2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

2010 MAYIS AYINDA HAMİŞ OLMAYI BEKLEYENLER
welcome.........................1 mayıs.................13.deneme
sellvi...............................1 mayıs...... ..........1.deneme
mse121822.....................3 mayıs.................4.deneme
mutter.............................6 mayıs................3.deneme
sevdalinka06....................9 mayıs.................8.deneme
hazel82...........................9 mayıs.................2.deneme
seliz...............................10 mayıs................4.deneme
karakaya.........................11 mayıs................4.deneme
sinannuray.......................13 mayıs................2.deneme
bsbirkin...........................14 mayıs.................4.deneme
suur.................................14 mayıs...............2.deneme
sherin..............................15 mayıs................5.deneme
d_kupcu...........................16 mayıs...............2.deneme
buurcuum.........................17 mayıs...............2.deneme
nurmeh.............................17 mayıs...............4.deneme
pelin67.............................21 mayıs...............6.deneme
lulu55..............................22 mayıs................3 .deneme
pretty9217........................22 mayıs...............2.deneme
gülpembe80......................22 mayıs...............5.deneme
toprakceylin......................23 mayıs...............3.deneme
hilal24.............................????????................3.deneme
azize1..............................????????...... .......2.deneme

2010 NİSAN AYININ GÜZEL HAMİŞLERİ

bebişkom88........1 nisan........6.deneme (BİZE UĞUR GETİRİRSİN İNŞALLAH)
panddamm..........4 nisan....... 2.deneme( MAŞALLAH DİYELİM)
panki..................7 nisan........11.deneme ( BİR GÜNDE 2. SÜPER HABER )
cotanak28..........10 nisan....... 2.deneme ( BİR BOMBA HABER DAHA- DEVAMINI BEKLİYORUZZZZ)
sporstar..............9 nisan ........1. deneme ( İŞTE İLK DENEMEDE TUTTURAN BİR SÜPER ŞANSLI HAMİŞŞŞ)
ilfa.....................16 nisan........3.deneme( TEBRİK EDİYORUZ -NAZAR DEĞMESİN.)
eda80................18 nisan........???????? ( DURULAN TOPİĞİMİZE BİR HAMİŞ DAHA.YUPPİ!!!)
elif159................22 nisan........9.deneme ( LİSTEMİZDE YOKTU AMA NİSAN AYINA Bİ HAMİŞ DAHA EKLENDİ.)
yabangül............17 nisan.........???????( TEBRİK EDİYORUZ -SAĞLIKLA KAVUŞ İNŞALLAH)
denizim16..........24 nisan.........1.deneme ( MELEĞİM CENNETTEN HEDİYEMİZİ KARDEŞİNİ GÖNDERDİ)
estamp..............24 nisan.........1.aşılama ( BİR GÜNDE 2. GÜZEL HABER. NAZAR DEĞMESİN!!!)
deniz1958.........27 nisan..........2.deneme ( OLEYYYYYYY BİR GÜZEL HAMİŞ DAHA. NAZAR DEĞMESİN.)
beliney85...............................................( TEBRİKELR ALLAH TAMAMINA ERDİRSİN.)
sipiga..............24 nisan...........1.deneme ( İŞTE BİR ÇİFT ÇİZGİYİ GÖREN DAHA.)
carna81...........30 nisan...........2.deneme ( İŞTE ÇOK GÜZEL BİR ANNE ADAYI DAHAAAA....)

beklemedekiler

andac.............................21 nisan.................3.deneme
gelincikd.........................23 nisan.................2.deneme
gözdeati.........................24 nisan..................6.deneme
bahar07..........................26 nisan..................4.deneme
gisli...............................28 nisan...................1.deneme
chocolate........ .............30 nisan........ ...........3. deneme
candygirl85....................30 nisan....................8.deneme
banu77..........................30 nisan....................6.deneme

Ewet gittim bir sorun yok eşimdede bendede bu ay yumurta takibi yaptırdım ama olmadı sanırım...

Merhaba kizlar.
Yeni gelen arkadaslara hosgeldiniz diyorum.Umarim en kisa zamanda aliriz mutlu haberlerinizi.
Welcome hadi hayirlisi canim insallah regl olmazsin.
Benim dün basladi adetim normalde böyle erken gelmezdi aslinda bugün aksam üzeri olmam lazimdi.Birde ilk gün yogun olurdu ama cok az oluyor.Tuvalet kagidi yetiyor ped kullanmadim henüz yani.
Bekliyorum bakalim arkasi gelecekmi,kesilecekmi?

Ay inşallah canım gelmez gerisi...Senin dün başladı adetin ve bugünde hala peçeteye silince geliyor yani...Kız test yaptınmı sen...Bana bak hamile olupta kanaman olmasın ALLAH korusun...

Ateş ölçmeden anlamıyorum ama içimdeki ses hala DİLEK hamiş diyooorrr
Canım sende ne belirtiler vardı öğrenmeden 1-2 gün önce...Eşimde diyor ateşe sen ne bakıyorsun...Zaten ateş ölçme yöntemi genelde yumurtlamayı yakalmak için kullanılıyor demişlerdi birgün ama çoğu insan yüksek ateşle hamile kaldığınıda öğrendi...Ne edeceğimi bilmiyorum...

Ay inşallah canım gelmez gerisi...Senin dün başladı adetin ve bugünde hala peçeteye silince geliyor yani...Kız test yaptınmı sen...Bana bak hamile olupta kanaman olmasın ALLAH korusun...

Yok canim test yapmadim daha erken üstelik regl olacak gibiyim.Off kafam cok karisik üstünemi görüyorum acaba?

canım bencede ateşe falan bakma ya hamilelik belirtisi herkeste farklı olduğu gibi buda farklı olabilir insanın yaşadığı olaylarda bunu değiştirebilir keşke test yapsanda bizide meraktan kurtarsan ne güzel olur demi eşin 2 tane test alsın birini bugün diğerini sabah yaparsın ben akşam yaptığımda çıkmıştı

Eşim geldi ama test almamış...Beraber çıkarız hem gezinmiş olursun diyor...Yok canım sabah yapacağım testi...Tabi sabaha kadar olmazsa...

Beklemek çok zor kızlar ya...Ama ALLAH ım yazmadıysa elde yapılacak bişey yok...Bakalım görecekmiyiz kırmızı kartı yoksa bebişimimi göreceğim...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…