2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

günaydınnnn kızlar.bende bugün çalışmalara başladım.kocam nöbetçi sırf olur mu olur diyerek kalkıp deneme yaptım erkenden.normalde haftasonu mümkün değil kalkmazdım.bebiş isteği insana neler yaptırıyo dimi?

Üzülme canım umudunu kaybetme inşallah mayısta olur herşeyde bir hayır vardır:teselli:

evet oyle tabı ama esımın yuzunu bı gorseydınız bana bellı etmemek ıcın elınden gelenı yapsada ben anlıyorum çok uzuldugunu:KK43: bıde tam 12 gun gectı artık o kadar umutlanmıstım kı neyse bır an once olsa da barı mayıs çalışmalarına başlasak....bu ay klomene başlıcam doktorum kendılıgımden olmazsa bu ay klomen yazcaktı belkı hemen olur onu ıcınce:Saruboceq:

benim başim felan agrımadıgı sürece hergün yapıyoz (ama ille bebek olsun dıye degıl,öyle keyfıne) :)

ayyy çok oldum ama bişy daha sorcam.bu hafta içi benim yumurtalama günlerim.yani hesaplamama göre.benim misafirlerim olcak.büyük temizlik falan yapacam.bunun bi zararı olmaz dimi?komik bi soru mu oldu yoksa?

ayyy çok oldum ama bişy daha sorcam.bu hafta içi benim yumurtalama günlerim.yani hesaplamama göre.benim misafirlerim olcak.büyük temizlik falan yapacam.bunun bi zararı olmaz dimi?komik bi soru mu oldu yoksa?

yok olmaz bı zararı bence.. ılıskıden sonra belıne yastık koy ayakların havada bıraz bekle sonra silmeden öyle uyu ayaga kalkma. (benım cevremdekı hamıle kalanlar boyle yapmış hemen tutmuş) ben onların yalancısıyım :)

slm canım bak yanlış biliyoruz yumurtlama gününde hamile kalınmaz ben geçen ay doktora gittim yumurtlama takibine aldı yumurtlama olunca o yumurta küçücük oluyor gün aşırı yumurtanın ne kadar büyüdüqünü inceliyor yumurta 20- 22 mm büyüklüqüne geldiqinde çatlıyor işte çatladıqı zaman sperm içeri girip dölleniyor ayrıca her ay yumurtlama olmayabiliyor ve her oluşan yumurta çatlamıyabiliyor çatlasabile tutmama olasılıqınıda unutmamak lazım çok önemli birşey daha eklemek istiyorum çatlayan yumurta 24 saat canlı kalıyor yani çatladıqı gunu doktor yakalayabilirse hamile kalmak için sadece 24 saat vaktimiz var canım..

bende uyguluyorum aynısını eşim uyuyo ben hala ayaklar havaada etrafa bakınıyom :))) sonra uyuyp kalıyom ayaklarım kendı iniyo :)))

slm canım bak yanlış biliyoruz yumurtlama gününde hamile kalınmaz ben geçen ay doktora gittim yumurtlama takibine aldı yumurtlama olunca o yumurta küçücük oluyor gün aşırı yumurtanın ne kadar büyüdüqünü inceliyor yumurta 20- 22 mm büyüklüqüne geldiqinde çatlıyor işte çatladıqı zaman sperm içeri girip dölleniyor ayrıca her ay yumurtlama olmayabiliyor ve her oluşan yumurta çatlamıyabiliyor çatlasabile tutmama olasılıqınıda unutmamak lazım çok önemli birşey daha eklemek istiyorum çatlayan yumurta 24 saat canlı kalıyor yani çatladıqı gunu doktor yakalayabilirse hamile kalmak için sadece 24 saat vaktimiz var canım..

cok guzel bılgı vermısın canım opuyorumnanaktan

yaaa bak ben bunları bilmiyordum.yani hamile kalma ihtimalim daha da azaldı .çünkü o yumurtlama olcak mı.ya da o 24 saate denk gelck mi?ya onun için hergün ilişkiye girmek lazım dimi?

yaaa bak ben bunları bilmiyordum.yani hamile kalma ihtimalim daha da azaldı .çünkü o yumurtlama olcak mı.ya da o 24 saate denk gelck mi?ya onun için hergün ilişkiye girmek lazım dimi?

canım doktor bana gun aşırı ilişkiye girmemizi söyledi hergun girince sperm sayısı düşüyormuş hamile kalma şansımızı azaltıyormuş hergun ilişkiye girmek

kızlar bu arada cok okudum heergun arastırdım en etkili sey sperm sayısının arttırmak ve hareketlılıgı arttırmak ıcın ,,kecıboynuzu,, bundan baska bısey yok valla eşime soyledım alalım dıye onuda alalımda yedırıyım bol bol

canım ben eşim stres olmasın diye ona şöyle yapalım böyle yapalım demiyrm.hatta ona ne zaman olursa olur dedim de içim içimi yiyo olsun diye

canım ben eşim stres olmasın diye ona şöyle yapalım böyle yapalım demiyrm.hatta ona ne zaman olursa olur dedim de içim içimi yiyo olsun diye

benımkınıde strese sokmuyom aslında , konu acılmıstı dedım boyle boyle kecıboynuzu sperm sayısını arttırırmıs alalım dedım... sonra tabı hıc ummadıgım bı laf duydum
bana dedıkı bende arastırdım nette bende okudum dedı
aaaaaaaaaa dedım sasırdımm arastırmış aşkıtom:)))

X