2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

hayır bence kendi kendine içme
o ilaçalr yumurtalarını büyütecek
ve eğer çatlamazsa kist olup kalırlar.
bence eğer doktora gitmiceksen
soğan, incir-bal ,ltrçın, çörekotu kürler,ni dene.

ama inşallah gerek kalmaz
ve senin inatçı nazar boncuğu gelmiştir attalım.
uamrım yarın test yaptığında görürsün çift çizgiyi.

pek anlamıyorum cnm ama bencede içme ya kendi bünyene zarar verirsin bide,denizin dediği gibi kist falan oluşur bide al başına belayı sonra

Bahtsız bedevi :roflol:

Canım bak şey yap.Ceviz fındık badem falan bunları karıştır bir kaba koy cam gibi hatta kapaklı borcamlar var onlarada koyabilirsin.Masanın üstüne görünen bir yere koy gördükçe atıştırısın 1 kaç tane : ) ben balık manyağıyım ama mevsimi pek değil ister istemez insanın canı pek çekmiyor ama onun kokusun aldığım an yerim yani ondan bir sorun yok : ) Etle aram yok ama eşime her hafta yapıyorum 2 kere yerim yani: )

Canım valaha BALIĞI ihmal etme kız sevilmez mi bee.Offf roka salata mis mis ve kalamar.Canım çekti bakk.

Yaa inşş. gerek kalmıyacak ama ne bilim yine de doktota gitmeden bişi yapma derim ben.

yokk çok severim balığı ya sorma,en büyüğünden en küçüğüne hepsini çok severim buara öle oldum,aklıma getirmiyorum bile,inanılmaz canım istemiyo,bakalım belki 12.haftadan sonra geçer,ya annem bana bi kavanoza ceviz doldurmuş içinede bal koymuş,2günde bir yiyorum anca,eşim arkdaşı karadenizliymiş baya güzel bi fınfık almış oda öle duruyo kavanozda şu iştahsızlık bi gitse saldırcam hepsinede,canım pek bişey istemiyo,ama hiç bi öğünü boş geçmiyorum,eşimde annelik böle bişey olsa gerek vicdanın el vermiyo demi diyo,kızdırıyo beni.dün sölemesi ayıp dalak yedim burnumu tıkayark sırf kan yapsın diye,bakalım geççekte görcez bizde,bebişin ne olcak hissediyomusun

Haa sinemcim hiç bir şey hissetmiyorum cinsiyeti ile ilgili.Bazen kız geçiyor bazen erkek.Ama bir çok kişiye göre erkek.

Birde protein ağırıklı beslenen erkeklerin çocukları erkek olurmuş ya.Benim eşim aynen öyle işte birde protein ilaçları alıyor spor yaptığı için : ) herhalde erkek gibi.

olabilir cnm,bende daha bişy hissedemedim senin bebişle ilgili,zamanla belki oluşur bişeylerşuan bende %50yim kızda olabilir senin erkekte,hayırlısı olsun,sağlıklı eli yüzü düzgün olsun, 2 aya öğreniriz zaten

Evet canım sağlıklı olsun eli yüzü düzgün olsun ne olursa olsun.Zaten benim için hiç fark etmiyor.Sadece eşim biraz kıza meyilli.Kız istiyor içten içe. neden diyorum babaya daha düşkün oluyor diyor kaydirigubbakcemile3 kendini düşünüyor maynak.

Bu arada ben kaçıyorum canım kuzenimle eşi gelicekler yoldalar kek atayım fırına bi : )

Tamam yapmam canım ozaman tek başıma...Doktor bu ayda verdi bana o ilacı ama içtim kontrole gittim çatlamamış dedi birdahada çağırmadı ondan sordum...

tamam tatlım görüşürüz

kızlar en son doktora gittiğimde bana hamile kalamamanın bir nedenide sperm yumurtanın yanına gidiyor ama yumurta onu beğenmiyor ve içeri almıyor demişti bizim bu yumurtalar ne gıcık ya çok havalılar

Ya kızlar ben adet olacak gibime geliyor...Az önce belim ağrıdı kasıklarımda adet ağrısı var ama uyuşuk gibi...Sanki o teste para vereceğime kanatlı bir ped alsam daha iyi olacak ama test alacağız bu akşam...Hayırlısı...Neyse ben çıkıyorum...Koçişle gezelim az...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…