2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

Canım hayırlısı neyse o olsun canım ama 7 gün daha erken...Birde şu var canım acaba 7 gününmü var...Ben normalde hesap yapıyorum şugün adetim diye ama ateş ölçme tablosu yaptığımda DPO göre o günden önce adet oluyorum...Mesela bu ay Mayıs 7 adetim dedim ama yine DPO beni yanıltmadı ve ateşime göre adet oldum dün yani 5 gün önce benim hesabıma göre...

valla yapmadığımız şey kalmadı hayıırlsıı dicez artık:)
kızlar ben acil çıkıyorum annemlere gidcem ordan girerim görüşrüz

öyle hemen belli olmaz ateş ölçerek adetine bir gün 2 gün kala belli olur hamile olup olmayacağın ateş ölçme yumurtlama zamanını öğrenmek için yapılır daha çok

işe beslenme çantasıyla geliyorum naniknanik zaten kilo alınca göbüşüm çıkmıştı şimdiden 3-4 aylık gibiyim hatta 5 delikafadulden

işe beslenme çantasıyla geliyorum naniknanik zaten kilo alınca göbüşüm çıkmıştı şimdiden 3-4 aylık gibiyim hatta 5 delikafadulden

Olcak o canım...Eğer bebek düşünülüyorsa oda göz önüne zaten getirilmeli...Ama olsun canım zaten onu hissettikçe herşeye değer...

Üzülme canım...Ama ben açıkçası çok koktum fazla kanama olunca ve parçalar kopuyor hep ama araştırdım ben rahatladım biraz...

Yok be canım azalmadı daha...Kızlar az önce tekrar bir video izledim...Dünde yazmıştım bunu...Mesela yumurtlama günümüz 14 günse bu günden 3 veya 5 gün önce birliktelik fazla olmalıymış yumurtlama gününde ve sonra ara ara mesela 1 dolu 1 boş...Ben yumurtama günlerimde çoğunlaştırıyordum ilişkiyi birde böyle yapalım...

yani 3 5 gün hergün mü olmalıymış ben o güne kadar 1 dolu 1 boş yapmıştım hatta 2 gün ara vermiştim hergün yapıncada erkeğin sperm kalitesi düşüyor diyolar

valla canımm ne duyuyosak yapıoz zatennohaoldumsmileohaoldumsmile bu ay bnmde kendimden umudum yokk hiç nedensee:umursamaz:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…