2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

eklerim canım tabiki de. inşalalh gzüel sonuçalr alırsın.[/QUOTE]

teşekkürler ,amin hepimiz güzel sonuçlar alırız inşallah canım.

aahhhhh bilmiyorumki canım. ben olsam adet gecikmesini bekelrdim heralde. uamırm çıkar. hadi bi hamiş haberi daha.

Herkese iyi dilekleri için çok teşekkür ederim.Müjdeyi telefonla kardeşimden aldım.Hamileyim..... :) Allah tüm dualarınızı kabul etsin...
Canım tebrik ederim...İnşallah dualarımız günün birinde kabul olacak...Sende bizim için dualarını esirgeme canım...
kızlar benide listeye eklerseniz sevirim
7 nisan-----11.deneme

öptüm hepinizi

Gel kız gel...Rekor deneme bendeydi sende arkamdan takip et beni yalnız bırakma...

Selam kizlar, iyi calismalar :) Suana kadar aramizda iki tane hamis cikti öyle degil mi yoksa kacirdigimda var mi? Vallahi daha nisanin 2. gününde 2 hamis iyi bir skor :)

Insallah 30. nisana kadar 30 hamis cikar

Selam kizlar, iyi calismalar :) Suana kadar aramizda iki tane hamis cikti öyle degil mi yoksa kacirdigimda var mi? Vallahi daha nisanin 2. gününde 2 hamis iyi bir skor :)

Ay İnşallah Bugün de bebiş haberleri alırız:teytey::teytey:

günaydın arkadaşlar dün giremedim hiç,rekora koşuyoruz sanki ya yuppii,çok sevindim tebrik ediyorum anegocum,inşallah sağlıkla kucağına alırsın,dünde eşim bana mezuniyet hediyesi playstation3 almış bide diyoki hamile kalırsan okul bitince sıkılmazsın oynarsın diye düşündüm diye çok sevindim bende

benide listeye eklermisiniz 24 nisan eşimin dogum günüde 20 nisan inşallah eşime güzel bir dogum günü sürprizi olarak gelir melegim:Saruboceq:

bende varım bende...benide ekleyin kızlar..:))

arkadaşlar benideekleyin 16 nisan

kızlar hoşgeldinzi. beklenen adet tarihinizi ve kaçıncı denemeniz olduğunu söylermisiniz lütfen. inşaşlalh son denemeler olur. gelisn şu bebeişler yaaaaa.

evet ya inşallah bu hamiş haberlerinin ardı arkası kesilmez. biz de istiyoruzzzzzzz.

benide listeye eklermisiniz 24 nisan eşimin dogum günüde 20 nisan inşallah eşime güzel bir dogum günü sürprizi olarak gelir melegim:Saruboceq:

ekliyelim canım kaçıncı denemen onu da yazarsan. uamrım gzüel bir doğum günü hedi,yesi gelir size.

iyi akşamlar arkadaşlar,ya bişey dicem ama kendini dinleme diceniz,bikaç gün önce göğüs uçlarım büyümüştü ve dik dikti hep bugünde göğüslerim davul gibi oldu 84cm di hep göğüslerim dayanamadım ölçtüm 87 çıktı adetimede 5-6 gün kaldı,akıntımda çok oluyo 1 haftadır,bakalım hayırlısı,listede süper gidiyor buarada çok güzell hem doldu hemde hamişler geliyor yavaş yavaş ne güzel

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…