2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

canım benım daha az once senı sormustum hosgeldın bebıs nasıl ıyısın dımı

hoşbulduk cnm,evde tek ne yapçam diye gittim annemlerdeydim bütün gün işte,yok cnm bi sorun allaha şükür,sadece aşırı derecede iştahsızlık var bakalım zar zor yemeğe çalışıyorum,en bayıldığım sütü bile zar zor içiyorum ya ona üzülüyorum en çok,normalde günde 1 bardak içerim zaten ama şimdi onu zorlayarak içebiliyorum yada içemiyorum,sen iyisin demi bebişinde iyidir inşallah

msn den arkadasım yazdı ablası 6 haftalık hamıleymış ... daha gecen evlendı o yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa . benım 2 sene olduuu

canım benım aynı sorun bendede var bugun aksama kadar mıydem bulandı hele sabah gozumu acmak ıstemedım bu gun sadece cubuk kraker ve suyla duruyorum canım gram bırsey ıstemıyor ya okadar bıtkınımkı yerımden kalkmak ıstemıyorum

msn den arkadasım yazdı ablası 6 haftalık hamıleymış ... daha gecen evlendı o yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa . benım 2 sene olduuu
kaydirigubbakcemile3 hiç boş durmamışlar yani :)))))
cnm sorma ya ben yiyorumda okadar zorlayarakki resmen vicdanım sızlıyor aslında yemesem hiç yiyesim yokta,bugün başıma geleni yazayım 1 aydır hergün 6-7de uyanıyorum bugünde 6da wc ye kalktım 7de kalktım 8de kalktım sonra yorulmuşum sanırım sen bi uyu 12 ye kadar :)))) sonra 1de zorla kahvaltı ettim oda folik falan iççemde aç karnına içmiyim diye sırfisonra bide 7de yedim inanılmaz acıkmıştım corbadan 1 kaşık aldım daha tadına bakamadım doydum zorla zorla bitirdim onu bide bikaç et yedim kan olsun diye hala tadı ağzıma gelip duruyo,offf işkence gibi yani,bizim aynı gidiyo valla senle hep belirtiler ya,eşim öğlen süt koymuş bardağa bayılırım süte yani nasıl acı acı geliyo tadı yok içemedim yani,inşallah çok sürmez geçer ya,canım senin hafif lekelenmeler ne durumda inşallah bitsin onlar ya
İnşallah 2 mayısa kadar regli olmazsın ve hamiş olursun canımcım

ayyy welcome bizi meraktan çatlatcak ya,ben olsam dayanamayıp yarın yapmıştım :))))

ay canım ya valla hep aynı seyler yasıyoruz gece varya wc gıtmekten uyku uyuyamıyorum ya sankı kurulu saat gıbı habıre gelıyor esım dalga gecıyor wc kapısında yat kalkmak zorunda kalmassın dıyor sonrada oglen habıre uyyorum canım zorlada olsa ne yapalım yemek zorundayız lekem gelıyor canım arasıra bırazda hafıf karnım agrıyor sankı bılmıyorum nedendır hayırlısı artık bakalım ne olacak

slm kızlar naber ben çok giriyorum ama kısa aralıklarla
kaldığım için pek konuşma fırsatım olmuyor sizlerle :)

ayy sırf wc yolunda yürümekten zayıflıcaz valla :)))) aslında bende kapısnın önünde yatabilirim,bugün yarım saat komşuya gittik annemle inan yarım saatte 2 kere gittim ve utanıyorum artık sölerken kadında olurmu cnm daha ilerde 3dk da bir gitçen bunlar iyi günlerin dedi :)))) cnm valla dua etçez artık napalım seninde demek böyle yerleşiyor,inşallah geçsinde bu dönem rahatlıcaz ama,ya her onu gördüğünde ne kadar endişelenceğini düşünebiliyorum cnm,bende öle bişey yok ama her wc ye girdiğimde korkuyorum acaba bişey olcakmı diye hep bakıyorum valla,inşallah bitçek cnm allahın izniyle
slm kızlar naber ben çok giriyorum ama kısa aralıklarla
kaldığım için pek konuşma fırsatım olmuyor sizlerle :)
İYİYİZ cnm sen nasılsın,evet ben görüyorum arada seni ama pek katılmıyosun,olsun gir ya 5dk da olsa iyi oluyo

canım haklısın ya cok kotu bırsey onu gormek bır anda sınırlerım bosalıyor ama ne yapalım hersey rabbımden ben herseye hazırlıklıgım rabbım ne derse o olur ama ınanıyorum ya bebısım benı bırakmıyacak ınankı hergun onunla konusuyorum bebısım benı anlıyor annesının korkularını bılıyor

evet cnm bende inanıyorum bişey olmucak annesi onu çok seviyo çok dikkat ediyoken bırakmaz annesini,zaten cnm o lekelenme öle bikaç kere yapıp sonra düşük oluyo,senin baştan beri öle olsa olurdu bunca zaman,senin bünyen bu şekilde kabullendi onu sanırım,canım ilk çocğunda oldumu böyle hiç,

yok bıtanem olmadı oglumda o kadar rahat bı hamılelık gecırdımkı anlatamam bılmıyorum ya bızım bı komsu var o kazayla hamıle kalmıstı ve ıstemıyordu düssun dıye herseyı yapıyordu ama dusmedı doktorunda verdıgı ılacları kullanmadı tam dokuz ay boyunca adet gorur gıbı kanaması oldu hemde cok yogun sımdı 3 yasında dunyalar guzelı bır kızı var yanı dıyecegım ıcıcek suyu varsa benımle kalacak ınanıyorum tabıkı herseyın hayırlısını rabbım bılır o ne derse o olur

ne gü<el ismin var ben de oğlum olursa adını deniz koyacağımm :)
ben giresun eğitim de okudum
oraları çok severim düşündükçe çok duygulanırımm

sinemmm sen nasıl yapıyon bu işiii dersten nasıl çıkıp duruyonn
bak çok çıkma gıcık kapar hocalarınn sana kaydirigubbakcemile3

ne gü<el ismin var ben de oğlum olursa adını deniz koyacağımm :)
ben giresun eğitim de okudum
oraları çok severim düşündükçe çok duygulanırımm

canım benım allah gonnune gore versın cok guzeldır oralar yemyesıl ben her yaz gıderım ama bu yaz gıdemıyecem sanırım ne yapalım saglık olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…