2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

Canım yaa ben peyniri değil sütü seviyorum aslında.Peynir ile aram yok.Sabah kaymak ve labne peynir falan yiyorum : )Ama peyniri sevmiyorum pek fazla.Yeşilin her çeşidini seviyorum zateni sebzelerle aram çok iyi : )

Canım hangi tarif.Ben sana karnıbahar tarifi vermiştim karıştırmış olmayasın : )

bu gzüel havada kimse dıaşrı çıkmadımı.
bakıyorumda herkes burda
benim kociş evde yok
belki güneş iyi gelirdi bana.
bi de hiç halim yok.
bu haftasonunu evde geçirdiğim için üzüldüm ya.
hava süperrr.
mealedef evde hapşırıp,tuıksırarak geçiriyorum
yarın da günüm var
bakalım gidebilecekmiyim

aaaaaa onu senmi vermiştin
evet işte onu yaptım. süepr oldu valla.
bayıldım
haftaya yine yapıcam
kociş evde karnıbahar varken yine almış bilmeden
eee tüketmek lazım
folikasit bakıından da çok zenginmiş.

ben bugün işe gitmedim sabah erkenden anneme geldim çok süper bakıyor Allah razı olsun şimdi çıkıyorum kızlar uzancam biraz kendinize ii bakınnopuyorumnanaktan

evet cnm iyi yapıyosun süt iç mutlaka benim dr sütü seviyosan süt ve süt ürünlerini 4 öğüne ekle dedi,yani 1 bardak süt içersin gece sabah labne peynir yersin öğlen yoğurt falan gibi,bende çok severim süt,yalnız muzu kabız yapabilir diye önermiyorlar ama bol sıvı tüketiyosan ye tabi bende yiyorum,3 aydan sonrada ceviz somon balığına ağırlık verelim çook faydalı,inşallah beğenirsin dr unu cnm,ben çok memnun kaldım bayıldık hatta,bende herkessin tavsiyesine göre gittim aynen çok gece randevu alabilmiştim.ben asitli şeyler içemiyorum o yüzden soda avantajım yok,soda da yazın çok faydalı,su ve tuz kaybını telafi ediyor,hareketlerinide pek kısıtlama cnm,o zaten çok sağlıklı tutunmuş yoksa sen son hafta çok zararlı şeyler yapmıştın,ağır kaldırma ters hareket yapma yeter

merhaba kızlar. dün bende doktora gittim sağda 13.5 solda 17mm yumurtam var. ama internette bakınca yumurtlama günlerime bu gün son. ama doktor daha 3-4 gün sonra olur dedi. kafam karıştı. pazartesi tekrar gideceğim. bakalım merak ediyroum.

Evet canım fırında kıymalı.

Ben onu kış boyunca çok yedim: ) Görünce tekrar alıyım.Zor bulmak bir de iyi olmuyor.

Canım bak birde onu nasıl dene biliyormsun.Bu da lezzeli ve basit.Karnıbaharı haşla iyice.Yenecek kıvamına gelsin hafif.2 peket yemek kreması 2 yumurta sarısı, ve isteğine göre peyniri ve biraz kıyılmış maydonuzu bir kapta karıştır..karnıbaharların üstüne dök fırına ver : ) Bu da süper oluyor.Peynir aslında keçi peyniri olucak ama ben evde ne varsa kullanıyorum.

Son düzenleme:

Valaha canım demek gerçekten çok iyi tutunmuş.Ben bu ay yaptıklarımı sıralasam şimdi aklıma geliyor da fisfisfis

Yaa ben ceviz badem fındık incir vs. falan yiyorum.Omega3 yağı varmış ya.Erken mi başladım acaba : )Ben bol su içiyorum o yüzden muz şimdi kabızlık yapmadı.Eğer sende sorun oluyorsa hafta 2 yiyebilirsin.Zaten yazın pek muz yenmiyor : )Off mis gibi kirazlar bal gibi kavunlar, karpuzlar egliyor serin serin boshayallersmile

Sen yarın yap dilek şu testi.Sabah kalktığımda senimn o güzel haberini görmek istiyorum.Valaha hep birlikte çatlattın bizi : )

Hamilesin kızım sen.Ben hamileysem sende hamilesin o kaaaaa a.s
İnşallah kız hamileyimdir...Yalnız sanki ben det olmuş gibi başladım araştırmalara kür falan yapıyorlar ya onlara bakıyorum...Yapayım yarın test ama adet olacam ben...
ben bugün işe gitmedim sabah erkenden anneme geldim çok süper bakıyor Allah razı olsun şimdi çıkıyorum kızlar uzancam biraz kendinize ii bakınnopuyorumnanaktan

Tamam canım sen yat dinlen...

ben kıymalı yapmadım. karnıbaharı, havucu, patetesi haşladım
üzerine beşamel sosyaptım karabiberli. üstüne kaşar peyiri rendeledim ve kırmızibeber attım
süper oldu. çok sağol canım.

ben kıymalı yapmadım. karnıbaharı, havucu, patetesi haşladım
üzerine beşamel sosyaptım karabiberli. üstüne kaşar peyiri rendeledim ve kırmızibeber attım
süper oldu. çok sağol canım.

Haa bu benim tarifim değil.Başemal soslu sinemindir kaydirigubbakcemile3

kızlar çin takvimine baktınızmı cinsiyet ne çıkıyo.
benim öncekinde tutmuştu
şimdide erkek çıkıyo.
gerçi benim için hiç farketmez
sağlıklı sıhhatli, hayırlsıyla kavuşayım da.

İnşallah kız hamileyimdir...Yalnız sanki ben det olmuş gibi başladım araştırmalara kür falan yapıyorlar ya onlara bakıyorum...Yapayım yarın test ama adet olacam ben...

.

İnş.. canım yaa.He he canım onu bende yapıyordum hatta burayada yazmıştım incir kürünü deniycem diye : )Ovulasyon mikroskobu alıcaktım ayrıca.kaydirigubbakcemile3

naber kızlar benım kırmızılardan hala bı haber yok.. eşim yanaştı yapmak ıcın yook yumurtalıklarım agrıyo sen sımdı ıse gıt gelınce yapalım romantık romantık dedım ıyı demışmıyııım?? (spermlerın saglıgı acısından yapmadım onada caktırmadım:))

offf delirdim ya 5 satır yazı yazdım bağlantı gitmiş bende gönderdim yazıyı silindi gitti alsanaalsanasmile
neyse ye cnm cevizleri erkenden bişey olmaz,bende alıyorum arada eşim koyarsa tabağa yoksa unutuyorum ben,muzda 3-4 kere yiyorum cnm bol su içiyorum kabız yapmıyo bende de ama muza bayılan biri değilim sırf vitamin olsun diye,buarada çok kötü bişey ama ben et balık yemek istemiyorum pek,yiyorum zorla ama çoook zorla yani,ne yapçam bilmiyorum bakalımen faydalı şeyde balık,buarada bi hissin varmı cnm ne olcak sence
ben benimkini erkek hissediyorum kısmetse çin takvimine görede erkek çıktı bakalım :)))

Kızlar ben bu ay dr. gittim ya yumoş takibine...Eğer adet olursam gitmeyeceğim bu ay ben dr...Diyorum ki bu adam bana klomen verdi 5 tanesini içtim sonra sadece yumoşlarıma baktı okadar başka bişey yapmadı...Geri kalan 5 klomeni gitmeden içeyimmi bu ay...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…