2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

gördün demek topikibencede çok komik siz siz olun kimseye eleştirmeyin yoksa uyarı alırsınız

evet canım önceki sayfalarda yazmışsın ya adresi ordan baktım ama çok saçma gerçekten. İnsanların eleştiriye açık olması lazım herkes herşeyi beğenmek zorunda değil.

evet canım önceki sayfalarda yazmışsın ya adresi ordan baktım ama çok saçma gerçekten. İnsanların eleştiriye açık olması lazım herkes herşeyi beğenmek zorunda değil.
Evet canım ya birde bütün topiki okumak zorundaymışız çok komik sanki mecburuz buna ben okumadım ona göre cevap verdim birde hakaret etmişim gibi eleştiride bulundular sanki biz istemiyoruz bebeğimizin olmasını çok komik ya gülüp geçiyorum sadece
naptınnn kızz ayşeee merak ettim durr bnde baakayımmmkaydirigubbakcemile3

bak canım sende bak

Bu gün son kez çalışıyım diyorum çünkü ateş yükselince zaman geçmiş demekmiş ama ben yine de yapıyım çalışma dedim bugün

biz adet günümden başlayıp ayın ortasında kadar çok çalışma yaptık sonra benim işler diyordum ya yoğun işten geç çıkıyordum mesailer falan eve gelince heen yatıyordum sonlara doğru bir kez istediğimizden yaptık çocuk için düşünmeden sanırım o tutmuş çünkü doktor testin sonucunu görünce daha çok yeni dedi

He o zaman bende yapıyım belki benimde tutar

Bu gün son kez çalışıyım diyorum çünkü ateş yükselince zaman geçmiş demekmiş ama ben yine de yapıyım çalışma dedim bugün

canım benım sen calıs bakma oyle atese falan hıc bellı olmaz hıc ummadıgın bır anda tutuverır bılıyorum ınsana ılıskıdende bööööö gelıyor ama ne yapalım bak goreceksın en yakın zamanda sende burdan bagıracaksın hamısım dıye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…