2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

Canım noldu birden bire sana ya inşallah bebğin seni bırakmaz moralini yüksek tut ki seni bırakmasın ben inanıyorum bişey olmıcak dualarım seninle :Saruboceq::Saruboceq:
olsun canım bir daha ki aya konsantire ol şimdi sen stresten de gecikebiliyor adet günleri
ben geldim.günaydın.ayyy kıslar bugün araba alıyrz,çok mutluym.
Güle güle kullanın canım şimdiden
bu konuda hiç bilgim yok canım malesef

Evet bende kimyasal yaşadım aynı benimde öyleydi ama welcome klomende kullanmış ondan da olabilir doktora gitmesinde fayda var

çotanak canım geçmiş olsun.
inşallah bi probelm çıkmadan bebişin seninle olmaya devam edicek.
sen içini ferah tutmaya çalış
dualrımız seninle ve bebeğinle canım benim
kız burcu bittimi çalışmaların

canım bnm 14 günüm var günüme devam etcem biraz daha yani 1 hafta kadar daha sen naptınn

canım bnm 14 günüm var günüme devam etcem biraz daha yani 1 hafta kadar daha sen naptınn
İyi hadi bakalım kolay gelsin sana o zaman çalışmalarda, benim yumurtam çatlamış bitirdim çalışmaları artık beklemeye geçtim
kızlar bi gidiyorsunuz bi geliyorsunuzzz nerdesiniz yaaaaaaaaaaaaaaaaw
Ben topiklerde geziyorum kimse bişey yazmıyor diye

İyi hadi bakalım kolay gelsin sana o zaman çalışmalarda, benim yumurtam çatlamış bitirdim çalışmaları artık beklemeye geçtim

Ben topiklerde geziyorum kimse bişey yazmıyor diye

nerden anladın çatladığınıı ymurtanın ayy bndee hiçbişi bilmiom yaaa

ii gitmeyin yaaaa.kızlar bende yumurtamın çatladığını anlaayamıyorum yaaa bu ay adet olursam şu ovulsayon testlerinden alıocm okdr zahmet ettiğimzie değmiyor inanın 25 tl eczanelerdde satılıyor

ii gitmeyin yaaaa.kızlar bende yumurtamın çatladığını anlaayamıyorum yaaa bu ay adet olursam şu ovulsayon testlerinden alıocm okdr zahmet ettiğimzie değmiyor inanın 25 tl eczanelerdde satılıyor

bnde düşünüyorum onlardan almayı ama tükrükle yapılanından sınırsızmış onların kullanımı

nerden anladın çatladığınıı ymurtanın ayy bndee hiçbişi bilmiom yaaa
Ateş ölçüyorum ben bu a ateş ölçmedeki arkadaşlar dedi çatladığını
bende anlamıyorum da ateş ölçerek anladık o testlerden hiç yapmadım bilmiyorum iyi oluyormu diye

Ben geldim kızlar...Koçişi işe geçirdim...Evimi süpürdüm ve kuruldum yine pc başına...Adet ağrılarım var ama ayrılamıyorum burdan ya...Ne var ne yok biriniz bana yazsın...Geçmişi okutmayın bana...Çok zor oluyo okuyana kadarda sizler gidiyorsunuz...

geçen ay yapmıştım bu ay yapmadım.sadece yumurtlaığımı düşündüm ve 20.günden beri ölçüyrum dün ateşim 36.8e kdr yükselmişti bugün 36.5 olmuş
sanırım hamile kalamadım yineeeeeeeeeeeee

canım dularımız seninle Alllah yardımcın olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…