2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

hmm..bak bak çaktırmıyolar demekki.senin kaçıncı denemen canım?

hmm..bak bak çaktırmıyolar demekki.senin kaçıncı denemen canım?

valla canım ben cocuk olsun dıye hep ugrasmadım cunku vajınısmusdum 2yıl olcak evlılıgım daha 12ıncı ayda yendim bunu cok sukur.. ondan berıde hıc korunmadım bebek olursa olsun dıye
gectımız ay klomen kullandım catlama ıgnesı vurundum ama tutmadı.. yaza kadar ılacsız denemek ıstıyom yıne tutmazsa hazıran temmuz gıbı yıne doktora gıdıp igne olmayı dusunuyom

belim ve kasıklarım aşırı derecede aqrıyor çatlıcak sanki geçen ayda böyle oldu ama sonuç negatifti bu ay ünitlenmemeye çalışlıyorum sonra hayel kırıklıqı oluyor ama çok aqrıyoooooo....senağlama

bıkac gun oncesıne kadar benımde oyleydı valla sukur yok agrı ıkı gündür

merhaba arakadaşlar...
bende 15 aylık evliyim, 10 aydırda korunmuyoruz, ama bebiş yok.. artk panik olmanın zamanı gelmiş galiba dimi, biz gayet rahattık, daha erken olur diye düşünüyoduk ama işin rengi değişmeye başladı artık bu ayda olmazsa doktora gitmem lazım artık

olur inş canım.bende 9 aylık evliyim.9 ay d.kontrol hapı kullandım.bu ay 2.denemem. bu ay olmazsa bende doktora gitmeyi düşünüym

benim adet düzensizliğimde var bide, adet düzensizliğindne dolayı doktora gittim kasımda, ocaktan sonra bebek düşünüyoruz diye doğum kontrol hapı vermedi, başka bi ilaç verdi, başka bi sıkıntı yok bu ilaçtan sonra sorun olmaz dedi ama ilaç biteli 4 ay oldu hala yok, bu ay başka bi doktora gidicem bakalım. yaş kaç senin canım?

yeni gelen arkadaşlar hoşgeldiniz.
umarım bebişler çok bekletmeden gelir.
beklenen adet tarihlerinizi ve
kaçıncı denemeniz olduğunu yazarsanız
listemize ekliyelim sizi de.

ben 26.senin?

Canım gelen giden yok ama sanki yarı yarıya ümid var...Ateşim düştü adet olacağım günle aynı sayıda...Diğer yandan göğüs uçlarımın acıması yanlardan ağrıması ve hala akıntımın sulu olması normalde kuru olurdum ve adet olacağım zaman ben ishal olurdum ama şimdi kabızım...Sizce...Bunlarda diğer ümid olmamın yarısı...

ayyyy hadi inş.ne zaman test yapacan?

bende 27 eşim 35, elimizi çabuk ttumamız lazım yani...:):)
benim son adet tarihim 17.04.2010 10 aydır da korunmuyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…