2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

benimde sizden 1 gün sonra günüm ben salı günü başlayacağım geç mi kalmış olurum eşim salı geliyobenneyaptımki

canım ya bizde başta çok çalışma yaptık sonra ortalarda bıraktık sonlara doğru bir kere daha yaptık o tutmuş büyük ihtimal çünkü doktor çok yeni dedi o yüzden geçi erkeni yok bu işin bence

Allah istedikten sonra her türlü olur cnm
ama bizde sabır yok ki:CüvCüv:

aynen bende yıllardır sanki bebek bekliyormuşum gibi artık yoruldum kızlar ya bizim bu durumumuz ne olacak bazen umudum çok kırılıyor hiç olmayacakmış gibi geliyor biz bu ruh halinden nasıl kurtulacağız ya

aynen bende yıllardır sanki bebek bekliyormuşum gibi artık yoruldum kızlar ya bizim bu durumumuz ne olacak bazen umudum çok kırılıyor hiç olmayacakmış gibi geliyor biz bu ruh halinden nasıl kurtulacağız ya

cnm senin durum ne oldu ben geçmiş yazıları okuyamadımda
bnm progesteron testi 1.57 doktor bi ilaç verdi sekreterden aldık reçeteyi dr çıkmıştı ama sanırım adet söktürücü ama niye verdi tam anlayamadım daha 21. günümdeyim...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…