2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

canımm allah yardımcınız olsunn sağlıkla kucağınıza alında
3 ay sonra mide bulantısıda kalmazmış

benımde adet günüm 10gün gectı test yaptım kackez ama negatıf cıktı.. arada adet duzensızlıgım olurdu (yumurtalarım tembelmış) heralde yıne duzensızlık yasıyorum ama ıkı gun yumurtalıklarım agrıdı yanlarım belım felan bugun bısey yok akıntı var sadece. gecen ay adetım bıttı 3 gün sonra yurtdısına gıttım 2 hafta yoktum tek gıttım. 14nısan geldım calısmalara devam ettık 20sı gıbı adet olmam lazımdı olmadım hala. hava degısıklıgıde olabılır dıye dusunuyorum ama agrılar neyın nesıydı akıntı neyın nesı anlamadım

benımde 20 martta olmam gerekıyodu :KK43: kızlar ya ben p.tesıye kadar dayanamadım hastaneye gıttım ıdrar tahlılı yapıp ultrasonla da baktılar sonuc negatıf cıktı mafoldumben umutlarım yıne baska baharlara kaldı:KK43:(((((((((((((

benımde 20 martta olmam gerekıyodu :KK43: kızlar ya ben p.tesıye kadar dayanamadım hastaneye gıttım ıdrar tahlılı yapıp ultrasonla da baktılar sonuc negatıf cıktı mafoldumben umutlarım yıne baska baharlara kaldı:KK43:(((((((((((((

Üzülme canım umudunu kaybetme inşallah mayısta olur herşeyde bir hayır vardır:teselli:

Üc kisiyiz. eh bu saate göre fena degil aslinda. Kizlar sizde bir yenilik var mi? Benim adetim yarin gelir insallah ki yeni bir aya ve yeni bir sansa baslariz

bencede saate göre gayet iikaydirigubbakcemile3 canım bende bi değişiklik yok salı günü eşim gelecek 1 hata kalacak çalışmalara başlayacağız inşallah bakalım umarım yumurtlama günlarine denk geliropuyorumnanaktan

Kizlarrr beni uyku basti :KK70: Daha sohbete bile baslamamistik ama yarin görüsürüz. Insallah ikinizinkide olur benim hayallerim mayisin sonuna kaldi bari sizi takip edeyim. hadi öpüldünüz

kızlar naber.
ben hastayım y
üşüttüm
nerden çıktıysa
burun murun ehr yer akıyo.
offfffff siinirr oldum
cnım sıkkın.
uamrım bebişime zarar vermem.

X