı gorunce esıme bebegımız bızı bırakıp gıdıyor dedım doktor muaynede kıstımın oldugunu ve yenı dogmuas bır bebegın kafası kadar buyuk oldugunu soyledı ve bu kıst sıkısmıs patlamak uzereymıs senı acıl amelıyata almam gerekıyor ama bebek cok kucuk oldugu ıcın bunu yapamıyorum dedı esımle bende doktor bebek dıyınce bızde hemen yasıyormu cok kanama geldı dedık doktor o gayet ıyı cancıyı ve kanamayı yapan kıstmıs dedı ama bu agrıyı durduramassak dusukte yapabılırsın dedı kızlar benı yatırdılar ve tam dort sıse serom ve sekız tane agrı kesıcı ıyneyle benım sancımı kestıler sımdı salı gunu doktora yıne gıdıcem ve karnımdan sırıngayla kıstı cekeceklermıs tabı bebıse zarar vermeden tabı benım bebegım o gune kadar kalırsa annesıyle kızlar melegım annesıyle kalırsa asıl o zaman bana mucıze olacak bu kadar kanamaya kalırsa asıl o zaman mucızem dunyaya gelecek hayatımın en zor gunlerını yasıyorum boyle olmak cok kotu ne olacagını bılmıyorum kalıcakmı gıdecek mı ınanın kımseye hamıleyım dıyemıyorum o tadı benımsıyerek yasıyamıyorum rabbım kımseyı boyle zorda bırakmasın sagolsun annem ve kayın valıdem yanımda kalıyorlar ıkısıde pervane oldu etrafımda ıkısınıde cok sevıyorum allah eksıklıklerını aratmasın kızlar sıze yalvarıyorum ne olur bana dua edım salı gunu doktordan ıyı sonuclarla doneyım meleyım benımle kalsın annesını bırakmasın mafoldumben:gitme:

canım inş bebeğin seninle kalacaktır...

selam kızlar
eczaneden geliyorum şimdi doktor progesteron testimin sonucu düşük olduğu için progestan ilacı verdi..bu adet söktürücü bi ilaçmı?
ilacın reçetesini alırken doktorumla görüşemedim bikaç gün sonra yanına gidip sorucam ama bilgisi olan varsa cvplayabilirmi
ben bu ilacı günde 1 tane alcaköışım ne kdr almalıyımki
adet söktürücü ise ne zmn adet olurum

selam kızlar
eczaneden geliyorum şimdi doktor progesteron testimin sonucu düşük olduğu için progestan ilacı verdi..bu adet söktürücü bi ilaçmı?
ilacın reçetesini alırken doktorumla görüşemedim bikaç gün sonra yanına gidip sorucam ama bilgisi olan varsa cvplayabilirmi

canım ılacı 5 gun ıcıyosun sonra adet oluyon bıkacgun sonra

selam kızlar

canım adet olmadığın için mi doktora gitmiştin?

canım adet olmadığın için mi doktora gitmiştin?

yok cnm ben bu ay yumurta takibi yaptırdım 21. gün progesteron testi yapıldı kandan ve değer çok düşük çıktı yumurta çatlamamış dedi doktor..
sonrada bu ilacı yazmış biz gittiğimizde yerinde yoktu dr sekreteri reçeteyi verdi bize teldede eşim konuştu drla yumurta çatlamamış builacı kullansın adet olabilmesi için demiş ama kaç gün onu söylememiş bugun başladım kullanmaya ilacı yrnda drun yanına gidicem bakalım o ne diyecek ne kdr kullan diyecek..

yok cnm ben bu ay yumurta takibi yaptırdım 21. gün progesteron testi yapıldı kandan ve değer çok düşük çıktı yumurta çatlamamış dedi doktor..
sonrada bu ilacı yazmış biz gittiğimizde yerinde yoktu dr sekreteri reçeteyi verdi bize teldede eşim konuştu drla yumurta çatlamamış builacı kullansın adet olabilmesi için demiş ama kaç gün onu söylememiş bugun başladım kullanmaya ilacı yrnda drun yanına gidicem bakalım o ne diyecek ne kdr kullan diyecek..

hmm anladım.hayılısı olsn.bu ay olmasa bende mi gitsem.

bnm aslında bu ciddi anlamda 3. denemem
2. ay hormon testlerimi ve eşimin sperm testlerini ysptırdık onlarda bi sorun yoktu
bu ayda yumurta takibi ve progesteron testi yptrdk 1. ay gittiğim dr bana pko demişti sonra soğan kürü yaptım bu gittiğim dr ise pko denemez multikistik over dedi soğanın mı etkisi bilemem..
bu ayda sanırım yine ilaç tedavisiyle beraber yumurta takibine devam bu ayda olmazsa rahim filmi dedi dr
aslında çok uzun süre olmadı bebek düşüneli yaşımda büyük değil ama sabırsızım brz bi an evvel olsun istiyrm problem varsa vakit kaybetmeyelim dyrm ki bende yumurta problemi varmış bu ay öğrendim..

bu ay olur inş ama olmazsa bi git genel bi muayene eder hormon testlerini yaptırır en azından eşinede sperm testi isteyecektir büyük ihtimalle
inş bu ay hamile olursunda gerek kalmaz bunlara...
benim çıkmam gerekiyo okula gidicem..herkese iyi günler...

Kızlar geçmiş okumadan hemen sormak istiyorum...Benim dünden ber ağrım felaket...Ben böyle ağrı çekmedim bildim bileli...Akşam adetim söküldü ama ne sökülme ya...Çok berbat bir ağrım var...Uyuyamdım yine...Wc durup durup gidiyorum...Küçük tuvaletimi bile yaparken ağrım oluyor yapamıyorum...Birde sanki kanı yumurta akına bulaştırmış gibi öyle uzayan şekilde geliyor...Elimi bile suyla zor temizliyorum ve parça parça etler geliyor küçük müçükte değil...Ve fazla kanamam var...Temizliyorum tam wc kalkacam wc taşına kanlar tamlıyor fazla fazla...Acaba beni bu klomen mi yaptı...Bir acilemi gitsem...Hele sağ kasığım felaket bıçaklar saplanıyor kıvrandırıyor...

Kızlar geçmiş okumadan hemen sormak istiyorum...Benim dünden ber ağrım felaket...Ben böyle ağrı çekmedim bildim bileli...Akşam adetim söküldü ama ne sökülme ya...Çok berbat bir ağrım var...Uyuyamdım yine...Wc durup durup gidiyorum...Küçük tuvaletimi bile yaparken ağrım oluyor yapamıyorum...Birde sanki kanı yumurta akına bulaştırmış gibi öyle uzayan şekilde geliyor...Elimi bile suyla zor temizliyorum ve parça parça etler geliyor küçük müçükte değil...Ve fazla kanamam var...Temizliyorum tam wc kalkacam wc taşına kanlar tamlıyor fazla fazla...Acaba beni bu klomen mi yaptı...Bir acilemi gitsem...Hele sağ kasığım felaket bıçaklar saplanıyor kıvrandırıyor...

canım 640 inci sayfada sana yazmıstım ben

X