2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

kızlar ben çıkıyorum biraz işlerim var malum ev hanımı iş kadını anne adayıyım :) çok zor işim çookkk yarın çalışmıyorum 1 mayıs dedim gitmeyeceğim ama eşim anneme bırakacak geçerken ordan belki açarım yarın belki açamayabilirim inşallah yeni hamiş haberleri gelir opuyorumnanaktan

canım benım sen calıs bakma oyle atese falan hıc bellı olmaz hıc ummadıgın bır anda tutuverır bılıyorum ınsana ılıskıdende bööööö gelıyor ama ne yapalım bak goreceksın en yakın zamanda sende burdan bagıracaksın hamısım dıye
Çalışıyım canım hayırlısı olsun hamiş kalıyım de bir bağarmama da gerek yok zatenolumunekankayizsmile

kızlar ben çıkıyorum biraz işlerim var malum ev hanımı iş kadını anne adayıyım :) çok zor işim çookkk yarın çalışmıyorum 1 mayıs dedim gitmeyeceğim ama eşim anneme bırakacak geçerken ordan belki açarım yarın belki açamayabilirim inşallah yeni hamiş haberleri gelir opuyorumnanaktan

canım ıyı aksamlar dıkkat et kendıne fazla yorulma

Canım keşke keşke ya test yaptığımda pozitif çıksın...Bilemiyorum ateşim düştü ama akıntım hala devam ediyor göğüs ucu ve yanı ağrım var...Arada adet ağrımda oluyor ama şiddetli değil...

insallah canım ya oyle atesım dustu hamıle olmaya bılırım deme valla hıc bellı olmuyor aynı adet olacakmıssın gıbı oluyor zaten pek farkıda yok senın adet tarıhın ne zamandı canım

Canım keşke keşke ya test yaptığımda pozitif çıksın...Bilemiyorum ateşim düştü ama akıntım hala devam ediyor göğüs ucu ve yanı ağrım var...Arada adet ağrımda oluyor ama şiddetli değil...

Kız inşallah hemilesindir ya günün geçmedimi hala

insallah canım ya oyle atesım dustu hamıle olmaya bılırım deme valla hıc bellı olmuyor aynı adet olacakmıssın gıbı oluyor zaten pek farkıda yok senın adet tarıhın ne zamandı canım

Kız inşallah hemilesindir ya günün geçmedimi hala

Günüm yarın canım...Ama testimi 2 mayıs sabahı yapacağım yarınki durumuma göre...

uykum geldı kocamın gelmesıne daha 1 bucuk saat var calışma yapcakdık . uykulu uykulu da kötü oluyo

cnm az önce girdim de geçmişi okumaya çalışıyorum yetişemiyorum valla 1 günde bile hızla ilerliyoruz,annemlerdeydim bütün gün eşim 4-12 bu hafta azönce geldim kötü bi durum yok anladığım kadarıyla herkes iyi,siz neler yapıyosunuz,herşey yolunda demi cnm

cnm az önce girdim de geçmişi okumaya çalışıyorum yetişemiyorum valla 1 günde bile hızla ilerliyoruz,annemlerdeydim bütün gün eşim 4-12 bu hafta azönce geldim kötü bi durum yok anladığım kadarıyla herkes iyi,siz neler yapıyosunuz,herşey yolunda demi cnm
canım benım daha az once senı sormustum hosgeldın bebıs nasıl ıyısın dımı

Canım yapamam çünkü testim yok ve gün içindede yapmak istemiyorum çünkü suydu falan sulu şeyler çok içiyorum...Anca yarın alıp pazar sabahı yaparım...Tabi oda yarın gelmezse...

pazar gunu ben belkı olmayabılırım nette maglum eşım evde olur gezmeye cıkarız catlarım ben meraktaaaaaan sen bana bı ozel msj atarmısın bebek varsa:KK70:

X